UFC 277: Pena vs. Nunes 2 (30.07.2022)

Pantoja - @1.65 - Jakość rywali, ogólne umiejętności wskazują na Pantoje. Walka chociażby z Figueredo gdzie Pantoja przegrał przez decyzję gdzie Perez padł w pierwszej rundzie. Dodatkowo i chyba co najważniejsze Perez nie walczył 2 lata. Co może się przełożyć na rdze ringową. Po @1.65 gram wszechstronniejszego, bardziej aktywnego Pantoje.

Może:
Lewis KO/TKO

Underdogi:
Kara @2.87 - widać, że Kai zrobił progres, Moreno również, jednak martwią mnie wojny z Figgim. Kara nagle od jakiegoś czasu nokautuje rywali, widać również inne nastawienie psychiczne. Walka może być bardzo wyrównana.
Pena @3.53 - nie wiem na razie co myśleć, ale kurs jest kuszący. Trzeba obejrzeć raz jeszcze ich pojedynek i się zastanowić. @1.3 na Nunes po ostatniej wpadce jest po prostu nie grywalne.

Ja dodatkowo oprócz Pantoji i Klose pograłem za drobne z underdogów: Morono, Kaia, i Pene.
Główny bet dał zarobić najwięcej, ogólnie fajna gala jeśli chodzi o obstawianie. Na nieszczęście dorzuciłem również over 2.5 u Pantoji a rozprawił się z Perezem znacznie szybciej. Cieszy zwycięstwo Moreno, który jest świetnym człowiekiem jak i zawodnikiem. Bet na Kaia był w związku z przesadzonym kursem i niewiadomą formą szczęki Brandona po wojnach z Figgim. Naszczęście był również dorzucony do ml Pantoji i dał zarobić.

Blood Diamont chyba dostał się do UFC tylko dzięki Adesanyi. Na szczęście dla nas dał już kilka razy zarobić m.in. z Wellsem gdzie był faworytem z tego co pamiętam.

Nunes - wychodzi na to, że miała po prostu zły dzień. Chyba, że jej rodzina i znajomi są już ustawieni do końca życia ostatnią porażką.

Lewis - będzie jakimś tam gatekeeperem, ale każdy mobilniejszy zawodnik jest go w stanie zrobić. Było widać, że o ile wcześniej mu się nie chciało to teraz już odcina kupony po walce o tytuł.

Pantoja - dawać mu tittle shota bo odprawia całą czołówkę. Nie zdziwi mnie walka Moreno vs Pantoja 2.
 
To lecimy z analizą :

Cosce - Diamond : przyjaciel izzyego zmierzy się z amerykańskim zapaśnikiem o kiepskiej stójce , stójkowo Diamond prezentuję się o wiele lepiej jako kickboxer , walka będzie wyglądała tak że jeśli Diamond nie ubije Cosce w 1 rundzie to będzie przez niego dociskany przy siatce i w parterze , jeśli Amerykanin spompuje się tak samo jak w debiucie dla UFC to później już w stójce będzie walka o przetrwanie. Ta walka naprawdę może wyglądać różnie 1.opcja : cosce obala i w parterze kończy frienda Israela, albo zamęcza zapasami przez 3 rundy a Diamond nie potrafi wykorzystać swojej przewagi w stójce. 2. Czarny przyjaciel nokautuje Amerykanina w którejś rundzie , mój typ : Cosce - 1.55 ,obalenia min.1 ( będzie pewnie więcej)



Negumereanu -Potieria - dla Rumuna będzie to już 5 walka w UFC , dla Ukraińca debiut nie licząc DWCS , Rumun dotychczas zaprezentował się całkiem spoko , dał wyrównane boję z Nzechukwu i Camurem, jego atutami są : presja, dociskanie do klatki i od czasu do czasu obali , niestety dosyć dużo przyjmuję , mimo iż garde trzyma wysoko to ma ja dosyć dziurawą , myślę że zapasy ma lepsze od Ukraińca który przed znokautowaniem Sudolskiego mierzył się z przeciętnymi zawodnikami , był myślę bez większych problemów obalany , a stójkę prezentował nawet dobrą ale to względem rywali którzy tą stójkę mieli słabiutką , podsumowując : myślę że Rumun tą walkę wygra , najprawdopodobniej decyzją , Ukrainiec nie prezentuję poziomu UFC moim zdaniem , Negumereanu już się sprawdził , mój typ : Nick Negumereanu - 2.30



Morales - Fugitt - obydwoje solidni zapaśniczo, w stójce też podobnie , myślę jednak że Morales jest lepszy jakościowo i to on wygra ten pojedynek , ale bukmachersko odpuszczam



