UFC 265: Lewis vs. Gane (08.07.2021)

kraks

BAMMA
Light Heavyweight
1627825051817.png


 
Zdecydowanie Aldo 1.67
Johnes 1.45
Kape 1.45
Gane 1.25
Fiziev 1.25

Underdog Herman
Karolina przegra bo jest beznadziejna
 
Pany wiecie czemu w betssonie nie ma walki Luque vs Chiesa? Postawiłem na unibecie, ale dziwne, że nie ma na betsson a o anulowaniu nic mi nie wiadomo
 
Niestety nie udało się wy edytować w czasie 10 min.

Ciekawie wygląda Chiesa, ale nadal się zastanawiam czy będzie w stanie utrzymać Luque na ziemi przez trzy rundy.

Gane-a osobiście odpuszczam. Jak najbardziej wydaje mi się, że wygra, jednak kurs jest już dla mnie za niski by go pograć. Mimo wszystko to waga ciężka a Lewis ma czym uderzyć i biorę to pod uwagę. Może jeśli będzie dobry kurs na zakończenie przed czasem to się zastanowię. Gane ma szanse skończyć zmęczonego Lewisa w późniejszych rundach.

Fiziev - Green - również wydaje mi się, że Fiziev powinien ugrać jednak jak powyżej za duże ryzyko jeśli chodzi o kurs. Green to jednak jakiś tam poziom.

Poniższe typy za drobne pomieszane z Brady + Yan:

Kape - @1.6 - wydaje mi się, że Kape w końcu wygra swoją pierwszą walkę w UFC. Mimo wszystko to solidny zawodnik i doświadczenie powinno mu pomóc wygrać z Osubourne-m.

Kenney - @1.9 - Kenney jest wszechstronniejszym zawodnikiem w stójce niż Yadong. Song kiepsko sobie radzi z presją. Casey idzie non stop do przodu co powinno pomóc mu wygrać. Jedyne co mnie martwi to zmęczenie od 1.5 rundy oraz dosyć podejrzane zapasy. Mimo wszystko wydaje mi się, że Kenney-owi będzie bardzo zależało na zwycięstwie po przegranej z Cruzem.

I ponowny bet na Johnes-a @1.67 jak na wcześniejszej gali.
 
Gane już nie do gry po tym kursie.

Fiziev i Johns do grania.

Aldo zamyka długoterminowy kupon.
 
Gane + Fiziev @1.69 za 250€
Drako Rodriguez @1.81 za 70€
Chiesa @2.10 za 70€

Obok tego Loughnane z PFL @2.78 za 70€
 
@barthez01 czemu Santos jeśli można wiedzieć?
Johns dla mnie jest przeciętnym zawodnikiem i do nokautu Natividada wyglądał mizernie w stójce, natomiast Santos nie jest zły w stójce potrafi być ruchliwy, kopać i przy tak słabym Johnsonie w stójce ma duże szanse to ugrać nie zapominając, że będzie szukał sprowadzenia a to, że Johns ma wysokie tdd nic nie znaczy bo żaden dobry zapaśnik go nie obalał a mimo wszystko Santos nie jest jakoś super w tym, ale powinien obalić Johns i skontrolować w parterze a tam też potrafi poddać albo skontrolować. Wydaje mi się, że kurs na Santosa jest dobry do pogrania, widzę u niego szanse, ale nie takie, żeby grać go grubo.
 
Ciekawie wygląda Chiesa, ale nadal się zastanawiam czy będzie w stanie utrzymać Luque na ziemi przez trzy rundy.
Dla mnie to wygra bo jeśli nie będzie w stanie nawet 3 rund przytrzymać na glebie to i w stójce przy siatce klinczując skontroluje. Wymian będzie unikał i według mnie dobrze skontroluje dystans gdzie nie da się trafić. Czekam na kurs dodatkowy, że Chiesa przez poddanie bo według mnie jest duuuża szansa na to.
 
Zauważyłem dziwną tendencje do podawania nieaktualnych obecnie kursów. Lub takich co były na otwarciu. Przykład:

Taki Kape @1.60

Gdzie obecnie tyle na niego jest ?
 
Jednopłaszczyznowy Meinfield pewniakiem @DavidMMA hehehe dobre sobie.
Co do gali to Gane pograny na jakimś kuponie po 1.3 , chociaż to też taki kurs na granicy , bo wiadomo waga ciężka i Lewis.. może być różnie hehe co do Chiesy to też widzę go w roli delikatnego faworyta , aczkolwiek ta walka może skończyć się różnie , ja tu czuję decyzję , splita jakiegoś , reszty nie ruszam , na pewno nie Fizieva , pozdrawiam
 
Dobra gala wkoncu do gry i sporo fajnych nazwisk.. Trzeba coś z tego wybrać
Aldo.Gane.Johns.Kenney.Kape. albo dać wszystkich ciekaw jestem Karoli... Pewnie też znowu wciry tego nie da się już przywrócić... Chodzi o jej formę z walk np z Asią czy Rose
 
Miles? Serio, ja pograłem Santosa, z resztą przeanalizowałem i możesz przeczytać co sądzę o tej walce, ale już masz pograne widzę.
Miles trenuje w dobrym klubie fortis mma, ma zapasy i jebniecie dla mnie to wystarczy.
Santos to nic specjalnego
 
Miles trenuje w dobrym klubie fortis mma, ma zapasy i jebniecie dla mnie to wystarczy.
Santos to nic specjalnego
To że trenuje w Fortisie nic nie znaczy, Santos go poskłada w parterze a może i w stójce nawet. A twierdzisz na jakiej podstawie że ma dobre zapasy skoro z nikim dobry jeszcze nie walczyl kto ma dobry parter i zapasy. Oczywiście się mogę mylić, to moja opinia jedynie.
 
Back
Top