UFC 235: Jones vs. Smith - kursy, dyskusje

(Magomedsharipov + Usman) starts 2rd @ 1.72
Woodley - Usman decision @1.95
Usman by decision @3.78
Cirkunov @2.15
 
Ja dziś na spokojnie kick back and relax.
Kontra na głupmana za 200zł, w razie w.,
żeby płaczu nie było jak coś.
a mają wejść:

Ciekawe który chuj mi te dwa kupony spierdoli...
View attachment 14664
View attachment 14665
prócz tego kilka triplów i innych wymysłów.
No i jeszcze kurs 19 Lionheart wygra w 1 rundzie. Też jako kontra, inaczej i tak nie wygra, jedyna szansa to usypiająca lepa, która na 99,9% się nie wydarzy.
 
Screenshot_20190303-031503.jpg
Trochę do miliona brakuje. Jakieś 100 kuponów z kursem 10000
 
Johny Walker ogólnie jest chujowy strasznie, Cirkunov go podda w pierwszej rundzie, obali i zadusi trójkąt rękoma
Walujew z nim robil co chcial, wiec taki Misha, ktory jest okolo 5x lepszy go po prostu musi zmielic
:korwinwhat:
dobrze, że słucham zawsze swojego przeczucia obstawiając. Passa się skończyła.
 
:korwinwhat:
dobrze, że słucham zawsze swojego przeczucia obstawiając. Passa się skończyła.
Podbijam. Jak stawiać to tylko swoje typy. Kilka razy kiedyś postawiłem sugerując się kimś i zawsze w oko. Swoje na zimno w większości siedzą.
 
dobrze, że kontrowałem głupmanem bo nic bym nie ugrał, tak lepsze 250zł w przód niż nic
 
Lawler @3,75 -
Stephens @2,87 -
Sanchez @3,47 +
Shahbazyan @1,71 +
Zhang @1,76 +
Cirkunov @2,30 -
Woodley KO @3,00 -

+29,5zł.


:jimcarrey:
 
CO JA MOGĘ POWIEDZIEĆ PO TAKIEJ GALI, DWA KUPONY POSZŁY, TEN, KTÓRY WAM PRZEDSTAWIŁEM, ORAZ DRUGI, WSPÓLNY Z KUMPLEM, TAKI SAM, TYLKO BEZ CIRKUNOVA, JAKIEGO JA KURWA, MIAŁEM JEBANEGO NOSA HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, PRZEPRASZAM Z GÓRY, ZA DUŻE LITERY I KRZYKLIWY CHARAKTER POSTA, ALE KURWA MOJE EMOCJE, SĄ I TAK NIE DO OPISANIA, JAK WSZEDŁ MI SANCHEZ I MUNHOZ, TO CZUŁEM, ŻE ZAPODAŁEM ZŁOTY KUPON (ten drugi, bez Cirkunova, ale miałem nosa, kurwa jego mać!!), I PRZYSZŁA WALKA USMANA Z WOODLEYEM, PIERDOLONE JEBANE 25 MINUT EMOCJI ZAGRAŻAJĄCYCH ATAKIEM SERCA, JESZCZE RAZ, PIERDOLONE JEBANE 25 MINUT EMOCJI, I KURWA UDAŁO SIĘ, 700 GBP WESZŁO, HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA, W RAZIE GDYBY KTOŚ MIAŁ WĄTPLIWOŚCI, MOGĘ ZAPODAĆ TEN DRUGI KUPON TUTAJ, ALE JESTEM SZCZERY I NIETRZEŹWY, WYPOWIEDŹ STRICTE EMOCJONALNA, DOCENIAM TO PANOWIE, ŻE WYMIENIAMY SIĘ TU INFORMACJAMI, ILE MOGĘ, TYLE TEŻ WAM UDOSTĘPNIAM, NA ZDROWIE COHONES, WHISKY ON FIRE! THAT BET WAS MY FUCKING ANOTHER ACE OF SPADES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





:fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers::fingers:
 
Back
Top