UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 - 24 Kwietnia

@Evo co Cię w tym rozbawiło bo dałeś taką reakcje? No a nie jest tak? Pereira swoimi zachowaniami to pikuś co ten chinol pokazał. Takiego to powinni wyj..ebac od razu!
Wypowiedź mnie rozbawiła (w pozytywny sposób, stąd emotka "haha"), bo po części się zgadzam.
Pereira to też przygłup i jego przegrana walka też już przeszła do historii, ale on ma przynajmniej umiejętności i teraz grając Pereirę, przynajmniej wiesz na czym stoisz i na jakie ryzyko się godzisz, poza tym ogląda się go raczej ciekawie. Ten to się nadawał do tarcia chrzanu i jeszcze świrował pawiana (to otrzepywanie ramienia to na Oscary, akurat rozdają). Od cholery już takich cyrkowców widziałem, dla mnie nic nowego, ale zawsze bawi.
 
Co nim kierowało tego się nie dowiemy, chyba, że ktoś ma jakiś wywiad z tym łbem to chętnie poczytam.
 
Mnie dziwi, że wielu mocno gra Crute i to po kursie aktualnie 1,45. Chyba, że łapaliście zdecydowanie wyżej.
Smith przegrywał jedynie z ścisłym topem - Rakic (wielki silny koń, mocne obalenia i kontrola na ziemi), Texeira (gdzie zapasy i kontrola Texeiry a gdzie Jima Crute).

Kogo pokonywał w ufc Jim, spójrzmy
View attachment 19893
wg mnie szkoda nawet komentować. Z Craigiem fartem wyciągnął poddanie, a już rękawami oddychał od 2 rundy.

Grałbym go, bo to młody prospekt i bardziej mu się chce niż takiemu Smithowi, ale nie po 1,45.
Za 1.8 bym wziął.
ZuRong zu-srong rozjebał mi kupony a tu proszę...
Raz chociaż analiza mi wyszła
:juanlaugh:
 
20210425_054704.jpg

Chinka była zawsze przehajpowana, wygrała na farcie z Aska ale tak czułem że psychopatka ją usadzi.
 
Myślicie ze jest okazja by kłócić się z fortuna o rundy Smith Crute over 1,5. .??? Jeden błąd na ponad 2 k..... Runda niby się skończyła więc powinni zrobić zwrot raczej
 
Myślicie ze jest okazja by kłócić się z fortuna o rundy Smith Crute over 1,5. .??? Jeden błąd na ponad 2 k..... Runda niby się skończyła więc powinni zrobić zwrot raczej
Niestety, też przez to przechodziłem. Musi minąć połowa drugiej rundy. Babka swoją drogą była chyba w szoku, że o 3 w nocy postanowiłem się o to kłócić
 
Niestety, też przez to przechodziłem. Musi minąć połowa drugiej rundy. Babka swoją drogą była chyba w szoku, że o 3 w nocy postanowiłem się o to kłócić
Ale w fortunie jest inaczej wystarczy że jest 2 runda nie musi to być jak u innych połowa rundy 2 np jak w sts
 
Ale w fortunie jest inaczej wystarczy że jest 2 runda nie musi to być jak u innych połowa rundy 2 np jak w sts
W fortunie masz jasno opisane: liczba rozpoczętych rund powyżej 1,5 a tutaj druga się nie rozpoczęła i oficjalny czas zakończenia walki to r1 5:00. Próbować możesz ale nic nie wskórasz.
 
Kurwa no takiego pecha to dawno nie miałem.... Izu zajebał na 3400 swoim komizmem i brakiem profesjonalizmu i na kolejne 2 taki kurwa mac pech... Kopnięcie na sekundy przed końcem rundy
 
Myślicie ze jest okazja by kłócić się z fortuna o rundy Smith Crute over 1,5. .??? Jeden błąd na ponad 2 k..... Runda niby się skończyła więc powinni zrobić zwrot raczej
Oficjalny rezultat walki to TKO 1runda 5:00.
+1,5 rundy w Fortunie oznacza liczbę rozpoczętych rund powyżej wyznaczonej granicy, czyli 2 musi się rozpocząć. Niestety nic nie wskórasz:sad:.
 
View attachment 19939
Chinka była zawsze przehajpowana, wygrała na farcie z Aska ale tak czułem że psychopatka ją usadzi.
21-1 rekord przed tą walką, 5-0 w UFC i ty mówisz że była przehajpowana? Rose wygrała dwa razy na farcie z Aśką, taka prawda.
 
Last edited by a moderator:
21-1 rekord przed tą walką, 5-0 w UFC i ty mówisz że była przehajpowana? Rose wygrała dwa razy na farcie z Aśką, taka prawda.
Większość jej rekordu to nabite cukinie, taki placek jak Danielle Taylor potrafiła ją zamroczyc.
 
Back
Top