UFC 262 - 15 MAJ

"W piździe"?! Evo skąd takie brzydkie słowa w twoich ustach, nie poznaje cię. Nie będę się tu licytował ale skutecznością nie grzeszysz, u ciebie minus goni minus jak ktoś kiedyś napisał w twoją stronę, faktów niestety nie da się podważyć. Porównaj sobie moje ostatnie posty z typami gdzie są stawki i twoje to może wtedy rozwiejesz swoje wątpliwości. Ten kto kumaty i dobry obserwator ten widzi kto jaką ma skuteczność a to nie trudne.
Coś czuje że gorzej bym wyszedł na tym waszym wspólnym typowaniu niż teraz gdy działam sam. Tak czy inaczej powodzenia dla ciebie i twojej ekipy :cool:
Pamiętaj o mnie ;p
 
"W piździe"?! Evo skąd takie brzydkie słowa w twoich ustach, nie poznaje cię. Nie będę się tu licytował ale skutecznością nie grzeszysz, u ciebie minus goni minus jak ktoś kiedyś napisał w twoją stronę, faktów niestety nie da się podważyć. Porównaj sobie moje ostatnie posty z typami gdzie są stawki i twoje to może wtedy rozwiejesz swoje wątpliwości. Ten kto kumaty i dobry obserwator ten widzi kto jaką ma skuteczność a to nie trudne.
Coś czuje że gorzej bym wyszedł na tym waszym wspólnym typowaniu niż teraz gdy działam sam. Tak czy inaczej powodzenia dla ciebie i twojej ekipy :cool:
Myśl co chcesz i uważaj co chcesz.
Twoja sprawa. Zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę. Nie wiem czy zauważyłeś, ale już się licytujesz, ja nie czuję takiej potrzeby, więc na tym zakończę.
 
Last edited:
W ostatnim czasie w zakładach jest coraz mniej aktywnych użytkowników. Jakiś czas temu za sprawą @Puczi oraz @Evo tematy o zakładach były jednymi z ciekawszych gdzie można było się wzajemnie wymieniać spostrzeżeniami. Jednak po jakimś czasie atmosfera trochę podupadła i zaczęły się niepotrzebne kłótnie co może mieć również związek z napływem większej ilości ludzi. Coraz częściej ludzie się denerwowali w związku z wtopami/błędami. Niektórzy chyba biorą te zakłady zbyt serio. O ile rozumiem zdenerwowanie po przegranych zakładach za duże pieniądze po wypadkach (przegrana Grzebyka) to jednak niektórzy, wydaje mi się, że błędnie (ślepo) obstawiali faworytów lub naśladowali bety innych bez własnych przemyśleń.
Duża część osób zamiast przedstawić argumenty reagowała w sposób agresywny i po prostu się wyzywała. Myślę, że pojawia się coraz mniej jest merytorycznych odpowiedzi, co zmniejsza wartość forum i zniechęca nowych/starych użytkowników, którzy chcieli by się podzielić spostrzeżeniami na poszczególne pojedynki. Mało wnoszące "ten ma jebnięcie, a ten szklaną szczękę" zdają się być porządku dziennym.
Niestety również przez dosyć duża skuteczność i ogólnodostępność forum - kursy na galach typu FEN i KSW spadały błyskawicznie (jak wspomniało kilka osób powyżej).
Pomysł z zamkniętą grupą wypalił częściowo. Z jednej strony trafiło się kilkanaście fajnych betów, m.in. o których wspominał @astrida i @Evo (były to na tyle małe rynki, że pomimo mniejszej ilości osób kursy spadały błyskawicznie) z drugiej atmosfera z dnia na dzień się psuła i coraz częściej zostawały wypominane wpadki/brak aktywności (często z braku wartych obstawienia zakładów) lub ataki w związku z wzięciem pod lupę zakładu z innego forum i wstawieniem go.
 
Myśl co chcesz i uważaj co chcesz.
Twoja sprawa. Zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę. Nie wiem czy zauważyłeś, ale już się licytujesz, ja nie czuję takiej potrzeby, więc na tym zakończę.
Vice Versa i szczere powodzenia bo nie jesteś zły chłopak. :cool:
 
Ja to mam wyjebane na takie rzeczy.
I z nikim prywatne nie rozmawiam o typach co gram a czego nie.
Nawet jak by ktoś chciał to bym to olał z góry.
Wystarczy że tu to po kit jeszcze osobno z kimś.

No bo po co skoro sam wszystko ogarniam :fro:
 
Schnell + Dariush + Ferrarri (Fame) + Tancula (Fame) @3.48
Schnell + Oliveira + Ferrari (Fame) + Tancula (Fame) @4.17

powodzenia wszystkim
 
Ja to mam wyjebane na takie rzeczy.
I z nikim prywatne nie rozmawiam o typach co gram a czego nie.
Nawet jak by ktoś chciał to bym to olał z góry.
Wystarczy że tu to po kit jeszcze osobno z kimś.

No bo po co skoro sam wszystko ogarniam :fro:
I duży respekt za to że nie szukasz wsparcia. Sztywny chłopak.
 
