UFC 265: Lewis vs. Gane (08.07.2021)

Alonzo Menifield @1.42 :bomb:

Alonzo Menifield wins inside distance @1.70 Betsson (also quite suitable for the game)

Wygrał bardzo łatwo 30-27 x 3 :bomb: to było najważniejsze.

Bardzo szkoda że nie przed czasem bo rywal 3 rundę walczył bez jednej nogi :cool: Alonzo w niej zawalczył bardzo ale to bardzo zachowawczo, praktycznie nie ryzykując.

Ja jestem zadowolony.
 
Wygrał bardzo łatwo 30-27 x 3 :bomb: to było najważniejsze.

Bardzo szkoda że nie przed czasem bo rywal 3 rundę walczył bez jednej nogi :cool: Alonzo w niej zawalczył bardzo ale to bardzo zachowawczo, praktycznie nie ryzykując.

Ja jestem zadowolony.
Bardzo mnie ciekawi jak dobrałeś stawki. Może się pochwalisz?
 
Akurat dla Fizieva to w miarę bezpieczna i łatwa walka. Green bez mocnego jebnięcia bo to waciak, bez presji, a zapasów u niego nie widziałem aby nurkował wybitnie i przewracał.
Cardio hmm Fiziev ma nawet lepsze. Zapierdala w równym tempie całe walki.
Także tego tamtego nie ma czego się obawiać :cool:

:applause:

Z kim grałem Alonzo :bomb:

Min. z nim Fiziev czy z Kidem Galahadem (Boks) obaj już łatwo :cool:oraz jest w kuponach na ten miesiąc. Pozdrawiam cieplutko.
 
Wygrał bardzo łatwo 30-27 x 3 :bomb: to było najważniejsze.

Bardzo szkoda że nie przed czasem bo rywal 3 rundę walczył bez jednej nogi :cool: Alonzo w niej zawalczył bardzo ale to bardzo zachowawczo, praktycznie nie ryzykując.

Ja jestem zadowolony.
Brawo bardzo dobry typ
 
Hill dostała wpierdol W STÓJCE od Torres... tego się nie spodziewałem.

0 szybkości, 0 precyzji, 0 czegokolwiek...

ciekawe czy miała miesiączkę czy to już zjazd jak u Karoliny i o ile jeszcze zawalczy w UFC to będzie można ślepo stawiać przeciw niej... :tysoncoffe:
 
Hill dostała wpierdol W STÓJCE od Torres... tego się nie spodziewałem.

0 szybkości, 0 precyzji, 0 czegokolwiek...

ciekawe czy miała miesiączkę czy to już zjazd jak u Karoliny i o ile jeszcze zawalczy w UFC to będzie można ślepo stawiać przeciw niej... :tysoncoffe:
Wał poszedł, Hill wygrała wszystkie rundy przecież
 
Luque kozak, pięknie odwrócił ten parter. :applause:
Chiesa zero defensywnych zapasów. Szkoda, że Drakolini ujebał bo fajna gala by była.
 
Back
Top