UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 - 24 Kwietnia

Zhu rong to debil, najlepsze jest to, że jakby mu się chciało to prawdopodobnie wygrałby tę walkę.
 
teraz w batgerela trzeba załadować kolejny skośny nie może już przegrać, muszą się przełamać :jarolaugh:
 
Pisałem, że ten chinol żadna pewka i akurat udało się ominąć skośnego pajaca, ale co z tego, skoro Izu i Palmer pokazali klasę :facepalm:. Ten pierwszy tak w ogóle to czekał na egzekucję od początku 2r... Zero charakteru.

Oby Crute chociaż bez zaskoczenia.
 
Ale zdenerwował
jaka żałosna postawa
i jeszcze myślał że wygrał
nienawidzę takich

przerwa do Zhang
 
ten niesmak kiedy Jung zamykał na 4k i przejebał pozostał, ten był jeszcze lepszy bo po 5 rundach stwierdził, że za szybko mu czas zleciał..:siara:
1. 0 wmma
2. 0 skośnych
3. 0 debiutantów i rewanżów (Fries ładnie wszedł, ale jakoś wolałem olać -trudno)
 
21 lat zrobiło swoje
cały czas patrzył w narożnik po wskazówki
Przyznam się, że go pograłem bez analizy własnej tylko z opinii i nie żebym się tłumaczył i usprawiedliwiał, ale jeśli zobaczyłbym w jego wcześniejszych walkach jakieś dziwne triki to nie pograłbym go nawet za 50 groszy
 
Jaki kryminał jeden sędzia dał 30-26 dla Vargasa :o o::o o::o o:
Druga runda 10-8, w sumie na upartego dało się to wypunktować w ten sposób.
Ja miałem 20-18 po drugiej rundzie dla Vargasa, trzecią minimalnie przygłupi skos chyba wygrał, ale była dość bliska.
 
Nie raz się zastanawiam, że tylu nas tu jest i takiej pizdy nie potrafimy wykluczyć aby nie tykać
 
  • Like
Reactions: ;-)
Siedze w mma tylko 2 lata, ale takiego cyrkusia widziałem pierwszy raz. Mental 0 %
@Evo co Cię w tym rozbawiło bo dałeś taką reakcje? No a nie jest tak? Pereira swoimi zachowaniami to pikuś co ten chinol pokazał. Takiego to powinni wyj..ebac od razu!
 
Nie raz się zastanawiam, że tylu nas tu jest i takiej pizdy nie potrafimy wykluczyć aby nie tykać

nie przewidzisz tego
nikt
że debil wyjdzie do klatki
zamiast walczyć to pajacuje
dostaje baty i w zamian jeszcze zachęca rywala do walki
 
Ale widziałeś go wcześniej?

nigdy nie gram jak nie zobaczę kilku walk
ale co z tego

a Ty co na podobnym nie przegrałeś nigdy ? patrzyłeś, analizowałeś a w klatce wszystko na odwrót niż miało być pierwotnie. Nigdy nie trafiłeś na takiego że takie pytanie zadajesz
 
nigdy nie gram jak nie zobaczę kilku walk
ale co z tego

a Ty co na podobnym nie przegrałeś nigdy ? patrzyłeś, analizowałeś a w klatce wszystko na odwrót niż miało być pierwotnie. Nigdy nie trafiłeś na takiego że takie pytanie zadajesz
No nie, poważnie.
Taki cyrkownik nigdy mi się nie przytrafił.
 
Ja też obejrzałem walki tego błazna i to co pokazał tutaj to kpina, gdzie gdyby się bardziej wysilił to pewnie by debil wygrał. Po 1r przeciwnik miał popalone łapy od próby poddania. Co za kretyn.
 
Back
Top