UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 - 24 Kwietnia

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
ExvzEAjU8AEWOCT.jpeg



 
Po analizach

Weili Zhang @1.53

Zhu Rong @1.40



I tyle z tej gali :tiphatb: Po najmniejszej i dla mnie najpewniejszej linii oporu :cool:
 
Last edited:
Zhu Rong wydaje sie byc ciekawym prospektem powinien sobie na luzie poradzic z tym Vargasem. Jedynie siła fizyczna może przemawiać za Meksykaninem, ale Chińczyk to ogarnie.
 
O innych których nie gram

Na rozpisce bum Sekulic po 2,5 roku przerwy
Tylko że Grant to zwykły cep i wynik każdy możliwy

Ciekawie jak Masvidal po całym obozie teraz wypadnie

Valentina też raczej ogarnie łatwo
 
Kurwa ja tej pojebanej róży nie trawie ale chyba ją postawie.
Chinka miała problem z naszą Asią a psycholka jest większym zagrożeniem.
I tak win-win situation dla mnie bo jak Róża dostanie smary to będę happy ze przegrała a jak wygra to wpadnie siano hehe
 
Bardzo kiepska gala
Szewczenko wygra przez decyzję Jessica jest niesamowicie twarda ciężko będzie ją skończyć przed czasem
Rundy + 2.5 + 3.5 w walce Usman Masvidal

Underdog
Namajunas 2.6 (choć obawiam się o kondycję w rundach mistrzowskich)
 
A dlaczego Crute?
Parteru tutaj raczej nie będzie więc trzeba skupić się na stójce i zapasach
Właśnie dlatego. Moim zdaniem Crute go przeleży, Smith to już wrak, w sumie od zawsze gość był bardzo przeciętny, bardzo dużo szczęścia miał, że dotarł do TS-a. Stawiałem przeciwko niemu już grając Teixeirę, później Rakica. Crute powinien go obalać i kontrolować, strikersko też uważam, że jest lepiej ułożony. Nie widzę przewagi Smitha w żadnej płaszczyźnie walki. Gość jest przereklamowany.
 
Ja bym na Allena uważał, w ostatniej walce wypadł bardzo słabo, co prawda z "Tarzanem" ale ani jednej chyba rozsądnej próby obalenia a to parterowiec przecie.
Pamiętam. Chociaż on wtedy dwa tygodnie pod rząd ścinał wagę, w dodatku ten Roberson to bum.
 
Pamiętam. Chociaż on wtedy dwa tygodnie pod rząd ścinał wagę, w dodatku ten Roberson to bum.
Akurat do walki z tarzanem nie musiał duzo ścinać bo bili się w catchweight chyba 190lbs
 
Myślę nad Crutem ale ma podejrzana kondycje i jak nie skończy Smitha to może być różnie w rundzie 2/3
 
Poszedl kuponik

Natan Schulte
Zhu rong
Johnny Munoz
Kamaru Usman

200 zł do wygrania 500
Spodziewałem się innych typów od Ciebie.
Munoz troszku ryzykownie, ale powinno wejść. Na papierze zawsze powinno wejść xD
 
Spodziewałem się innych typów od Ciebie.
Munoz troszku ryzykownie, ale powinno wejść. Na papierze zawsze powinno wejść xD
To pierwszy kupon, ale możliwe ze się skuszą na Crute'a
Postawilbym jeszcze Brendana ale w ostatniej walce wogole nie probowal obalać heh
Roberson jest na obalenie
 
Wgl jeżeli chodzi o pfl to co ma przeciwnik Wade na Amerykańca który dawał zawsze wyrównane ćwierćfinału i półfinały.....???
Bo to że held się odbije od ściany po takiej przewie to wiadomix... Rywal Pettisa i Palmer ównież
 
Wgl jeżeli chodzi o pfl to co ma przeciwnik Wade na Amerykańca który dawał zawsze wyrównane ćwierćfinału i półfinały.....???
Bo to że held się odbije od ściany po takiej przewie to wiadomix... Rywal Pettisa i Palmer ównież
A ten Tyler diamond ? Nie widziałem ich walk ale jego rywal przegral z plackiem teymurem.. xD
 
Gdyby nie ten podatek to byłoby idealnie, ale przy tych kursach to z niektórych walk nawet podwojenia nie ma i opłacalność spada.
Odpowiedni dobór typów na ten weekend bedzie kluczowy bo dużo faworytów, ale segregacja na kuponach to inna sprawa.
 
PFL dobrze ze było połączyć z ostatnimi 2 tygodniami ACA, UFC, Bellator, LFA
mi teraz Pettis zamyka jeden kupon, Palmer drugi, i kolejny Palmer&Lutterbach a najważniejsza Valentina ktora zamyka na 2k kupony
Sam PFL nie do gry
 
PFL dobrze ze było połączyć z ostatnimi 2 tygodniami ACA, UFC, Bellator, LFA
mi teraz Pettis zamyka jeden kupon, Palmer drugi, i kolejny Palmer&Lutterbach a najważniejsza Valentina ktora zamyka na 2k kupony
Sam PFL nie do gry
Zycze powodzenia :)
Mysle nad tym Tylerem Diamondem, kurs 1.60
Tyle ze ostatni raz bil się w 2019
 
Back
Top