UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 (10.07.2021)

Topuria w stójce to inna liga, mimo, że to grappler. W parterze na tyle ogarnięty, że nie powinien dać się poddać w banalny sposób. Prawdopodobnie da radę unikać potencjalnych obaleń i wypunktuje.
Żadnych praktycznie, bum straszny. Polecam Zhumagulova do gry.
+ Pereira

Wszystko po sznurku by było. Zapomniałem pograć :lol:
 
::snoopd::

byłoby więcej gdyby nie tłuman Giles ale jego odrobiłem na live a do tego na plus kilka walka live i:

1625994909084.png


czy to była cała gala po kursach? :zakręcony:
 
No to zawijaj się i wracaj tam skąd wróciłeś. Cześć.
Dawidku tylko całych kieszonkowych na wakacje nie przepuść na bukmacherke , bo rodzice ci więcej nie dadzą co do Halla to niestety nie tym razem , dalej go uważam za przekota a Topuria będzie wyjaśniony już niebawem , nic specjalnego ten gościu , podsumowując ten 4.0 było warte gry , takie życie
 
Wygrał :)
Pojebało mi się. Miałem na myśli, że Thompson przegrał, a gala nie była cała po kursach (bo Thompson był faworytem buków), ale prawdę mówiąc to gala i tak była udana. Ciężko było przegrać w ten weekend.
 
co do Halla to niestety nie tym razem , dalej go uważam za przekota a Topuria będzie wyjaśniony już niebawem , nic specjalnego ten gościu
Ten niespecjalny gościu dość ładnie nasadził sęków temu przekotowi Hallowi, który w tej walce nie pokazał kompletnie nic. Hall jest przekotem w BJJ, nie w MMA co pokazała ta walka.
 
Ten niespecjalny gościu dość ładnie nasadził sęków temu przekotowi Hallowi, który w tej walce nie pokazał kompletnie nic. Hall jest przekotem w BJJ, nie w MMA co pokazała ta walka.
No cóż , prawda
 
Back
Top