UFC 302: Makhachev vs. Poirier (01.06.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1716212716049.png

 
Mysle, ze bardzo bezpiecznie :) Zagram podobnie, ale nie chce grac bardzo wysoka stawka, wiec potrzebuje dorzucic kogos do tripla. Lepiej dac Dawsona z Soleckim, czy Morono z Niko Price'm?
Ani jedno ani drugie
 
Co sądzicie o Hollandzie, bo ja nie widzę niestety argumentów husarza w tej walce
 
Ogólnie ciężka do typowania gala. Walki dobre ale dużo jest co mogą pójść w każdą że stron.
Nwm czy znajdzie się 2-3 pewne
 
Makhaczev przed czasem, Khabib bedzie w narozniku a to oznacza ze bedzie nim pykal jak na padzie od pleja
Tym bardziej, że Poirier od jakiegoś czasu gada o emeryturze. Nie wróci to dobrze. Ja się zastanawiam nad Hollandem przez poddanie (dobre duszenia d’arce, wady Michała w parterze, krótki czas po ostatniej przegranej Michała) i Makhachev przez poddanie (raczej wydaje mi się, że podda, niż rozbije). Ale to i tak za drobne, bo ostatnio słabsza forma :(
 
Jakby ktos zastanawial sie nad jeszcze jakims typem do tasmy to Mike Finch ( byly zawodnik Bellatora ) w swoim podcascie sie wysypal ze widzial sparingi Edwards z Perez w Performance Institute jakis czas temu i Perez robila co chciala z Edwards.

Aktualnie na unibet jest za 1.59
 
Jakby ktos zastanawial sie nad jeszcze jakims typem do tasmy to Mike Finch ( byly zawodnik Bellatora ) w swoim podcascie sie wysypal ze widzial sparingi Edwards z Perez w Performance Institute jakis czas temu i Perez robila co chciala z Edwards.

Aktualnie na unibet jest za 1.59
Ciekawe czy prawda. Ogólnie walki kobiet to ruletka.
 
Ciekawe czy prawda. Ogólnie walki kobiet to ruletka.
Finch generalnie jest dosc celny w typach. Poprawka - one mialy jakiegos beefa w tym PI, ale Finch nie mowil ze zdominowala Edwards. Moj blad. Powiedzial ze widzial Perez radzaca sobie tam z lepszymi zawodniczkami niz Edwards.
 
Back
Top