UFC 265: Lewis vs. Gane (08.07.2021)

Akurat dla Fizieva to w miarę bezpieczna i łatwa walka. Green bez mocnego jebnięcia bo to waciak, bez presji, a zapasów u niego nie widziałem aby nurkował wybitnie i przewracał.
Cardio hmm Fiziev ma nawet lepsze. Zapierdala w równym tempie całe walki.
Także tego tamtego nie ma czego się obawiać :cool:
Uważam podobnie, Fiziev technicznie półka wyżej, a Green to bijok, bez ofensywnych zapasów - nie powinien zagrozić.
 
Fizieva odpuszczam głównie ze względu na kurs który jest niemiarodajny do szans Bobiego. Zgadzam się że Green to waciak jednak kondyche oraz celność i częstotliwość ciosów ma na dobrym poziomie co może napsuć sporo krwi wojownikowi z Kirgistanu.
 
jest jeden 100% pewniak na tej gali, który do tego jest underdogiem... zastanawiam się tylko jak wpakować w niego z 5k żeby uniknąć dodatkowych podatków... szkoda, że nie mam nikogo za gramanicą
Mogę pomóc jak chcesz :)
Choć osobiście nie widzę tu żadnego underdoga wartego gry, tymbardziej za takie stawki.
 
Fizieva odpuszczam głównie ze względu na kurs który jest niemiarodajny do szans Bobiego. Zgadzam się że Green to waciak jednak kondyche oraz celność i częstotliwość ciosów ma na dobrym poziomie co może napsuć sporo krwi wojownikowi z Kirgistanu.
Moim zdaniem miarodajny. Akurat do dubelka, choć nie ma wielkiego value.
 
Czyżby Kenney był betem tej gali?? W dodatku z dobrym kursem, chłop musi się odbić po Cruzie
 
Warto spróbować Kenneya przez decyzję bo tak na 80% wygra
Brakuje argumentów co do Osbourna widzę, proszę cię następnym razem nie pisz głupot że ktoś ma zapasy jeśli to mija się z rzeczywistością bo możesz wprowadzić w błąd niektórych czytających.
 
Brakuje argumentów co do Osbourna widzę, proszę cię następnym razem nie pisz głupot że ktoś ma zapasy jeśli to mija się z rzeczywistością bo możesz wprowadzić w błąd niektórych czytających.
Zobaczymy jutro i nie bądź proszę taki do przodu :) To jest moja ocena, Ty masz inna, nie znaczy, że zawsze lepsza niż ja. Ja obejrzałem swoje i wiem swoje i tyle. Uważam nadal że Kape to może przegrać.
 
Zobaczymy jutro i nie bądź proszę taki do przodu :) To jest moja ocena, Ty masz inna, nie znaczy, że zawsze lepsza niż ja. Ja obejrzałem swoje i wiem swoje i tyle. Uważam nadal że Kape to może przegrać.
Nie rozmawiamy kto walkę wygra tylko o tym gdzie Osbourne pokazał swoje zapasy. Wskaż mi ten moment albo chociaż walkę w której zaprezentował się zapaśniczo? ;)
 
f71.gif
 
Pokaż kupony lepiej cwaniaku a nie tylko w pisaniu jesteś dobry
Tylko pytałem gdzie Osbourne pokazał zapasy a tobie psychika siadła, popracuj nad emocjami dzieciak.

Niedawno pisałeś gdzie ta dyskusja przed walkami, a gdy już ktoś próbuje konstruktywnie podyskutować wyzywasz go od cwaniaków :facepalm:
 
Last edited:
Osobiście próbuję za drobne do fizieva, yana, bradyego:
Munoz vs simmons przed czasem @1.9 -najprawdopodobniej przez poddanie lub gnp.
Gane vs Lewis - więcej znaczących ciosó[email protected].
Gane vs Lewis - przed czasem @1.55 wydaje mi się, że Gane może zakończyć w 4 i 5 rundzie. Lewis bez baku paliwa jest jak najbardziej do skończenia. Jednak biorę pod uwagę mocne uderzenie Lewisa.
 

SINGIEL
⭐
⭐

Victoria Leonardo vs. Melissa Gatto
Leonardo wygra @ 1.92


Widzę w tym starciu faworytkę w osobie Leonardo, która w ostatnich latach toczyła regularnie pojedynki w kilku topowych organizacjach. Ma już za sobą także debiut w UFC (porażka z Manon Fiorot). Natomiast Gatto nie walczyła przez 3 lata, m.in. była w tym czasie zawieszona za narkotyki. Długa przerwa + debiut w UFC nie wróżą dla niej dobrze.
 
Lewis vs Gane
Gane przed czasem @ 2.05
Bwin

Lewis vs Gane
Gane over 48.5 znaczących ciosów
WH

Dla porównania Ruskie mają linie 77.

*Oba zakłady proponuję zabezpieczyć zakładem Lewis wygra w 1 lub 2 rundzie @ 7.0 u ruskich.
 
Lewis vs Gane
Gane przed czasem @ 2.05
Bwin

Lewis vs Gane
Gane over 48.5 znaczących ciosów
WH

Dla porównania Ruskie mają linie 77.

*Oba zakłady proponuję zabezpieczyć zakładem Lewis wygra w 1 lub 2 rundzie @ 7.0 u ruskich.
Oba zakłady w plecy
 
Back
Top