UFC 265: Lewis vs. Gane (08.07.2021)

To że trenuje w Fortisie nic nie znaczy, Santos go poskłada w parterze a może i w stójce nawet. A twierdzisz na jakiej podstawie że ma dobre zapasy skoro z nikim dobry jeszcze nie walczyl kto ma dobry parter i zapasy. Oczywiście się mogę mylić, to moja opinia jedynie.
Jak nic nie znaczy xD dobry klub to spora cześć sukcesu
 
@Evo przeanalizowałem sobie walki raz jeszcze i widzę jeszcze jednego underdoga jakim jest Osbourn. Jest to dość groźny zawodnik z dobrymi zapasami i parterem. Ma czym uderzyć o czym przekonał się Rivera. @2.70 na Osbourna to nie jest według Ciebie przesada? Kape ostatnie walki przegrał przy czym niczym się nie wyróżniając.
 
@Evo przeanalizowałem sobie walki raz jeszcze i widzę jeszcze jednego underdoga jakim jest Osbourn. Jest to dość groźny zawodnik z dobrymi zapasami i parterem. Ma czym uderzyć o czym przekonał się Rivera. @2.70 na Osbourna to nie jest według Ciebie przesada? Kape ostatnie walki przegrał przy czym niczym się nie wyróżniając.
Ten Rivera jest na liścia, nie sugerowałbym się ta walka
 
Ten Rivera jest na liścia, nie sugerowałbym się ta walka
No tak też prawda bo tak jakby gimnazjalistę klepnal, ale jak sobie popatrzysz na obu i pooglądasz ostatnie walki to zobaczysz, że kurs warty i mocno się zastanawiam.
 
@Evo przeanalizowałem sobie walki raz jeszcze i widzę jeszcze jednego underdoga jakim jest Osbourn. Jest to dość groźny zawodnik z dobrymi zapasami i parterem. Ma czym uderzyć o czym przekonał się Rivera. @2.70 na Osbourna to nie jest według Ciebie przesada? Kape ostatnie walki przegrał przy czym niczym się nie wyróżniając.
Dodam kilka groszy. Jak wspomniał @99picks Rivera to chyba jeden z najgorszych zawodników w UFC, ta wygrana nic nie pokazała jeśli chodzi o Osbourn-a, tylko tyle, że Rivera jest po prostu za słaby na UFC. Oder wyglądał porządnie, jednak spójrz z kim walczył a z kim walczył Kape. Na wejście dostał top dywizji jakim jest Pantoja. Potem wyrównana walka, która mogła iść w dwie strony. Biorąc jednak pod uwagę całą karierę Kape walczył z lepszymi zawodnikami niż Osbourn mimo tego że jest młodszy. Dla Oder-a to duży skok jeśli chodzi o poziom zawodników. Kluczem będą zapasy, jednak widać, że Kape sam o tym wie i dąży do ich poprawienia na co może wskazywać zdjęcie z treningów z Khabibem.
 
@Evo przeanalizowałem sobie walki raz jeszcze i widzę jeszcze jednego underdoga jakim jest Osbourn. Jest to dość groźny zawodnik z dobrymi zapasami i parterem. Ma czym uderzyć o czym przekonał się Rivera. @2.70 na Osbourna to nie jest według Ciebie przesada? Kape ostatnie walki przegrał przy czym niczym się nie wyróżniając.
Ode Osbourne to nie jest poziom Kape na moje, ale nie tykam tego. Jakbym musiał to Kape.
 
417944F4-658A-419B-8197-D7C04604031F.jpeg
 
Miles? Serio, ja pograłem Santosa, z resztą przeanalizowałem i możesz przeczytać co sądzę o tej walce, ale już masz pograne widzę.
Finalnie nie pogralem wcale tego zestawienia, ale poczatkowo rozwazalem Milesa Johnsa i jego widze jako slusznego faworyta
 
Ale ubity kurs na Anitę…ja wczoraj na fortunie po 2.40 złapałem i tez kupon Gane zamyka :tiphatb:
Przypomnę tylko że przed igrzyskami na Anite było nawet 4.30.... Ale to jest terminator nie... 12 lat a ona cały czas w czolowce
 
From me to the game
Free Publick Bet :bomb: :cool: (the rest on closed)

