UFC 225: Whittaker vs. Romero 2 - kursy, dyskusje

Postawione:
1. Dos Anjos R. + Redmond za 70, 220 do wygrania
2. CM Punk za 300, 700 do wygrania
3. Oświeciński T. - Jun E.
walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy za 20, 100 do wygrania
:dance:
 
Moje:
Overeem - @2.20
Lamas - @2.90
Pettis - @3.00
Romero (KO) - @4.00
Romero (finish r.3) - @17.00
Esparza - @5.00
Pettis vs Benavidez (dec.) + Holm vs Anderson (dec.) - @1.96
 
@Puczi @Pietagoras

Co sądzicie o szansach RDA? Czy naprawde Convington ma taką przewagę? RDA w walce z Robbim wyglądał bardzo dobrze o kondycje się nie boje myśle, że w późniejszych rundach może zdobyć przewage punktową wydaje się mieć lepszą stójke od Convingtona.

Lamas wygląda jak dobry underdog wypadku z Emmetem bym nie liczył jako znaczny regres formy.

Czy Anderson ma jakieś szanse z Holly?
 
Nie ja zostałem wywołany do odpowiedzi, ale pozwolę sobie na skromną wypowiedź. RDA jeśli utrzyma walkę w stójce rozbierze powoli Covingtona i w 3 rundzie powinien go znokautoywać. Parterowo natomiast jest mocno niedoceniany, przynajmniej w kontekście zapasów Covingtona. Jak dla mnie 60-40 dla RDA.

Andersona ma oczywiście szanse z Holly. Wszystko zależy od tego jak wykorzysta te kosmiczne warunki fizyczne.
 
Co sądzicie o szansach RDA? Czy naprawde Convington ma taką przewagę? RDA w walce z Robbim wyglądał bardzo dobrze o kondycje się nie boje myśle, że w późniejszych rundach może zdobyć przewage punktową wydaje się mieć lepszą stójke od Convingtona.

Dla mnie najlepiej zagrać to live, bo walka jest sporą niewiadomą. RDA dobrze wyglądał w swoich ostatnich walkach, ale mimo swojej niechęci do konfidenta, muszę mu przyznać, że jest naprawdę dobrym zapaśnikiem. Najlepszym z jakim przyszło się RDA mierzyć od czasów Khabiba. A wiadomo jak to się wtedy skończyło. Wiem, że od tamtego czasu minęło sporo czasu i RDA wykonał milowy progres, ale kolejna podobna przegrana z jego strony wcale mnie nie zdziwi.
Kolba jest jednopłaszczyznowy i jeśli dos Anjos będzie sobie radził z obroną obaleń (a tu amerykanin będzie monotematyczny) to wygra walkę.
I dlatego też najlepiej poczekać, co będzie się działo w pierwszej rundzie i zaatakować w drugiej.

Lamas wygląda jak dobry underdog wypadku z Emmetem bym nie liczył jako znaczny regres formy.

Sam zaryzykowałem Lamasa. Moim zdaniem nie jest bez szans.

Andersona ma oczywiście szanse z Holly. Wszystko zależy od tego jak wykorzysta te kosmiczne warunki fizyczne.

Może i ma szanse, ale ja wybrałem opcję, że walka dojdzie do decyzji za @1.40
 
@Puczi @Pietagoras

Co sądzicie o szansach RDA? Czy naprawde Convington ma taką przewagę? RDA w walce z Robbim wyglądał bardzo dobrze o kondycje się nie boje myśle, że w późniejszych rundach może zdobyć przewage punktową wydaje się mieć lepszą stójke od Convingtona.

Lamas wygląda jak dobry underdog wypadku z Emmetem bym nie liczył jako znaczny regres formy.

Czy Anderson ma jakieś szanse z Holly?

Minimalnie faworyzuję Colbyego, bo RDA nie walczył od lat z zapaśnikami - cholera więc wie, jak sobie poradzi z dużym i mocnym Covingtonem.
Sam dorzuciłem RDA KO @5.50 i Bektica dec @2.70 za drobne.

I jak napisał Pietagoras, chyba lepiej to zagrać live i patrzeć na to, jak bardzo Covington męczy się obaleniami. W stójce jest przepaść na korzyść dos Anjosa.

Anderson nie znam, ale Holm uważam za najbardziej przecenianą zawodniczkę w czołówce.
 
Last edited:
? Grałem Shevchenko po 4.50, GDR po 2.30 i Cyborg po 1.30 przeciwko Holm. Przecież ona stoczyła 2 remisowe rundy z Bethe Correią. Jest/była przeceniana jak jasny gwint.

Z żadną z zawodniczek nie było wstyd przegrać. Correirę przecież ubiła, a że jej styl jest zapobiegawczy, techniczny to dla mnie plus akurat.
 
Yoelo Whittaker under 4.5 2.20
Reem 2.06
Guida 2.50
RDA KO 5.50


Bektic dec 2.70
Pettis 3.20
Tuivasa 1.95


Lekki plus.
 
Moje:
Overeem - @2.20
Lamas - @2.90
Pettis - @3.00
Romero (KO) - @4.00
Romero (finish r.3) - @17.00
Esparza - @5.00
Pettis vs Benavidez (dec.) + Holm vs Anderson (dec.) - @1.96
Oprócz Pettisa i overów weszło mi jeszcze
over 3.5 decyzji - @2.63
Kolba (dec) + Whittaker (dec) - @10.00
Gala na plus.
 
1ro.jpg

Na plus. Duży plus.
 
Back
Top