UFC 270: N'Gannou vs. Gane (22.01.2022)

najwyzszy kurs na gane przez decyzje znalazlem na forbecie 4.25 jak ktos szuka, bo widze ze na innych bukach ponizej 4.0
4.84 u ruskich, 4.45 pinbet.

Mnie tylko zastanawia czy jest sens, Gane niby metodyczny bijok, spokojnie sobie punktuje rywali w dystansie i kontroluje każdą walę ale jednak 7/10 wygranych przed czasem, a Franciszek powyżej 2 rund to wyszedł chyba tylko w tej pierwszej walce z Miocicem. Kursy niby dobre ale imho bardziej realne, że Gane dostanie jakąś bombę i pójdzie spać albo zmęczy Predatora i mu najebie w mistrzowskich, jakoś nie mogę sobie wyobrazić Ngannou wytrzymującego 25 minut tej walki.
 
4.84 u ruskich, 4.45 pinbet.

Mnie tylko zastanawia czy jest sens, Gane niby metodyczny bijok, spokojnie sobie punktuje rywali w dystansie i kontroluje każdą walę ale jednak 7/10 wygranych przed czasem, a Franciszek powyżej 2 rund to wyszedł chyba tylko w tej pierwszej walce z Miocicem. Kursy niby dobre ale imho bardziej realne, że Gane dostanie jakąś bombę i pójdzie spać albo zmęczy Predatora i mu najebie w mistrzowskich, jakoś nie mogę sobie wyobrazić Ngannou wytrzymującego 25 minut tej walki.
Zapomniales o Niganu vs Miocic 1 i najlepszej walce dekady Niganu vs Lewis :damjan: obie 25 min
 
Gane przed decyzje czy Gane przed czasem? Co bardziej prawdopodobne. Ja za grosze jeszcze rozkminiam suba bo fajny kursik
 
Gane przed decyzje czy Gane przed czasem? Co bardziej prawdopodobne. Ja za grosze jeszcze rozkminiam suba bo fajny kursik
Gane poddaniem jak najbardziej prawdopodobny a kurs fajny bo @10.00, zastanawiam się również nad Giles przez poddanie @11.00.
 
Jack Della Maddalena przyznam szczerze, że nie znam gościa i jakoś nie mam czasu żeby coś tam go i jego rywala pooglądać ale nie boicie się go grać? Ten drugi to aż taki ogórek? widzę, że 4 razy przed czasem skończył. Barcelos na podatek raczej może też wskoczyć do tego się zastanawiam nad overem 2,5 rund w co-main raczej szybciej się nie skończą chłopaki Deiveson powinien być tym razem w formie i powinni się tłuc może nawet i cały dystans.
 
ale nie boicie się go

Oczywiście że może zostać trafiony.
Przecież nikt nie da sobie ręki uciąć za niego.
Wygrywał przed czasem ale rywale to poziom amatorski, jakiś szrot (rekordy to pokazują) a Della walczy bardzo mądrze i do tego przewagę warunków ma widoczną.
 
Back
Top