UFC 276: Adesanya vs. Cannonier (02.07.2022)

kraks

Brutaal
Super Heavyweight
1655897896989.png

kraks

Brutaal
Super Heavyweight
U mnie juz pograny Adesanya i O'Malley na jakims mniejszym kuponie.
Zanim przelozyli pojedynek mialem jeszcze Muniza z Hallem, ale poki co nie ponawiam tego betu.

chudykuba

BAMMA
Featherweight
Strickland jeśli ma trochę oleju w głowie to powinien iść w zapasy i klincz więc kurs 2.0 jak najbardziej zachęcający.
Gdzieś czytałem wywiad z nim że zacznie od stójki ale jak poczuję ciosy to będzie plan B

MrRoshi

UFC
Welterweight
Muniz poddanie 1rd - lokata :devil smile:
Cannonier - zapierdala a rozowy buja sie po meskich dziwkach
Perreira przed czasem

zastanawiam sie nad

Turner
Holloway

w4ar

Legacy FC
Light Heavyweight
Pograne:
Adesanya - Canonier to niebezpieczny zawodnik wydaje mi się jednak, że będzie sporo wolniejszy od Israela. Z Whittakerem miał problemy, to z takim zawodnikiem jak Adesanya będzie podobnie. Nie skreślam Jareda, ale mimo wszystko wiecej atutów w swoim arsenale ma Israel. Dodatkowo za Adesanya przemawia fakt, że to nowy rywal co go motywuje oraz wywiady w których mówi o dobrych stronach Jareda, co oznacza, że go nie lekceważy.

Do przemyślenia:
Barber - typ raczej pod fakt, że Eye to wrak.
Muniz - mocny fizycznie zawodnik, który w swojej grze tj. parterze powinien mieć znaczną przewagę. Mimo wszystko ciężko mi go pograć po takim kursie. Hall jest podobny do Cerrona, raz wyjdzie w formie życia raz wygląda jak .... Jeśli jednak wychodzi świetnie nastawiony mentalnie to jest w stanie pokonać Muniz-a.

Underdogi:
Holloway - Pierwsza walka z Volkanowskim, słusznie przegrana. W drugiej było widać wyciągnięcie wniosków i adaptacje do mistrza. Jeśli Holloway powtórzy gameplan, ale postwi kropkę nad i to ma jak najbardziej spore szanse na zwycięstwo. Ogólnie Over wydaje się najbezpieczniejszym betem, jeden i drugi to kawał zawodnika, będzie to świetne widowisko i emocjonująca 3 walka, która wyłoni prawdziwego mistrza.
Munhoz - Pierwszy poważne sprawdzian tj. Vere, Omalley niezdał. W tamtym wypadku co prawda warunki fizyczyne były bardziej zbliżone. Mimo wszystko Munhozowi nie można odebrać, że to naprawdę porządny zawodnik, który walczył chyba z całym top 10 swojej dywizji i udowodnił, że ciężko go podłączyć, a nawet jeśli to nadal jest niebezpieczny. Dodatkowo Munhoz lubi kopać na łydkę, co przy delikatnych szczudłach Omalleya może zrobić robotę. Niepokojący pozostaje jednak fakt ilości przyjmowanych ciosów.

w4ar

Legacy FC
Light Heavyweight
Strickland underdogiem :beczka: Jak?
Sporo osób widzi potencjał w Pereira, ale tak jak chyba i Ty uważam, że jeszcze za wcześnie. Mimo wszystko ta walka powinna nam sporo powiedzieć gdzie jest Alex w tym momencie. Pamiętaj, że UFC również zależy na rewanżu z Adesanya, nie bez powodu Alex jest na tej samej karcie.

barthez01

EFC Africa
Heavyweight
Ja natomiast uważam, że Strickland pójdzie w parter. Sądzę, że ma na tyle oleju w głowie, że wymiana stójkowa może się dla niego źle skończyć. Pereira ma słabą obronę przed obaleniem. Strickland może go zajechać w klinczu jak i w parterze i wygrać to spokojnie decyzją. Ja spróbuje zagrać Strickland i za drobne przez poddanie.