UFC 276: Adesanya vs. Cannonier (02.07.2022)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1655897896989.png


 
U mnie juz pograny Adesanya i O'Malley na jakims mniejszym kuponie.
Zanim przelozyli pojedynek mialem jeszcze Muniza z Hallem, ale poki co nie ponawiam tego betu.
 
Strickland jeśli ma trochę oleju w głowie to powinien iść w zapasy i klincz więc kurs 2.0 jak najbardziej zachęcający.
Gdzieś czytałem wywiad z nim że zacznie od stójki ale jak poczuję ciosy to będzie plan B
 
Muniz poddanie 1rd - lokata :devil smile:
Cannonier - zapierdala a rozowy buja sie po meskich dziwkach
Perreira przed czasem

zastanawiam sie nad

Turner
Holloway
 
Pograne:
Adesanya - Canonier to niebezpieczny zawodnik wydaje mi się jednak, że będzie sporo wolniejszy od Israela. Z Whittakerem miał problemy, to z takim zawodnikiem jak Adesanya będzie podobnie. Nie skreślam Jareda, ale mimo wszystko wiecej atutów w swoim arsenale ma Israel. Dodatkowo za Adesanya przemawia fakt, że to nowy rywal co go motywuje oraz wywiady w których mówi o dobrych stronach Jareda, co oznacza, że go nie lekceważy.

Do przemyślenia:
Barber - typ raczej pod fakt, że Eye to wrak.
Muniz - mocny fizycznie zawodnik, który w swojej grze tj. parterze powinien mieć znaczną przewagę. Mimo wszystko ciężko mi go pograć po takim kursie. Hall jest podobny do Cerrona, raz wyjdzie w formie życia raz wygląda jak .... Jeśli jednak wychodzi świetnie nastawiony mentalnie to jest w stanie pokonać Muniz-a.

Underdogi:
Holloway - Pierwsza walka z Volkanowskim, słusznie przegrana. W drugiej było widać wyciągnięcie wniosków i adaptacje do mistrza. Jeśli Holloway powtórzy gameplan, ale postwi kropkę nad i to ma jak najbardziej spore szanse na zwycięstwo. Ogólnie Over wydaje się najbezpieczniejszym betem, jeden i drugi to kawał zawodnika, będzie to świetne widowisko i emocjonująca 3 walka, która wyłoni prawdziwego mistrza.
Munhoz - Pierwszy poważne sprawdzian tj. Vere, Omalley niezdał. W tamtym wypadku co prawda warunki fizyczyne były bardziej zbliżone. Mimo wszystko Munhozowi nie można odebrać, że to naprawdę porządny zawodnik, który walczył chyba z całym top 10 swojej dywizji i udowodnił, że ciężko go podłączyć, a nawet jeśli to nadal jest niebezpieczny. Dodatkowo Munhoz lubi kopać na łydkę, co przy delikatnych szczudłach Omalleya może zrobić robotę. Niepokojący pozostaje jednak fakt ilości przyjmowanych ciosów.
 
Ja natomiast uważam, że Strickland pójdzie w parter. Sądzę, że ma na tyle oleju w głowie, że wymiana stójkowa może się dla niego źle skończyć. Pereira ma słabą obronę przed obaleniem. Strickland może go zajechać w klinczu jak i w parterze i wygrać to spokojnie decyzją. Ja spróbuje zagrać Strickland i za drobne przez poddanie.
 

same izydorki z zabojczej grupy :corn:
 
Coś cicho tutaj. Gala sie wydaje dobra do gry. Tak na szybko począwszy od walki wieczoru myśle, ze cannonier to idealne zestawienie na klasyczne hit and run kuntakinte. Pewnie postawie over 3.5 (po kursie ~3.0 adesanya przed czasem tez nie wyglada zle na singla). Po równych kursach wole volkana niż decyzje. Życzę stricklandowi k.o za chujowe walki ale pogram over 2.5/decyzje . Lawlera walka dla mnie nie do gry. Sugachamp over 2.5. Du plessis siedzi na tasmie po wczesniejszych kursach i tyle. Riddela nie ruszam. Cowboy tez olewka. Muniz po kursie 1.3 lipa ale na gownotasmie siedzi. Barber gram. Nie znam stoliarenko, ale jest na wylocie a nie ma bardziej jednowymiarowej cukinii niż clark - jak uznam ze litwinka umie w zapasy albo ma szanse na poddanie to moze puszcze. W innym wypadku klark przez przewąchanie po 1.6 tez jest spoko.
Z dogów stawiam, że króciak Gabe wykolei Garrego.
 
Adesanya + Garry vs Green sub-nie + Riddell wygra przez tko/ko-nie + Volkan vs Max liczba rozpoczętych rund over 2,5
Stawka: 400 zł
Możliwa wygrana: 732,16 zł

Muniz + Pereira wygra w 1rd-nie + Turner + Garry vs Green liczba rozpoczętych rund over 1,5
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 456,72 zł

Strickland vs Pereira liczba rozpoczętych rund over 1,5 + Adesanya i powyżej 5,5 minuty + O'Malley
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 254,32 zł

Strickland vs Pereira powyżej 2,5 minuty + Strickland over 0,5 sprowadzeń + Volkan vs Max powyżej 15,5 minuty + Volkan over 0,5 sprowadzeń
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 176,44 zł

Strickland + Volkan vs Max dec-tak
Stawka: 40 zł
Możliwa wygrana: 106,30 zł

Hall vs Muniz liczba rozpoczętych rund over 1,5 + Barber vs Eye dec-tak + Garry vs Green dec-tak
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 89,23 zł

Turner wygra przez poddanie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 70,40 zł

Strickland wygra przez poddanie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 79,20 zł
 
T
Adesanya + Garry vs Green sub-nie + Riddell wygra przez tko/ko-nie + Volkan vs Max liczba rozpoczętych rund over 2,5
Stawka: 400 zł
Możliwa wygrana: 732,16 zł

Muniz + Pereira wygra w 1rd-nie + Turner + Garry vs Green liczba rozpoczętych rund over 1,5
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 456,72 zł

Strickland vs Pereira liczba rozpoczętych rund over 1,5 + Adesanya i powyżej 5,5 minuty + O'Malley
Stawka: 100 zł
Możliwa wygrana: 254,32 zł

Strickland vs Pereira powyżej 2,5 minuty + Strickland over 0,5 sprowadzeń + Volkan vs Max powyżej 15,5 minuty + Volkan over 0,5 sprowadzeń
Stawka: 50 zł
Możliwa wygrana: 176,44 zł

Strickland + Volkan vs Max dec-tak
Stawka: 40 zł
Możliwa wygrana: 106,30 zł

Hall vs Muniz liczba rozpoczętych rund over 1,5 + Barber vs Eye dec-tak + Garry vs Green dec-tak
Stawka: 20 zł
Możliwa wygrana: 89,23 zł

Turner wygra przez poddanie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 70,40 zł

Strickland wygra przez poddanie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 79,20 zł
Ten pierwszy główny kupon jest ok podoba mi się
 
Ok, czy jest możliwy inny scenariusz jak decyzja w walce volka z maxem? Raczej nie a kurs przyjemny @1.5
 
Ok, czy jest możliwy inny scenariusz jak decyzja w walce volka z maxem? Raczej nie a kurs przyjemny @1.5
Możliwy na pewno jest , wszystko się może zdarzyć , aczkolwiek ja również innego scenariusza sobie nie wyobrażam
 
Back
Top