UFC 276: Adesanya vs. Cannonier (02.07.2022)

@SigisMundis opierdalasz sie znowu.... :jimcarrey:
1. Clark - Stoliarenko - obie są słabe i mogą przegrać
2. Eye - Barber - Maycee nie zachwyca, ale Eye, która ostatnio wszystko przegrywa powinna ogarnąć
3. Hall - Muniz - Muniz musi uważać na ciosy, bo może dostać KOsa, ale jak uniknie to powinien poskręcać starzejącego się Uriaha.
4. Tavares - Du Plessis - Dricus źle nie wygląda, Tavares trzyma poziom, ale Afrykaner powinien to wygrać
5. Garry - Green - Gabe potrafi zrobić upset, więc ostrożnie z Irlandczykiem, niby faworyt, ale tak lekko.
6. Miller - Cerrone - niby w półśredniej, ale Cowboy mocno rozbity, może dotrwać do decyzji i to ugrać, ale Jim wyglądał ostatnio dobrze, więc raczej on.
7. Riddell - Turner - Amerykanin wielki, jak dobrze trafi to może wygrać przed czasem przez KO lub poddać spanikowanego Brada albo dostanie na łeb od lepszego kickboksera, stawiam na Riddella.
8. O'Malley - Munhoz - Sean powinien wypunktować Munhoza na pełnym dystansie, ale nie zdziwię się jak wyłapie ciosy od Pedro i skończy jak z Verą.
9. Lawler - Barberena - Lawler już rozbity, ale jakąś formę ma, wystarczy żeby dać wyrównaną walkę z Bryanem, ale sądzę, że przegra
10. Strickland - Pereira - Sean przez zamulanie
11. Volkanovski - Holloway - Volkanovski ogarnie
12. Adesanya - Cannonier - Niby Izzy, nawet go miałem przez KO/TKO, ale jak widzę ten zakład Drake'a to mnie kusi Cannonier przez nokaut.
 
1. Clark - Stoliarenko - obie są słabe i mogą przegrać
2. Eye - Barber - Maycee nie zachwyca, ale Eye, która ostatnio wszystko przegrywa powinna ogarnąć
3. Hall - Muniz - Muniz musi uważać na ciosy, bo może dostać KOsa, ale jak uniknie to powinien poskręcać starzejącego się Uriaha.
4. Tavares - Du Plessis - Dricus źle nie wygląda, Tavares trzyma poziom, ale Afrykaner powinien to wygrać
5. Garry - Green - Gabe potrafi zrobić upset, więc ostrożnie z Irlandczykiem, niby faworyt, ale tak lekko.
6. Miller - Cerrone - niby w półśredniej, ale Cowboy mocno rozbity, może dotrwać do decyzji i to ugrać, ale Jim wyglądał ostatnio dobrze, więc raczej on.
7. Riddell - Turner - Amerykanin wielki, jak dobrze trafi to może wygrać przed czasem przez KO lub poddać spanikowanego Brada albo dostanie na łeb od lepszego kickboksera, stawiam na Riddella.
8. O'Malley - Munhoz - Sean powinien wypunktować Munhoza na pełnym dystansie, ale nie zdziwię się jak wyłapie ciosy od Pedro i skończy jak z Verą.
9. Lawler - Barberena - Lawler już rozbity, ale jakąś formę ma, wystarczy żeby dać wyrównaną walkę z Bryanem, ale sądzę, że przegra
10. Strickland - Pereira - Sean przez zamulanie
11. Volkanovski - Holloway - Volkanovski ogarnie
12. Adesanya - Cannonier - Niby Izzy, nawet go miałem przez KO/TKO, ale jak widzę ten zakład Drake'a to mnie kusi Cannonier przez nokaut.
Podobne spostrzeżenia. Ogólnie może to być gala dogów.
Sam za drobne pograłem:
Green - zapasy mogą napsuć sporo krwi Ian-owi, który na ten moment moim zdaniem wyglądał przeciętnie. Green będzie non stop nacierać i wywierać presje. Po kursie pow. 2 wydaje się być atrakcyjnym betem.
Riddel - pomimo lepszych warunków fizycznych postawie na jakość przeciwników i ogólnie lepsze umiejętności stójkowe.
Barberena - Lawler dał fajną walkę, ale z Diazem, który niechciał walczyć i sam się poddał. Naprzeciwko niemu stanie typ co wdał się w bójkę z nadal niebezpiecznym Brownem. Aktywnością dociskaniem do siatki, Barberena powinien ugrać. Wydaje mi się, że walka będzie podobna do tej RDA vs Lawler.

Które mają możliwość, ale nie grałem:
Munhoz - myślałem, że różnica w warunkach fizycznych będzie znacząca, a na ważeniu jakoś nie było aż tak tego widać. Ogólnie trzymam kciuki za Munhoza, ale może to się skończyć jak walka z Cruzem, który skutecznie trzymał go na dystans. Nie grałem.

Ps. Niby na papierze Adesanya powinien ugrać, ale gdyby nie bet Drake-a to byłbym spokojniejszy.
 
Zieloności ! :conorsalute:
16567593444295946940144368921276.jpg
 
Adesanya Cannonier + 2.5 rundy 1.45
Volkanovski Holloway + 4.5 rundy 1.45
Munhoz OMalley + 1.5 rundy 1.44
Strickland Pereira + 1.5 rundy 1.50
 
D

Daj Ci Boze. Jak moze i wierze ze Cowboy moze to ugrac na punkty tak w tko nie wierze w ogole :sad:
Upatruje szansę w słabej kondycji Millera ziomek, jeśli nie sprzątnie Donalda w pierwszej fazie pojedynku to będzie ciężko oddychał na póżniejszym etapie a Kowboj kondycję ma naprawdę przyzwoitą. W pierwszej ich walcy gdy byli jeszcze w swoich prajmach udało się Cerrone rozbić przed czasem Millera, mam nadzieje na powtórkę tamtego scenariusza.
 
Upatruje szansę w słabej kondycji Millera ziomek, jeśli nie sprzątnie Donalda w pierwszej fazie pojedynku to będzie ciężko oddychał na póżniejszym etapie a Kowboj kondycję ma naprawdę przyzwoitą. W pierwszej ich walcy gdy byli jeszcze w swoich prajmach udało się Cerrone rozbić przed czasem Millera, mam nadzieje na powtórkę tamtego scenariusza.
Wybralem Dricussa przez gilotyne :corn:
Oby wszystko wlazlo, zagralem Cerrone na ktoryms kuponie :conorsalute:
 
Back
Top