UFC 262 - 15 MAJ

Giagos, Lutz, Mazany, Burgos, Schnell

Shevchenko, Wright, Ferguson, Chandler przez KO,TKO,DQ
 
Tucker Lutz @1.82
Jest to zawodnik bardzo poukładany, nie wchodzi w głupią bijatykę, bije rozważnie. Jego atutami w stójce jest na pewno rozwaga i dobre kopnięcia. Kondycyjnie widać wygląda bardzo dobrze patrząc na jego ostatnie walki. W parterze sobie również radzi według mnie dobrze, potrafi obalać jak również defensywa w tym aspekcie wygląda całkiem solidinie. To jego debiut w ufc po walkach w DWCS i patrząc na jego mentalność w walkach wypunktuje. Kevin Aguilar po ostatnich trzech porażkach w których wyglądał słabo na tle każdego z tych przeciwników nie sądzę aby coś zdziałał i teraz. Kevin jeśli nie znokautuje a wątpie w to, to przegra. W każdej płaszczyznie powinien dominować Tucker i wypunktować.
Wypunktował jak napisałem i Lutz wygrał jak napisałem. Kursik piękny.
Analiza 100 % :tiphatb:
 
Lutz o którym pierwszy tu pisałem jak walczył na DWCS i później bo w pierwszej walce mimo wygranej był tragiczny i nie dali mu kontraktu. W sumie w drugiej wypadł podobnie no ale już mu musieli dać bo by była niezła beka.

Typ to nie poziom UFC, jest cienki jak barszcz. :cool:

Jak tylko zobaczyłem zestawienie to od razu Aguilar myśl. Zobaczę jego walkę z Rosą i będę wiedział czy go zagrać czy ich olać z góry.
Pograłeś swojego Aguilara? :beczka:
 
Szewczenko to jednak przereklamowana jest, dobrze, że bab nie grałem.
Ważne, że nie było skończenia w 1 rundzie dla mnie ;)
 
Szewczenko to jednak przereklamowana jest, dobrze, że bab nie grałem.
Ważne, że nie było skończenia w 1 rundzie dla mnie ;)
Przecież napisałem, że ona to dno skończone. Lee ją ośmieszyła. Na kuponie 4fun już 3 walki siedzą w tym Cachoeira @2.82 i Lee @2.19 :P
 
Przecież napisałem, że ona to dno skończone. Lee ją ośmieszyła. Na kuponie 4fun już 3 walki siedzą w tym Cachoeira @2.82 i Lee @2.19 :P
Ile tam masz do wygrania za dyche? Bo tam widzę ładna taśma
 
Do pierwszego celnego ciosu na twarz. Najbezpieczniejsze bety z nim to przed czasem.
Fakt, dość kruchy, bieda Wonderboy, ale trochę bumów już odstawiał. Czarny cepiarz jeszcze gorszy i niską aktywnością się wykazywał.
 
Antonina jest absolutnie tragiczna, nic wspólnego z siostrą - jeśli cokolwiek bym tu grał, to mimo wszystko Lee (która też jest cienka jak sik pająka), ale raz, że bab już nie gram, a dwa, że ta druga potrafiła przejebać z Modafferi.
Grundy w stójce bez podjazdu do Lando, kondycję ma podejrzaną, jak nie przeleży będzie ciężko, nie widzę value 50/50.
@barthez01 tu Ci chyba wykrakałem, Grundy to drugi Bartosz Fabiński.
 
Sezon w ncaa w sumie był :]
Grundy gdyby nawet umiał przytrzymać przy siatce to by wygrał, niestety był mierny dziś. Szczerze to sądziłem, że zapaśniczo i klinczem go wypunktuje albo i podda na koniec, ale jednak Lando jest bystry i wiedział na co się szykować.
 
Najlepsze w tym wszystkim jest to że kurs na to że Muniz wygra przez poddanie było uwaga @12
Jacare to jeden z najlepszych grapplerów na świecie, nie ma co się dziwić. 35 walk w MMA nigdy nie został poddany, to jest mała sensacja. Nie tyle wygraną Muniza, co poddanie z jego strony.
 
Jacare to jeden z najlepszych grapplerów na świecie, nie ma co się dziwić. 35 walk w MMA nigdy nie został poddany, to jest mała sensacja. Nie tyle wygraną Muniza, co poddanie z jego strony.
Ale mimo wszystko Muniz poddania potrafi i kurs @12 to nawet za 2 zł można było puścić
 
To była najmniej prawdopodobna opcja zakończenia tej walki na papierze. Ja bym nie dał na to nawet 10% szans.
Szczerze? To ja to chciałem zagrać za drobne,ale w ostateczności stwierdziłem, że... Szkoda hajsu.
 
Po tym jak Holland dziadka znokautował z pleców już mnie nic nie zdziwi w jego walce. Czas kończyć.
 
Back
Top