UFC 276: Adesanya vs. Cannonier (02.07.2022)

Kto wg was może zjebac kupony? Muniz / Volk / Strickland / Du Plessis czy jeszcze ktoś inny?
 
Last edited:
Kto wg was może zjebac kupony? Muniz / Volk / Strickland / Du Plessis czy jeszcze ktoś inny?
No Du Plessis raczej łatwo nie będzie miał , ja tu widzę raczej wyrównaną walkę, ze Stricklandem też mam mieszane uczucia , powinien to wygrać , bo jednak myślę że to za wysoka półka dla Brazylijczyka , ale jeśli głupek będzie się bił w stójce bez prób obaleń no to wygrana może pójść do pogromcy Israela
 
serio? chyba nie
Du plesis żaden faworyt szczerze mówiąc - walka 50/50
Strickland powinien na kursach być faworytem i to sporym - bije się nie od dzisiaj w MMA i wystarczy spojrzeć na rekord 25-3 nie robi wrażenia? Przez mieszanie płaszczyzn może wygrać do jednej bramki.
Volk - tutaj Maxiu może dać bardzo dobra wyrównana walkę i dadzą mu zwycięstwo żeby się coś działo w kategorii piórkowej
Muniz - dla mnie pewniak patrząc jak nierówno walczy mudzyn i nawet próbował spierdolic przed ta walka jeśli przegra to będę w naprawdę dużym szoku.
Omalley - Munhoz przegrywał tylko z czołówka, ma większe szanse to ugrać niż wskazują kursy
Adesanya - sam stwierdził że walczy mądrzej czyt. zachowawczo żeby utrzymać się długo na szczycie ma w tej walce wszystkie narzędzia żeby to zrobić ale Jared nie będzie obawiał się obaleń i ma dużo większe szanse na złapanie cyca
 
Jak zwykle kuponik za dyszke
 

Attachments

  • received_441347324209380.jpeg
    received_441347324209380.jpeg
    86.7 KB · Views: 84
Du plesis żaden faworyt szczerze mówiąc - walka 50/50
Strickland powinien na kursach być faworytem i to sporym - bije się nie od dzisiaj w MMA i wystarczy spojrzeć na rekord 25-3 nie robi wrażenia? Przez mieszanie płaszczyzn może wygrać do jednej bramki.
Volk - tutaj Maxiu może dać bardzo dobra wyrównana walkę i dadzą mu zwycięstwo żeby się coś działo w kategorii piórkowej
Muniz - dla mnie pewniak patrząc jak nierówno walczy mudzyn i nawet próbował spierdolic przed ta walka jeśli przegra to będę w naprawdę dużym szoku.
Omalley - Munhoz przegrywał tylko z czołówka, ma większe szanse to ugrać niż wskazują kursy
Adesanya - sam stwierdził że walczy mądrzej czyt. zachowawczo żeby utrzymać się długo na szczycie ma w tej walce wszystkie narzędzia żeby to zrobić ale Jared nie będzie obawiał się obaleń i ma dużo większe szanse na złapanie cyca

Nie ma za bardzo kogo podmienic za Du Plessisa… Barber ale to baba, cholera wie co one tam nawywijają. Miller ostatnio ladnie wygrywa ale to goscie z nizszej olki, plus Cerrone nie scina wagi teraz.

Moje kupony:

1.
Du Plessis ko/sub
Holloway dec
O’Malley ko/dec
Adesanya ko/dec

2.
Muniz ko/sub
Holloway/Volk decyzja
Stricktland sub/dec
O’Malley ko/sub
Adesanya ko/dec
 
Nie ma za bardzo kogo podmienic za Du Plessisa… Barber ale to baba, cholera wie co one tam nawywijają. Miller ostatnio ladnie wygrywa ale to goscie z nizszej olki, plus Cerrone nie scina wagi teraz.

Moje kupony:

1.
Du Plessis ko/sub
Holloway dec
O’Malley ko/dec
Adesanya ko/dec

2.
Muniz ko/sub
Holloway/Volk decyzja
Stricktland sub/dec
O’Malley ko/sub
Adesanya ko/dec
Ja tam bardzo mocno licze ze Pereira ustrzeli Stricklanda, nie chce ogladac Strick-Cyc... Wole Cyc vs Pereira obejrzec :corn:
 
Kto wg was może zjebac kupony? Muniz / Volk / Strickland / Du Plessis czy jeszcze ktoś inny?
Niestety trzeba się z tym liczyć że każdy.

Muniz nie za bardzo skupia się na defensywie a wiadomo że Hall jak wychodzi w dobrej formie to jest precyzyjny a jego szybkość i dynamika potrafią sprawić problemy najlepszym. Wciąż pamiętam co zrobił z Mousasim, jako jedyny na 57 walk (!) stoczonych holendra zdołał go znokautować.

Volkanovski dał z Hollowayem dwa równe pojedynki, moim zdaniem 2 starcie nawet przegrał. Tu też może być bliska walka.

Strickland w stójce może mieć niemałe problemy jeśli nie będzie w stanie przewracać i kontrolować Pereiry.

DuPlessisa znam najmniej z wymienionych zawodników, natomiast Tavares bardzo dobrze czuje się w stójce - świetne lowkicki, dobre TDD, niezły prosty. Jeśli walka będzie toczyć się na nogach to Dricuss może mieć ciężki wieczór.

Poziom matchmakingu w UFC jest na tyle dobry że tu 80%-90% walk powinno mieć równe kursy wyjściowe.
 
Nie wiem czy superbet mi to wycofał, czy zapomniałem postawić, kurs lekko spadł, ale w sumie i tak na dobre wyszło, bo nabrałem jeszcze większej pewności i wygram jeszcze więcej.
1656687256666.png
 
Volkanovski decyzja i to chyba tyle na dziś bo reszta walk naprawdę się zastanawiam jak wytypować. Co myślicie o Ian Garry ogarnie chłopa?
 
@andrzej_t. wyskakuj z kuponow :jimcarrey: znaczy @Miskatonic :DC:
Nie mam. Cały czas dumam kogo dorzucić do dubla z Millerem :zakręcony: jest na tej karcie kila walk, w których mogą być niespodzianki i tak szczerze mówiąc to mam ochotę obejrzeć tę kartę dla samego mordobicia, bez wielkiego hazardu. Tylko ten dubel puszczę za 15 tysięcy somalijskich denarów
 
Nie mam. Cały czas dumam kogo dorzucić do dubla z Millerem :zakręcony: jest na tej karcie kila walk, w których mogą być niespodzianki i tak szczerze mówiąc to mam ochotę obejrzeć tę kartę dla samego mordobicia, bez wielkiego hazardu. Tylko ten dubel puszczę za 15 tysięcy somalijskich denarów
A co to sie stanelo? :jimcarrey: przepierdoliles kapuste?
 
Za tydzień nie ma nic do gry ani to UFC ani Babilon no bett więc trzeba tutaj coś wybrać w tym tygodniu
Adesanya , Strickland , o Malley
 
Moje 3 grosze:

single:
Munhoz
Muniz sub
Adesanya ko
Holloway decyzja
Miller KO
Barbarena 3r

sklejak:
Barber-cipsko dec
Tav-Dup over 1,5
Miller
Turner
Munhoz-Oszczur over 1,5
Strickland Pereira over 1,5
Volk-Holl over 2,5
Adesanya Can - over 2,5
 
Back
Top