UFC 263: Adesanya vs. Vettori 2/PFL 2021 #4/Bellator 260: Lima vs. Amosov

barthez01

Bellator
Featherweight
Założony temat z nudów, na zaś :lol: Szykuje się ciekawy następny tydzień!
 
Trzeba zrobić jakąś wstępną selekcję zawodników na liścia. @99picks wybieram Cię:mamed:

Czuję, że Vettori albo Moreno zaskoczą więc prawdopodobnie w ogóle odpuszczę te starcia.

Jak dla mnie gala bardziej do oglądania niż grania, ale pewnie coś zagram. :lol:
 
Granie gościa po kursie 1.30 biorąc pod uwagę, że nie dawno zremisował jest dość średnim pomysłem, ale powodzenia.
Figu by to wygrał, gdyby nie odjęty (słusznie) punkt. Poza tym narzekał, po walce już, że rzekomo miał jakieś problemy przed samą walką (można w to wierzyć lub nie), ale ja też to zagram - nie bardzo widzę jak miałby to wygrać Meksykanin przed czasem, a Figu co najmniej te 3 lub 4 rundy powinien ugrać bez większych problemów. Tym razem nie zostawi złudzeń.
 
Jakby Adesanya po porażce z Jankiem dostałby od Vettoriego który w zasadzie męczył się z Hollandem to byłoby to trochę dziwne, ale kurs 1.30 jest niewarty ryzyka.
 
Figu to wygrał, gdyby nie odjęty (słusznie) punkt. Poza tym narzekał, po walce już, że rzekomo miał jakieś problemy przed samą walką (można w to wierzyć lub nie), ale ja też to zagram - nie bardzo widzę jak miałby to wygrać Meksykanin przed czasem, a Figu co najmniej te 3 lub 4 rundy powinien ugrać bez większych problemów. Tym razem nie zostawi złudzeń.
1622939150131.png

to lecimy tym samolotem? :beczka:
 
View attachment 21968
to lecimy tym samolotem? :beczka:
Ja tam się nawet o avatar miesięczny na forum założyłem, że wygra Adesanya, ale ta walka mi śmierdzi. Widzę możliwość, że Vettori może skontrolować to na glebie. Jeszcze się dokładniej tej gali nie przyglądałem, ale już wiem, że Vettori - Adesanya sam odpuszczę.
 
Collier ostatnio zaskoczył z pozycji underdoga wygrywając walkę. Dwa razy nie podskoczy. :mamed:
 
U mnie Figueiredo pograny juz dawno, tutaj nie doszukiwalbym sie niespodzianki. Tym razem ogarnie bez watpliwosci. Zamyka kupon razem z Edwardsem.
Vettori nie da rady, ale tego nie ruszam grubiej - mam Adesnaye na jakiejs tasmie za drobne i tyle.
 
Główne bety:
Belal - po prostu nie widzę płaszczyzny w, której miałby mu zagrozić Maia. Tak wiem, że to wirtuoz parterowy, jednak uważam, że Belal nie pozwoli na obalenie i ubije Maie w stójce. W walce z Edwadsem prezentował się dobrze, Maia ma już najlepsze czasy za sobą. Poczekam jeszcze na kursy przed czasem.
Edwards - Leon ma więcej narzędzi niż Nate. Nate ma dobry boks jednak, Edwards powinien go wypunktować. Dodatkowo przerwa Nate również nie pomaga. @1.18 kurs jednak nie zachęca.
Figueiredo - uważam, Deiveson nie oszukiwał i naprawdę źle się czuł. Jeśli mówił prawdę i dał taką walkę to będąc w optymalnej formie ma jak najbardziej szansę na dominacje w rewanżu. Moreno to świetny zawodnik, jednak Figueiredo to prawdziwy Kratos.
Anders - pierwsza walka pokazała, że Stewards to drewno i gdyby nie nc to najprawdopodobniej by przegrał. Jeśli wyjdą z podobnym nastawieniem jak ostatnio to walka pewnie skończy się przed czasem.

Inne:
Riddel - wydaje mi się, że Brad Riddel ma lepiej poukładaną stójkę niż Dober.
Ziam vs Vendamini walka skończy się przed czasem - zarówno jeden jak i drugi zawodnik ma sporo zakończeń w swojej karierze.
 
Amosov niech wpada do KSW wyjaśnić dawne sprawy (za kadry) z Roberto Soldiciem. Kawul czeka na telefon, masz wyjaśnić do ludzi tego splita, pucuj się, inaczej nikt Ci faken ręki nie poda.
 
Belal - po prostu nie widzę płaszczyzny w, której miałby mu zagrozić Maia. Tak wiem, że to wirtuoz parterowy, jednak uważam, że Belal nie pozwoli na obalenie i ubije Maie w stójce. W walce z Edwadsem prezentował się dobrze, Maia ma już najlepsze czasy za sobą. Poczekam jeszcze na kursy przed czasem.
Maia może zagrozić absolutnie każdemu, jak uda mu się zdobyć plecy, choćby na nie wskoczyć. Tu nawet nie musi być obalenia. Drugiego takiego jak on prędko w UFC nie zobaczymy. Oczywiście ma już swoje lata a zawsze miał mankamenty, ale płaszczyznę zdecydowanie ma.
 
Ja dorzucę chyba jeszcze Evloeva, według mnie to jeden z najgrubszych prospektów wagi 66
 
Edwards - Po prostu nie wiem w czym emerytowany Diaz miałby mu zagrozić. Spodziewam się grindu zapaśniczego i może nawet przerwania przez lekarza w 4/5 rundzie jak Diazowi zaczną pękać stare blizny.
Figo - Zawsze zbija bardzo dużo, a ostatnio miał tylko trzy tygodnie walka po walce. Chociaż Moreno miał tyle samo na przygotowanie to uważam, że tutaj będzie już tylko formalność dla Figo.

Bellatora i PFL jeszcze do ogarnięcia
 
Maia może zagrozić absolutnie każdemu, jak uda mu się zdobyć plecy, choćby na nie wskoczyć. Tu nawet nie musi być obalenia. Drugiego takiego jak on prędko w UFC nie zobaczymy. Oczywiście ma już swoje lata a zawsze miał mankamenty, ale płaszczyznę zdecydowanie ma.
Dlatego też wspomniałem, że to wirtuoz parterowy, mimo wszystko uważam, że Belal jest dużow wszechstronniejszym zawodnikiem. Ma czym uderzyć, ma dobrą kondycje i tdd i to powinno wystarczyć na 43 letniego Maie. Wydaje mi się, że chcą trochę zwiększyć popularność Belala dając mu Maie, który ma wyrobione nazwisko.
Co sądzisz o Evolev vs Dawodu? Evolev ostatnio z Letzem zaprezentował się tak sobie. Dawodu ma dobrą obronę przed obaleniami, w stójce chyba również bardziej aktywny, z trochę lepszą kondycją. Kurs 2.94 wygląda dobrze biorąc pod uwagę ostatni występ Evoleva.
 
Panowie, czy tylko ja mam wrażenie że te PFL i Bellator bukmachersko wyglądają ciekawie?
 
PFL
Held
Jenkins
Schulte

UFC
Evloev
Edwards
Figuiredo
Adesanya ( Vettorri to kompletne drewno w stójce. Janek udowodnił że Israela da się przeleżeć mimo wszystko stawiam że 3 rundy będą dla Nigeryjczyka)
 
Back
Top