Alonzo Menifield @1.42 :bomb:

Alonzo Menifield wins inside distance - YES ? (also quite suitable for the game)

Greetings to all leaky holes :hi:

Update:

Alonzo Menifield @1.42 :bomb:

Alonzo Menifield wins inside distance @1.70 Betsson (also quite suitable for the game)
 
jest jeden 100% pewniak na tej gali, który do tego jest underdogiem... zastanawiam się tylko jak wpakować w niego z 5k żeby uniknąć dodatkowych podatków... szkoda, że nie mam nikogo za gramanicą
 
jest jeden 100% pewniak na tej gali, który do tego jest underdogiem... zastanawiam się tylko jak wpakować w niego z 5k żeby uniknąć dodatkowych podatków... szkoda, że nie mam nikogo za gramanicą
co masz ciekawego? bo ja za gramanicą to moze puszcze jak taki pewniak :D
 
Życzę powodzenia ryzykantom co grają Fizieva po @1.30 z tak obytym zawodnikiem jakim jest Green, posiadającym elementy których potrzeba do zneutralizowania Atamana czyli dobry output, dobre cardio oraz zapasy.

@Evo przeanalizowałem sobie walki raz jeszcze i widzę jeszcze jednego underdoga jakim jest Osbourn. Jest to dość groźny zawodnik z dobrymi zapasami i parterem. Ma czym uderzyć o czym przekonał się Rivera. @2.70 na Osbourna to nie jest według Ciebie przesada? Kape ostatnie walki przegrał przy czym niczym się nie wyróżniając.
Nie rozumiem takich betów, po pierwsze gdzie Osbourne pokazał że ma zapasy? Po drugie, i tu piszę z własnego doświadczenia, trzeba unikać grania zawodników o których kondycji nic nie wiemy tym bardziej gdy jego oponent posiada konkretne cardio a tak jest w tym przypadku. Jamajczyk posiada bardzo eksplosywny styl co często wiąże się z opadaniem z sił w drugiej cześci pojedynków, poza tym prawie wszystkie swoje walki kończył przed czasem co też może wskazywać na to że będzie czuł się niekomfortowo na późniejszym etapie starcia.
 
Panowie z różnymi socjal mediami.

Czy narożnik Karoliny doleciał do niej?

Ktoś wie jak przygotowania i czas od ostatniej walki minął Penne?
 
Akurat dla Fizieva to w miarę bezpieczna i łatwa walka. Green bez mocnego jebnięcia bo to waciak, bez presji, a zapasów u niego nie widziałem aby nurkował wybitnie i przewracał.
Cardio hmm Fiziev ma nawet lepsze. Zapierdala w równym tempie całe walki.
Także tego tamtego nie ma czego się obawiać :cool:
 
Moim zdaniem green nie ogarnie stójki fizieva, a zapasniczo to może coś tam obali ale fiziev będzie wstawał i wygra to na lajcie
 
Ktoś wie jak przygotowania i czas od ostatniej walki minął Penne?
Według socjali przygotowania w piwnicy z Zaborem. Pare wyjazdów do wca. JJ była u niej potrenować, ale Aśka chyba ostatnio ma dużo do roboty i podejrzewam, że mogła nie być w treningu.
 
Według socjali przygotowania w piwnicy z Zaborem. Pare wyjazdów do wca. JJ była u niej potrenować, ale Aśka chyba ostatnio ma dużo do roboty i podejrzewam, że mogła nie być w treningu.
Ok, dzięki, tak myślałem jeśli chodzi o Karolinę bo mniej więcej wiem jakie tu mamy warunki, ale pytałem o przygotowania Penne
 
Gram Johnsa + Drakoliniego.
Sam zamierzałem grac Johnsa i dalej uwazam ze najprawdopodobniej wygra, ale zrezygnowalem z ladowania w niego kasy po powtorzeniu sobie ostatnich jego zmagan w oktagonie.
Potrafi przysnac i totalnie zamulic walke. Nie zdziwie sie jak odda co najmniej runde bez wiekszej aktywnosci. Tak samo pasywnie walczyl z Bautista az wkoncu wylapal latajace kolano w 2 rundzie. Dla mnie niepotrzebne ryzyko, sa lepsze typy z tej gali: Gane, Fiziev, Drako Rodriguez
 
Back
Top