UFC 283: Teixeira vs. Hill (21.01.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1672752242727.png


 
Mam wrażenie, że Jamahal Hill może to przegrać jedynie na własne życzenie. Nie sądzicie Panowie?

Czemu miałby podejmować ryzyko (jak Jiri ma we krwi), jak może zachowawczo i "nie ciekawie dla oka" zajechać kondycyjnie i wypunktować/może nawet skończyć pod sam koniec - będąc czujnym całą walkę na obalenia i ewentualne dociskanie do siatki Glovera
 
Mam wrażenie, że Jamahal Hill może to przegrać jedynie na własne życzenie. Nie sądzicie Panowie?

Czemu miałby podejmować ryzyko (jak Jiri ma we krwi), jak może zachowawczo i "nie ciekawie dla oka" zajechać kondycyjnie i wypunktować/może nawet skończyć pod sam koniec - będąc czujnym całą walkę na obalenia i ewentualne dociskanie do siatki Glovera

Dociskać do siatki? Wątpie by murzyn miał przewagę siłową w klinczu i tam rozdawać karty powinien Brazylijczyk. Kondycyjnie to też nie jest jakiś gigant, może jedynie bazować na swej szybkości i boksie. Im dalej w las tym Glover się tylko rozkręca.
 
Dociskać do siatki? Wątpie by murzyn miał przewagę siłową w klinczu i tam rozdawać karty powinien Brazylijczyk. Kondycyjnie to też nie jest jakiś gigant, może jedynie bazować na swej szybkości i boksie. Im dalej w las tym Glover się tylko rozkręca.
Glover go rozkurwi jak gnoj po polu. Czarny ma okazje tylko w pierwszej na ustrzelenie Glova bo ma czym przypierdolic.. im dalej potrwa walka tym brazol poskreca czarnego w przepieknego precla. :tellmemore:
 
Mam wrażenie, że Jamahal Hill może to przegrać jedynie na własne życzenie. Nie sądzicie Panowie?

Czemu miałby podejmować ryzyko (jak Jiri ma we krwi), jak może zachowawczo i "nie ciekawie dla oka" zajechać kondycyjnie i wypunktować/może nawet skończyć pod sam koniec - będąc czujnym całą walkę na obalenia i ewentualne dociskanie do siatki Glovera
ja myślę podobnie mało tego widzę 1r KO, Glover nie ma dobrej obrony stójkowej niestety a Hill ma petardę, może być walka podobna do tej z ś.p. Rumblem

Jedyny typ to Hill KO, Glover sub i tu będę żonglował co się bardziej opłaca.
 
Dociskać do siatki? Wątpie by murzyn miał przewagę siłową w klinczu i tam rozdawać karty powinien Brazylijczyk. Kondycyjnie to też nie jest jakiś gigant, może jedynie bazować na swej szybkości i boksie. Im dalej w las tym Glover się tylko rozkręca.

Chodziło mi o ewentualne obalenia wykonane przez Glovera jak i ewentualne dociskanie Hilla przez Glovera. Wydaje mi się, że Hill może przegrać tylko na własne życzenie
 
Dziadek też ma petardę w łapie a Hill miał problemy ze rozbitym kuternogą Santosem. Obstawiam że treningi z Pereirą zrobiły robotę i postawię na Glovera przez KO w stójce.
 
Burns powinien przeleżeć Magnego. Może nawet uda mu się wygrać przed czasem.
Andrade powinna ugrać, ale kurs aktualnie jest bardzo ryzykowny. Po początkowym @1.6 pograne, aktualnie nie widzę sensu.
Zastanawiam się nad Figueredo. Jednak mam jedno duże zastrzeżenie. Podobno przygotowuje się w Brazylii, a nie jak wcześniej z Cejudo. Z drugiej strony Moreno również pozmieniał trochę w obozie i aktualnie stójkę ćwiczy pod okiem Capetillo. W tej walce najbezpieczniejszy raczej będzie over, ale kurs pewnie będzie mizerny. Siłowo raczej Figueredo, technicznie raczej Moreno. Na pewno czeka nas fajna waleczka.