Podasz majla i jak będę miał więcej czasu to możemy wymienić się jakimiś becikami. Po pożarze serwerów oraz gdy się dowiedziałem że tu chłopaki się pogrupowali i potworzyli sekcje wzajemnej adoracji nie dzielę się już tak ochoczo typami na publicznym forum bo nie będę nikomu dawał na tacy dobrego betu jak odstawiają po cichu takie zagrywki.
Widzę już sam czujesz, że w sobotę konto będzie szło do kasacji :rofl:
 
Spokojnie barthez do weekendu jeszcze szmat czasu i przede wszystkim nie traktuj tego jako formy współpracy bo się zawiedziesz :wink:
Ja mówiąc współprace mówiłem w formie żartobliwej. Po prostu tak na luzie chciałem wymienić parę zdań.
 
Picket - Wright walka nie zakończy się na punkty + Oliveira + Ferguson - Dariush over 1.5

Z underdogów Tony i Barboza
 
U mnie na głównych kuponach Oliveira win oraz over 1.5 rundy.
Z UFC to tyle, reszta Fame: Tańcula, Szpilkowa, Arab i Parke

:conorsalute:
 
U mnie na głównych kuponach Oliveira win oraz over 1.5 rundy.
Z UFC to tyle, reszta Fame: Tańcula, Szpilkowa, Arab i Parke

:conorsalute:
Dziwi mnie że tylu z was ładuje w Oliveire, chłop nie ma ani dobrej defensywnej stójki co w starciu z Chandlerem może mieć kolosalne znaczenie a także nie ma dobrej kondycji. Tak z ciekawości zapytam jak widzisz zwycięstwo Charlesa?
 
Dziwi mnie że tylu z was ładuje w Oliveire, chłop nie ma ani dobrej defensywnej stójki co w starciu z Chandlerem może mieć kolosalne znaczenie a także nie ma dobrej kondycji. Tak z ciekawości zapytam jak widzisz zwycięstwo Charlesa?
Liczę na poddanie, a jak nie, to myślę, że ugra decyzję.
 
Osobiście z tej gali pograłem:
Grundy + Oliviera vs Chandler under 4.5 rundy + Kita
Grundy + Oliviera vs Chandler under 4.5 rundy + Muhammad
Grundy + Oliviera vs Chandler under 4.5 rundy + Ferguson

Liczę, że Grundy ogarnie zapaśniczo 2 z 3 rund i wymęczy decyzje. Mimo wszystko dobry zapaśnik, który nie powinien mieć problemów by sprowadzić Lando.
Główna walka - często walki 5 rundowe kończą się przed czasem tutaj mamy zawodników, którzy mają do tego umiejętności. Chandler może uśpić, Oliviera poddać.
Kita - Silva to średniak, Kita powinien ugrać.
Muhammad - Maia jest już stary. Jedyna płaszczyzna w której ma szanse powinna zostać wyeliminowana. W stójce zostanie zdominowany. Możliwe, że nawet przed czasem.
Ferguson - coraz bliżej walki i mimo wszystko za drobne próbuję Fergusona. Dariush szybko opada z sił. Ferguson rozkręca się z rundy na rundę i tu upatruje zwycięstwa nad zmęczonym Beneilem.
 
Liczę na poddanie, a jak nie, to myślę, że ugra decyzję.
Ja mam Chandlera przez ko/tko, duża przewaga siły ciosu i dynamiki, lepsza kondycja + Oliveirze w poprzednich walkach zdarzało się wymiękać podczas walk, zobaczymy.
 
Chandler dynamit. Druga walka w UFC i drugi raz w niego wchodzę po kursie +2. Może dołożę przed czasem jeszcze.
 
Ja mam Chandlera przez ko/tko, duża przewaga siły ciosu i dynamiki, lepsza kondycja + Oliveirze w poprzednich walkach zdarzało się wymiękać podczas walk, zobaczymy.
Nie wiem skąd przekonanie o lepszej kondycji Chandlera. Obejrzałem te walki gdzie było 5 rund i Chandler nie wyglądał zbyt świeżo w mistrzowskich rundach z Primusem, od Hendersona zbierał na pizdę, a teraz jest jeszcze starszy, chłop 35 lat na karku. Bronx ma od niego więcej paliwa, jak dojdzie do mistrzowskich rund to Charles zacznie dominować. Bronx to bierze.
 
Nie wiem skąd przekonanie o lepszej kondycji Chandlera. Obejrzałem te walki gdzie było 5 rund i Chandler nie wyglądał zbyt świeżo w mistrzowskich rundach z Primusem, od Hendersona zbierał na pizdę, a teraz jest jeszcze starszy, chłop 35 lat na karku. Bronx ma od niego więcej paliwa, jak dojdzie do mistrzowskich rund to Charles zacznie dominować. Bronx to bierze.
Brazylijczyk w trzecich rundach jest już wyraźnie zmęczony natomiast Chandlera wyczerpanego nie widziałem (choć to wszystko zależy od tego w jakim tempie toczy się walka), poza tym amerykanin przewalczył już kilka razy 5 rund więc bardziej wie jak rozkładać siły na dystansie 25 minut a Charles tylko 4 razy przewalczył 3 rundy na 38 walk! Moim zdaniem nie będzie tu potrzebna decyzja bo Oliveira nie da rady eksplosywności, sile i dynamice Chandlera, Iron przez ko/tko w ciągu 4 rund.
 
Back
Top