UFC 225: Whittaker vs. Romero 2 - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1459_o_d.png
 
Też mnie kusi Yoelo.

Pettis 3.20
Reem 2.06 :<
Whittaker/Romero under 4.5 2.20
Tuivasa 1.95
Po takim kursie brałem bez zastanowienia. Jeśli znowu poświęci 1-2 rundy na niszczenie kolan Roberta i rzeczywiście teraz skupił się na robieniu cardio to spokojnie może ugrać 3 rundy albo standardowo ubić szarżą w trzeciej :)
 
Chyba kurunek ceskich.
Ale zamysł zacny, szczególnie CM, dali mu totalnego ogóra o takim samym bilansie walk, walka na zwycięstwo.
kurwa CM Punk dostaje hajs ogromny, trzeba w koncu cos na nim zarobic
juz z dwa lata u Rufusa trenuje, wiec cos tam potrafi
 
Trochę weszło przy okazji ostatniej gali, chciałem wszystko rzucić na Roberta, ale ta przerwa i kłopoty zdrowotne mnie powstrzymuja. Będzie skończenie w ME, mam nadzieję, że zrobi to Whittaker.
 
CM Punkt to imho dobry bet. Ma forsy jak lodu, na pewno będzie lepiej przyrządzony. Jego przeciwnik może przecież pracować na przykład w Maku.


A co myślicie o Megan Anderson? Nazwisko ma takie samo jak Spider imię, myślicie że może to mieć jakiś wpływ na walkę?
 
CM Punkt to imho dobry bet. Ma forsy jak lodu, na pewno będzie lepiej przyrządzony. Jego przeciwnik może przecież pracować na przykład w Maku.


A co myślicie o Megan Anderson? Nazwisko ma takie samo jak Spider imię, myślicie że może to mieć jakiś wpływ na walkę?
może też jest na soku
:redford:
 
Arlovski @3,16
Overeem @2,40
Holm - Anderson u2.5 @3,05


Liczę, że dadzą kurs na Oliveire przez poddanie.
 
Back
Top