UFC 235: Jones vs. Smith - kursy, dyskusje

a obali?
widzicie w ogóle jakąkolwiek szansę na decyzję? na papierze niby nie może do niej dojść, ale pamiętam jeszcze starcie JJ z OSP... jakiś nieśmiały tam wtedy był.

W ostatnich ośmiu walkach próbował obaleń w pierwszej rundzie, kilka z nich finalizując, a Smith ma znacznie gorsze tdd, niż Cormier, OSP czy Alex. Ale nie namawiam, jedynie informuję, że istnieje taki zakład.

A w samej walce spodziewam się skończenia w rd 2-3.
 
Last edited:
W ostatnich ośmiu walkach próbował obaleń w pierwszej rundzie, kilka z nich finalizując, a Smith ma znacznie gorsze tdd, niż Cormier, OSP czy Alex. Ale nie namawiam, jedynie informuję, że istnieje taki zakład.

A w samej walce spodziewam się skończenia w rd 2-3.

IMO nie pójdzie po obalenie w pierwszej, najpierw go wybada. W pierwszej by szedł tylko wtedy gdyby był zdesperowany, a Smith nie sfrustruje go tak mocno, bo będzie trzymany na dystans.

Dla mnie lepiej wygląda zakład więcej sprowadzeń Munioza po 3.0. Wiem że Cody ma super TDD, ale mimo wszystko w papierach Munioz ma średnio jedno sprowadzenie na walkę.
 
Tak dla pewnosci spytam, widziales te walke ? Moim zdaniem jesli tylko walka znajdzie sie w parterze bedzie oznaczalo to koniec dla Brazylijczyka.

Widziałem i zdaję sobie sprawę z tego, że jak Misha sprowadzi to może skończyć się poddaniem ale jakoś mam przeczucie, że Johnny napędzony dwoma efektownymi zwycięstwami nie zdąży zaliczyć pleców bo sam wcześniej to skończy :-D
 
Można wiedzieć, dlaczego Usman?

Wydaje mi się, że posiada wystarczającą kondycję, by memłać Woodleya pod siatką i urywać rundy. Pokazał też pewien progres w płaszczyźnie uderzeń, przez co może nie da sobie od razu łba upierdolić. Na pewno Usman jest też zawodnikiem aktywniejszym, niż mistrz, który zwykł czaić się na szarże. Na moje oko to jest 55-45 na korzyść Woodleya, więc 2.55 mnie skusiło.
 
Szaleniec za dwojaka - Usman dec + Lawler dec + Zabit dec + Torres dec + Sanchez dec + Munhoz dec + Cirkunov -> 15,5k
 
Drodzy panowie wg mnie walka Cirkunov-Walker to czyste 50/50
Walkera obalał placek Mackowiak i gdyby nie skonczyl go tym kolanem z klinczu to przegralby walke.. wiec jezeli taki Cirkunov go obali to bedzie po Walkerze.
Z drugiej strony Walker ma w chuj mocy i wszyscy wiemy ze walka zaczyna sie w stojce wiec jest takze szansa ze ubije Mishe jakas pojebana technika w stojce.
:pytalsiektos:
Ja bym obstawil Walkera ale wzial walke po miesiacu przerwy, nieistotne ze jego poprzednia walka trwala pare sekund.. bardziej chodzi mi o ciecie wagi. Jest duzym polciezkim wiec pewnie sporo scina a miesiac przerwy to dosc malo. I druga sprawa ze nie bil sie jeszcze z takim grapplerem jak Misha wiec naprawde.. 50/50 :D
 
Ode mnie 3 kuponiki poszły:
 

Attachments

  • Screenshot_20190302-075644_Chrome.jpg
    Screenshot_20190302-075644_Chrome.jpg
    70.6 KB · Views: 70
  • Screenshot_20190302-075633_Chrome.jpg
    Screenshot_20190302-075633_Chrome.jpg
    79 KB · Views: 70
  • Screenshot_20190302-075623_Chrome.jpg
    Screenshot_20190302-075623_Chrome.jpg
    78.3 KB · Views: 70
Szaleniec za dwojaka - Usman dec + Lawler dec + Zabit dec + Torres dec + Sanchez dec + Munhoz dec + Cirkunov -> 15,5k
To się nie może udać, ale propsy za pomysł, też często na fali naiwności gram takie piłki.
 
Co do poprzednich typów zgadzam sie cirkunov jest krolem parteru ale trzeba tam sie znalesc a walkerowi wystarczy jeden cios lub kopniecie zeby sie tam znalesc
 
JOHNY walker specjalnie chciał się za wszelką cenę zmiescic na tej gali bo chce pokazać Jonowi jonesowi ze to on może za rok będzie pierwszym pretendentem
 
Mickey Gall inside distance: No @2.10 ( unibet), wydaje sie pewniak co myślicie?
 
Back
Top