UFC 270: N'Gannou vs. Gane (22.01.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1640099325777.png



 
Wypadałoby żeby Moreno to wygrał
Co do walki wieczoru to kompletnie nie wiem na dzień dzisiejszy bliżej mi do Gane
Ngannou może to wygrać tylko przez nokaut
Decyzja dla Gane
Tylko czy to będzie trwać tak długo

Underdog
Evloev
 
Evloev - Topuria prawie rowne kursy, ja tego nie tykam. Moreno z Figu imo tez nie do gry, zbyt duzo mozliwych scenariuszy. Gane za to jak najbardziej. Jak Ngannou nie ubije w 1-2 rundzie jakims cepem, to powinna byc decyzja dla Cirila bez wiekszego zagrozenia.
 
Według mnie Evloev to wygra, gość to future champ i jest dobry w każdej plasczyznie.
Ogolnie bardzo mocna walka, ciekawsza niż main event gdzie wynik jest znany.
Stypogane to wygra, walka będzie podobna do tej z Rozenstriukiem.
 
Osobiście faworyzuje Topurie. O ile w stójce jest mniej aktywny od przeciwnika to różnica w sile ciosu powinna być znacząca. Jeden i drugi mają dobre umiejętności zapaśnicze, jeśli Evolev zdecyduje się na sprowadzenie to z dołu aktywniejszy powinien być Topuria, który w statystyce ma 3.4 próby poddań. Dodatkowo wydaje mi się, że kondycyjnie wyglądał lepiej od Evoleva. Widać, że Ilia jest głodny walki i wygląda jakby chciał wejść i wygrać, natomiast Evolev wydaje mi się ospały w niektórych pojedynkach. Walka z Hallem, który jest niewygodnym przeciwnikiem pokazała również wysokie iq zawodnika, i pięknie wykonał założenia taktyczne.

Jeśli Francis nie ustrzeli to Gane powinien wypunktować. Ngannu chyba za bardzo odbiło po zdobyciu pasa i ego może być jego zgubą.
 
Według mnie Evloev to wygra, gość to future champ i jest dobry w każdej plasczyznie.
Osobiście faworyzuje Topurie. O ile w stójce jest mniej aktywny od przeciwnika to różnica w sile ciosu powinna być znacząca. Jeden i drugi mają dobre umiejętności zapaśnicze, jeśli Evolev zdecyduje się na sprowadzenie to z dołu aktywniejszy powinien być Topuria, który w statystyce ma 3.4 próby poddań. Dodatkowo wydaje mi się, że kondycyjnie wyglądał lepiej od Evoleva. Widać, że Ilia jest głodny walki i wygląda jakby chciał wejść i wygrać, natomiast Evolev wydaje mi się ospały w niektórych pojedynkach. Walka z Hallem, który jest niewygodnym przeciwnikiem pokazała również wysokie iq zawodnika, i pięknie wykonał założenia taktyczne.

Jeśli Francis nie ustrzeli to Gane powinien wypunktować. Ngannu chyba za bardzo odbiło po zdobyciu pasa i ego może być jego zgubą.
Franciszek poważnie podchodzi do tej walki bo trenuje nawet z Rico Verhovenem.
Stypogane to największe zagrożenie dla niego w tej wadze i on to wie.
 
Franciszek poważnie podchodzi do tej walki bo trenuje nawet z Rico Verhovenem.
Stypogane to największe zagrożenie dla niego w tej wadze i on to wie.
Tak poważnie, że twierdzi, podobnie jak Dana, że rozwiązują kontrakt. Odjebało mu. Ponadto fizycznie nigdy nie wyglądał aż tak słabo, jak teraz.
 
Tak poważnie, że twierdzi, podobnie jak Dana, że rozwiązują kontrakt. Odjebało mu. Ponadto fizycznie nigdy nie wyglądał aż tak słabo, jak teraz.
Masz racje, wszedłem z ciekawosci na inst by to sprawdzić i nie jest taki wycięty jak wcześniej…

Prime Francis
640C372B-0231-4995-A1A1-C8C776AD6358.jpeg



Francis któremu odjebalo i przegra ze stypiarzem
FB05860A-54A1-4D74-B593-4F9081F54107.jpeg
 
Myślicie, że Turman jest w stanie przeleżeć i zamęczyć Vieire? @3.21 warty kurs gry
Przecież ten Vieira bez cardio jest jest co prawda Turman to też nie jest jakiś kozak, ale taka różnica kursów?
 
Myślicie, że Turman jest w stanie przeleżeć i zamęczyć Vieire? @3.21 warty kurs gry
Przecież ten Vieira bez cardio jest jest co prawda Turman to też nie jest jakiś kozak, ale taka różnica kursów?
Przeleżeć Viere?
:korwinwhat:

nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się z nim pakować w parter.
 
Przeleżeć Viere?
:korwinwhat:

nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się z nim pakować w parter.
Turman w parterze nie czuje się najgorzej a przypomnę, że Hernandez poddał Vieire ;) Więć Hernandez to gość o niezdrowych zmysłach bo próbował i udało mu się poddać? Turman z tego co pamiętam obalał podajrzę Alveya który ma całkiem dobre tdd
 
Turman w parterze nie czuje się najgorzej a przypomnę, że Hernandez poddał Vieire ;) Więć Hernandez to gość o niezdrowych zmysłach bo próbował i udało mu się poddać? Turman z tego co pamiętam obalał podajrzę Alveya który ma całkiem dobre tdd
Ale podałeś przykład
:DC:
Viera był całkowicie wypompowany po pierwszej rundzie i w tym stanie każdy go mógł odklepać.
Nawet gdybysmy się w tej chwili teleportowali do oktagonu to tez byśmy go odklepali bo gość był chodzącym zombie.
Możesz mieć elitarne umiejętności ale jak braknie paliwa w baku to ciężko je będzie przełożyć.
Turman to nic specjalnego.
 
Turman w parterze nie czuje się najgorzej a przypomnę, że Hernandez poddał Vieire ;) Więć Hernandez to gość o niezdrowych zmysłach bo próbował i udało mu się poddać? Turman z tego co pamiętam obalał podajrzę Alveya który ma całkiem dobre tdd
Tak wypompowanego Vieirę, poddałby nawet Pudzian.
 
Tak wypompowanego Vieirę, poddałby nawet Pudzian.
Ja pójdę krok dalej i napisze ze tak wypompowanego Viere poddalby nawet najman.
Wjechałby mu w nogi i założył swoje firmowe duszenie łokciem.
:awesome:
 
Back
Top