UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 - 24 Kwietnia

Zycze powodzenia :)
Mysle nad tym Tylerem Diamondem, kurs 1.60
Tyle ze ostatni raz bil się w 2019

Ja go będę grał.
Ten koreaniec przegrał z Teymurem i to w dość śmieszny sposób( nic nie robiąc by nawet spróbować wygrać)
Jednak Diamodn w Tufie byl i równe walki dawal.
 
Rong Z. @1.40 - 14 lat różnicy przy czym 21 latek z Chin jest bardziej doświadczony. Debiut w UFC, a z tego co wiadomo USADA zbyt często nie zapuszcza się w tamte rejony. Warunki fizyczne za Zhu. Myśle, że Vargas dobrany specjalnie na przemiał dla Chińczyka.

Zhang W. @1.52 - Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz poza szybkim KO, w którym Namajunas wygrywa.

Shevchenko V. @1.25 - mocny prime time. Strike'rsko straszna różnica, natomiast Andrade ma bardzo chaotyczne zapasy, które moim zdaniem nie powinny być wystarczające
 
Carnelossi @1.50 - Bardzo silna ogórzyca z solidnym defensywnym grapplingiem. Walczy z Chinką, która jest duża wyższą grapplerką ze średnią ofensywą zapaśniczą. Moim zdaniem Carnelossi da rade utrzymać walkę w stójce dzięki swojej nieprzeciętnej fizyce.
176430503_465228574584440_1745635278831782990_n.png

Usman K. @1.22 - powtórka z pierwszej walki.


Sabatini P. @1.45 - antybet na Connelly'ego, który moim zdaniem jest przehype'owany i szybko zostanie wyjaśniony.
 
Carnelossi @1.50 - Bardzo silna ogórzyca z solidnym defensywnym grapplingiem. Walczy z Chinką, która jest duża wyższą grapplerką ze średnią ofensywą zapaśniczą. Moim zdaniem Carnelossi da rade utrzymać walkę w stójce dzięki swojej nieprzeciętnej fizyce.
176430503_465228574584440_1745635278831782990_n.png

Usman K. @1.22 - powtórka z pierwszej walki.


Sabatini P. @1.45 - antybet na Connelly'ego, który moim zdaniem jest przehype'owany i szybko zostanie wyjaśniony.
Tristan wygral na farcie bo Perreira zmęczył się robieniem salt w klatce.
Conelly to nic specjalnego
 
Czym bliżej gali tym Masvidal mi chodzi po głowie. Czy tylko ja mam takie odczucia, że wygra?
 
A mnie kusi jednak walka nie zakończy się na punkty po 2.3 gdzieś widziałem. Oczywiście mam na myśli walkę wieczoru. Chodzi to za mną od paru dni, ale jeszcze obejrzę pierwsza walkę i podejmę decyzję
 
A mnie kusi jednak walka nie zakończy się na punkty po 2.3 gdzieś widziałem. Oczywiście mam na myśli walkę wieczoru. Chodzi to za mną od paru dni, ale jeszcze obejrzę pierwsza walkę i podejmę decyzję
Zrob sobie kawę odrazu bo jest nudna jak skurwysyn.
Słuchajcie nawet jeżeli Masvidal poprawił zapasy to jestem pewny ze nie bedzie w stanie przez 5 rund cały czas bronić wjazdów Usmana, braknie mu siły.

Ja będę stawiał jeszcze Sabatiniego, pojebało mi się z jego wiekiem i myślałem ze ma 35 lat a to Tristan ma tyle dlatego na początku go odpuściłem :awesome:
 
A mnie kusi jednak walka nie zakończy się na punkty po 2.3 gdzieś widziałem. Oczywiście mam na myśli walkę wieczoru. Chodzi to za mną od paru dni, ale jeszcze obejrzę pierwsza walkę i podejmę decyzję
Odpuściłbym ten bet, poddanie wykluczam, Masvidal jest na tyle twardy że bardzo trudno będzie go skończyć ciosami. Jedyna szansa na skończenie moim zdaniem to jakiś nokautujący wystrzał Masvidala (uważam że mało prawdopodbny).
 
Rong Z. @1.40 - 14 lat różnicy przy czym 21 latek z Chin jest bardziej doświadczony. Debiut w UFC, a z tego co wiadomo USADA zbyt często nie zapuszcza się w tamte rejony. Warunki fizyczne za Zhu. Myśle, że Vargas dobrany specjalnie na przemiał dla Chińczyka.

Zhang W. @1.52 - Ciężko mi wyobrazić sobie scenariusz poza szybkim KO, w którym Namajunas wygrywa.

Shevchenko V. @1.25 - mocny prime time. Strike'rsko straszna różnica, natomiast Andrade ma bardzo chaotyczne zapasy, które moim zdaniem nie powinny być wystarczające

Nie byłbym taki pewien wygranej Chinki. Niby, że Rose bez szans na pełnym dystansie? Bez takich, jak da radę kondycyjnie w 4-5 rundach to spokojnie może tutaj ugrać decyzję, przecież ona potrafi się bić, nie powiedziałbym, że strikersko jest gorsza od Zhang, a warunki ma od niej lepsze, w dodatku Amerykanka spokojnie może tutaj poszukać jakiegoś sprowadzenia i udusić skośną zza pleców. Nie warto ruszać Magnumki po takim kursie.

Rose Namajunas @2.70

Do tego Shevchenko @1.22 + Crute @1.50

:conorsalute:
 
Mnie dziwi, że wielu mocno gra Crute i to po kursie aktualnie 1,45. Chyba, że łapaliście zdecydowanie wyżej.
Smith przegrywał jedynie z ścisłym topem - Rakic (wielki silny koń, mocne obalenia i kontrola na ziemi), Texeira (gdzie zapasy i kontrola Texeiry a gdzie Jima Crute).

Kogo pokonywał w ufc Jim, spójrzmy
1619271359898.png

wg mnie szkoda nawet komentować. Z Craigiem fartem wyciągnął poddanie, a już rękawami oddychał od 2 rundy.

Grałbym go, bo to młody prospekt i bardziej mu się chce niż takiemu Smithowi, ale nie po 1,45.
Za 1.8 bym wziął.
 
Last edited:
Smith - Crute - liczba rozpoczętych rund - powyżej 1.5
Allen
Grant
@3.3 netto

Zastanawiał się ktoś nad Weidman - Hall? Mam przeczucie, że Hall nie uśpi Weidmana, bo ten przytomnie pójdzie w parter. Nie będę tego grał, wystarczy mi to co wyżej.
 
Walki zakończą się przed czasem: Allen-Robertson, Hall-Weidman, Zhang-Namajunas, Usman-Masvidal
Win: Batgerel, Allen, Brown, Crute, Hall, Shevchenko, Zhang
 
dobra zwracam honor, ciekawa walka nawet, no i zasada: nie ruszać skośnych sprawdza się jak narazie
 
Back
Top