Klose - Garcia : znowu podobni stylistycznie zawodnicy , Garcia może trochę częściej obala , Klose woli bić się w stójce , obydwoje dobrzy zapaśniczo , Garcia bardziej dąży do poddania w parterze , Klose do G&P ,Klose dotychczas dawał wyrównane walki z Vanattą czy Greenem , z Dariushem już było widać lekka różnice poziomów , Garcia dał Bardzo wyrównaną walkę z Haqparastem, Gruetzmacherem , myślę że Klose - Garcia to będzie wyrownana walka skończona decyzją mój typ : over 1.5

Mayes - Abdelwahab: Mayes do tej pory nie zachwycił , ale też pokazał że daje radę utrzymać się w dole dywizji przegrana z Ganem mu nie uwłacza , wygrana z Praselem ( pozdrowionka dla Omielanczuka) oraz Parisianem przed czasem przed czasem , stójkowo daje radę , Egipcjanin były zapaśnik olimpijski ale do tej pory bił się z totalnymi kelnerami , więc to będzie jego sprawdzian
, Mayes powinien ogarnąć jeśli będzie bronił obaleń, , bukmachersko nie obstawiam.

Dober- Alves - walka w stójce , mocne wymiany , raczej przewaga Dobera , raczej więcej ciosów Dobera , całkiem możliwe KO w wykonaniu Dobera ,
Alves może zaskoczyć gilotyną ( jego ulubione poddanie) , mój typ : Dober - 1.47

Lewis - pavlovich : walka powinna się skończyć przed czasem , ostatnio rozmawialiśmy o tym że takie walki które powinny kończyć się przed czasem często się nie kończą , hehe ale mimo to uważam że powinna i daje na jednym kuponie , walka skończy się przez Ko/Tko - 1.2



4 główne kupony , 1 za drobne
No panowie gala miodzio 4/4 weszło , Analiza okazała się bardzo dobrą na tą galę oceniam ja 9/10 , to UFC dało odrobić za poprzednie gale , tutaj jeszcze taką tasiemkę puściłem za grosze, "luknijcie" proszę , tylko nunes-pena myślałem że nie będzie 5 rund a tak wszystko jak w masełko , pozdrawiam i do następnej gali Panowie :conorsalute:
Tasma za drobne : https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjEwMzYxMzUwMjoap70lf_b1Iq56GAo=

Główne kupony :
 

Attachments

  • Screenshot_20220731-082308-614.png
    Screenshot_20220731-082308-614.png
    76 KB · Views: 30
  • Screenshot_20220731-082255-661.png
    Screenshot_20220731-082255-661.png
    44.7 KB · Views: 31
  • Screenshot_20220731-082232-848.png
    Screenshot_20220731-082232-848.png
    32.9 KB · Views: 30
  • Screenshot_20220731-082218-076.png
    Screenshot_20220731-082218-076.png
    62.2 KB · Views: 31
Robie sobie przerwe...
Stary dobre kupony nawet , było blisko
 
Drakkar też w bazie a Mayes to niezły placek jest
Na Mayesa tez dałem się nabrać. Zwykły ogór. W ogóle dziwne decyzję podejmował. W drugiej rundzie bodajże zamroczył przeciwnika i zamiast iść do przodu i dobić to patrzył się na niego :korwinwhat:
 

Darmowy zakład z grupy premium, chłopaki długo nad tym siedzieli.

Magomed Ankalaev @1.20 :bomb:


Lokomotywa nie do wykolejenia, prawdziwy izydor, starannie wyselekcjonowany. Jedyny bet jaki można zagrać z tej gali, reszta nie przechodzi selekcji.

Izydor wylądował. Piękny weekend na grupie premium VIP, 9/9 typów zabite, klienci bardzo zadowoleni, telefony od rana się urywają, wszyscy dzwonią aby przedłużyć abonament.

izydory.jpg
 
Moreno + Pantoja u mnie @2.33
Rafael Alves @2.65
Rafael Alves przez poddanie @5.00
:bleed:

Alves dobry zapaśnik, pamiętam jak frygał w 3 rundzie Ismagulovem, a Dober łeb twardy, ale zapaśniczo to placek, brazol może tu wyczarować jakieś duszenie. Dober na 5 ostatnich wpierdoli w UFC klepał 4x, niby nie z byle kim bo: Kosmaty, Dariush, Aubin-Mercier, ale to nie zmienia faktu, że jest plackiem i ma słabe TDD.

Główny kupon siedzi, a brazol słabiutki, więcej się tutaj spodziewałem.
 
