UFC 272: Covington vs Masvidal (05.03.2022)

Nzechukwu powinien na nogach rozpykac tego Negumereanu który będzie dużo mniejszy
 
Pamięta ktoś kiedy fortuna daje najczęściej rozszerzona ofertę na overy itp.? Środa /czwartek?
 
moicano z dos anjosem ciekawy typ
Tu może być ciekawy typ na to, że nie będzie poddania a patrząc na ilość poddań i styl panów może być kurs ciekawy, a bjj jest na dobrym poziomie obu to nie widzę tu poddania w tej walce.
 
@Karwantes wydaje się, że można tu pograć też Barboze z Mitchellem, że over 2,5 rund. Ciekawy typ, a kurs przyzwoity. Nie widzę nokautu w tej walce jakoś a poddać Barboze tez będzie ciężko tym bardziej jeśli Khabib tego nie zrobił to tym bardziej Mitchell nie.
A Ty coś masz ciekawego do rozważenia?
 
Ktoś gra na Jacoby'ego? Dustin jest solidny lepsze warunki fizyczne lepszy zasięg

Czyli jak każdy z Oleksiejczukiem, Jacoby jest w zasięgu Lorda i to jeden z ostatnich w zasięgu, którzy są w miarę wysoko w rankingu
 
To tak:
Holland jeśli nie będzie świrować to ubije Brazola, Oliveira 3 porażki z rzędu, słabe cardio, zapasów nie ma na tyle dobrych by przeleżeć Hollanda, który zaczął w końcu je mocniej trenować.

Spivak zapasy i lepsze cardio powinny tutaj zrobić robotę ale nie wykluczam scenariusza gdzie zostaje ubity w 1rd przez Inhalatora.
Mimo to rozważam go do gry.

Covingtona mam pogranego na wcześniejszych kuponach i uważam, że porobi Jorge samymi zapasami.

Walki Lorda z Jacobym nie ruszam ale typuje Jacobego ;)

I to tyle z tej gali :D
 
Nie gracie nic z rundami? Mozna fajnie skompletowac kupon np Smith/Klein skonczy sie przed czasem, obaj koncza walki i sami byli konczeni.
Rodriguez/Xiaonan pow. 2.5 rundy
Do tego dorzucilbym Hollanda przed czasem i np Covingtona/lub pow. 2,5 rundy
 
Nie gracie nic z rundami? Mozna fajnie skompletowac kupon np Smith/Klein skonczy sie przed czasem, obaj koncza walki i sami byli konczeni.
Rodriguez/Xiaonan pow. 2.5 rundy
Do tego dorzucilbym Hollanda przed czasem i np Covingtona/lub pow. 2,5 rundy
Na to zerkne gdy sie kursy pojawia na szersze opcje
 
Nie gracie nic z rundami? Mozna fajnie skompletowac kupon np Smith/Klein skonczy sie przed czasem, obaj koncza walki i sami byli konczeni.
Rodriguez/Xiaonan pow. 2.5 rundy
Do tego dorzucilbym Hollanda przed czasem i np Covingtona/lub pow. 2,5 rundy
Poza Kolbą dla mnie reszta to randomy. Jeśli dwóch kończy przed czasem to masz Buckley vs Razzak
 
nie wiem czy grałbym Spivaka chłop ma stójkę jak Oleinik dostanie cepa i padnie, pamiętajmy, że w 1 rundzie Hardy jest mega groźny co pokazał w walce z Tyburą
 
nie wiem czy grałbym Spivaka chłop ma stójkę jak Oleinik dostanie cepa i padnie, pamiętajmy, że w 1 rundzie Hardy jest mega groźny co pokazał w walce z Tyburą
Dlatego postawie na grubasa, kurs na Spivaka nie byl wart gry, nie wiem ile tam teraz jest...
 
@Karwantes wydaje się, że można tu pograć też Barboze z Mitchellem, że over 2,5 rund. Ciekawy typ, a kurs przyzwoity. Nie widzę nokautu w tej walce jakoś a poddać Barboze tez będzie ciężko tym bardziej jeśli Khabib tego nie zrobił to tym bardziej Mitchell nie.
A Ty coś masz ciekawego do rozważenia?
W sumie interesujący bet ale raczej nie tkne tej walki bukmachersko.
 
nie wiem czy grałbym Spivaka chłop ma stójkę jak Oleinik dostanie cepa i padnie, pamiętajmy, że w 1 rundzie Hardy jest mega groźny co pokazał w walce z Tyburą
przypomnę ci tylko że Spivak trenuje w Xtreme Couture i z tego co widziałem nacisk jest kładziony głównie na stójkę, jeśli się nie da upolować na początku jak choćby z Harrisem to on to bierze lekko patrząc na to jakie Hardy ma podejście do profesjonalnego MMA
 
przypomnę ci tylko że Spivak trenuje w Xtreme Couture i z tego co widziałem nacisk jest kładziony głównie na stójkę, jeśli się nie da upolować na początku jak choćby z Harrisem to on to bierze lekko patrząc na to jakie Hardy ma podejście do profesjonalnego MMA
wiem gdzie trenuje ale nadal po takim kursie Spivak sie totalnei nie oplaca w pierwszej rundzie Hardy bedzie turbo grozny nie zdziwie sie jak go znokautuje
 
Nie gracie nic z rundami? Mozna fajnie skompletowac kupon np Smith/Klein skonczy sie przed czasem, obaj koncza walki i sami byli konczeni.
Rodriguez/Xiaonan pow. 2.5 rundy
Do tego dorzucilbym Hollanda przed czasem i np Covingtona/lub pow. 2,5 rundy
Bardzo dobrze kombinujesz
 
Back
Top