Underdog:
Lacerda - 15 minut sporo czasu na poddanie.
 
Glover dobrze trafił, piękne miejsce na pochówek, pogrzeb w faveli, jak umierać to na swojej ziemi :corn:
 
Burns powinien przeleżeć Magnego. Może nawet uda mu się wygrać przed czasem.
Andrade powinna ugrać, ale kurs aktualnie jest bardzo ryzykowny. Po początkowym @1.6 pograne, aktualnie nie widzę sensu.
Zastanawiam się nad Figueredo. Jednak mam jedno duże zastrzeżenie. Podobno przygotowuje się w Brazylii, a nie jak wcześniej z Cejudo. Z drugiej strony Moreno również pozmieniał trochę w obozie i aktualnie stójkę ćwiczy pod okiem Capetillo. W tej walce najbezpieczniejszy raczej będzie over, ale kurs pewnie będzie mizerny. Siłowo raczej Figueredo, technicznie raczej Moreno. Na pewno czeka nas fajna waleczka.

Underdog:
Lacerda - 15 minut sporo czasu na poddanie.
Mam zagwozdkę co do Burnsa, miałem go grać na mocnym kuponie bo pozornie powinnien poddać Magnego ale zastanowiłem się i doszedłem do wniosku że Burns jednak ustępuje bardzo Magnemu w obszarze kondycyjnym więc jeśli Gilbert nie podda w pierwszej połowie pojedynku to później mogą być cieżary.
 
Mam zagwozdkę co do Burnsa, miałem go grać na mocnym kuponie bo pozornie powinnien poddać Magnego ale zastanowiłem się i doszedłem do wniosku że Burns jednak ustępuje bardzo Magnemu w obszarze kondycyjnym więc jeśli Gilbert nie podda w pierwszej połowie pojedynku to później mogą być cieżary.
Podczas walki z Khamzatem narzucili spore tempo i Burns nie wyglądał źle. Druga sprawa to Magny przegrał z Chiesa, który zbyt aktywny w parterze raczej nie jest. Wydaje mi się, że jak już Burns obali to powinno mu starczyć paliwa na 3 rundy.
 
Podczas walki z Khamzatem narzucili spore tempo i Burns nie wyglądał źle. Druga sprawa to Magny przegrał z Chiesa, który zbyt aktywny w parterze raczej nie jest. Wydaje mi się, że jak już Burns obali to powinno mu starczyć paliwa na 3 rundy.
To prawda w walce z Czeczenem tempo było kosmiczne, pamiętam że Burns w pewnym momencie mocno siadł kondycyjnie by później jakimś magocznym sposobem odzyskać siły. Mimo wszystko Burns cardio ma według mnie mizerne i tu upatruje największe ryzyko - wypunktowanie przez Magnego 2-3 rundy.

Chiesa nie jest zbyt aktywny w parterze? Chyba ci sie zawodnicy pomylili ziomuś.
 
Podczas walki z Khamzatem narzucili spore tempo i Burns nie wyglądał źle. Druga sprawa to Magny przegrał z Chiesa, który zbyt aktywny w parterze raczej nie jest. Wydaje mi się, że jak już Burns obali to powinno mu starczyć paliwa na 3 rundy.
Te matematyke MMA to se mozna wsadzic gleboko w dupe. Sorewicz ale takie obliczenia i porownania zazwyczaj zupelnie sie nie sprawdzaja
 
Izydor :cool:

Josiane Nunes @1.22

Najpewniejsza i najłatwiejsza walka z tej gali. Ta rywalka to szrot i kupa gów... gdzie dodatkowo dwa lata nie walczyła. Nunes mocna jak chłop rozbije ją jak dwie poprzednie. U siebie Brazole są mocni. Klimat robi swoje. Przyjezdni z tym mają ciężko.
 
Ciekawe ze czysty typ na Almeida wygra przez Ko/tko to 1.16 ale juz przez betbuilder tak jak wrzucil Roshi - Walka skonczy sie przez KO+ Almeida wygra to kurs jest 3.0
 
Back
Top