Moreno + Pantoja
STAWKA: 400 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 855,36 ZŁ


Pangilinan + M.Lee + Klose
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 427,68 ZŁ

Wieliczko + Mayes
STAWKA: 80 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 197,12 ZŁ


Climaco
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 102,52 ZŁ

Javier Garcia
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 89,23 ZŁ

Lewis vs Pavlovich poniżej 2,5 rozpoczętych rund + Dober vs Alves dec-nie + Morales
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 212,08 ZŁ

Takahashi + Pantoja + Cosce
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 134,64 ZŁ


Lewis vs Pavlovich
Lewis powyżej 0,5 sprowadzeń
Powyżej 2,5 minut
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 70,40 ZŁ

Ankalaev vs Smith
- Więcej znaczących ciosów Ankalaev
- Poniżej 13,5 min
-Smith wygra przez poddanie
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 101,20 ZŁ

Pantoja wygra całą walkę w 2 rundzie
STAWKA: 5 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 44 ZŁ

Pena vs Nunes
Pena wygra
Pena powyżej 0,5 sprowadzeń
Powyżej 7,5 minut
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 44 ZŁ


+453,83 ZŁ :conorsalute:
 
Chciałbym napisać swoje dwa zdania odnośnie ostatnich kilku miesięcy. Idzie mi co raz lepiej, pogłębiłem swoją wiedzę co do MMA, więcej czasu poświęcam na analizy, lepiej już mi idzie stawkowanie kuponów i widzę efekty. Jestem z siebie dumny bo odrobiłem lekcje gdzie kiedyś grałem beznadziejnie i bez głowy, ale życie uczy.

Chciałbym podziękować Wszystkim Wam tu obecnym bez wyjątku za pomoc. To dzięki między innymi Wam, udaje mi się zarabiać dodatkowe pieniądze. To również Wy daliście mi rady co zrobić aby było lepiej a ja jako uczeń zdaje się wyciągam z tego pozytywy.

Raz jeszcze dzięki i miłej niedzieli ziomki :conorsalute:


1 weekend lipca +111,79 zł
2 weekend lipca +171,76 zł
3 weekend lipca + 364,04 zł
4 weekend lipca + 453,83 zł

Cały lipiec + 1101, 42 zł :conorsalute: :cool:
 
A gdzie byłeś przed galą by podważyć moją opinię? hahaha :DC: Smyk wziął odwet bo mu podsumowałem autorytet w postaci rudego. Jesteś słaby psychicznie tak jak twój idol :pociesznymirek:
Możliwe. W serii Embedded widać że Nunes bardzo zmotywowana i w świetnej formie fizycznej co przeważyło szale na to że nie zagram Juliany.
Zapomniałeś wspomnieć że koniec końców się zreflektowałem :roberteyeblinking:
 
Chciałbym napisać swoje dwa zdania odnośnie ostatnich kilku miesięcy. Idzie mi co raz lepiej, pogłębiłem swoją wiedzę co do MMA, więcej czasu poświęcam na analizy, lepiej już mi idzie stawkowanie kuponów i widzę efekty. Jestem z siebie dumny bo odrobiłem lekcje gdzie kiedyś grałem beznadziejnie i bez głowy, ale życie uczy.

Chciałbym podziękować Wszystkim Wam tu obecnym bez wyjątku za pomoc. To dzięki między innymi Wam, udaje mi się zarabiać dodatkowe pieniądze. To również Wy daliście mi rady co zrobić aby było lepiej a ja jako uczeń zdaje się wyciągam z tego pozytywy.

Raz jeszcze dzięki i miłej niedzieli ziomki :conorsalute:Brawo barthezik


1 weekend lipca +111,79 zł
2 weekend lipca +171,76 zł
3 weekend lipca + 364,04 zł
4 weekend lipca + 453,83 zł

Cały lipiec + 1101, 42 zł :conorsalute: :cool:
Brawo barthezik ekstra postępy :penn:Tak trzymaj :applause:
 
Chciałbym napisać swoje dwa zdania odnośnie ostatnich kilku miesięcy. Idzie mi co raz lepiej, pogłębiłem swoją wiedzę co do MMA, więcej czasu poświęcam na analizy, lepiej już mi idzie stawkowanie kuponów i widzę efekty. Jestem z siebie dumny bo odrobiłem lekcje gdzie kiedyś grałem beznadziejnie i bez głowy, ale życie uczy.

Chciałbym podziękować Wszystkim Wam tu obecnym bez wyjątku za pomoc. To dzięki między innymi Wam, udaje mi się zarabiać dodatkowe pieniądze. To również Wy daliście mi rady co zrobić aby było lepiej a ja jako uczeń zdaje się wyciągam z tego pozytywy.

Raz jeszcze dzięki i miłej niedzieli ziomki :conorsalute:


1 weekend lipca +111,79 zł
2 weekend lipca +171,76 zł
3 weekend lipca + 364,04 zł
4 weekend lipca + 453,83 zł

Cały lipiec + 1101, 42 zł :conorsalute: :cool:
Również gratki, coraz lepsza selekcja i stawkowanie i widać efekty. Bylebyś się nie podpalał żeby szybko odrobić jak przyjdzie gorszy tydzień czy tam miesiąc, chłodna głowa to podstawa :)
 
Back
Top