UFC 206: Holloway vs. Pettis - dyskusje, kursy.

Grałeś Kelvina decyzją? :O
Ja rozjebałem galę, jak nigdy w życiu. Nie lubię pisać kwot, ale... jest grubo :D
Nie wiem co mnie naszło, a sam mówiłem żeby nie niszczyć dobrych kursów jak są na dogi :)
I szkoda, że Kowboja w 3 rundzie nie pogralem bo @17 było na niego.
 
Dobrze, że nie miałem siana bo pewnie bym był na minusie :lol:
@Puczi pochwal się jakie zakłady Ci weszły oprócz tłuścioszka.
 
Dobrze, że nie miałem siana bo pewnie bym był na minusie :lol:
@Puczi pochwal się jakie zakłady Ci weszły oprócz tłuścioszka.

Holloway, Holloway przed czasem (4.00), Cirkunow. Najwięcej na grubasku mi weszło, bo gwałciłem live.

Widzę sporą przewagę bokserską i kondycyjną Maxa. Holloway, jak mało kto potrafi łączyć uderzenia na różnych płaszczyznach i z różnych kątów. Jego tempo jest niesamowite, a Pettis w walce z Oliveirą leciał na ostatnich oparach. Według mnie Hawajczyk go skończy.

Wiem, że nikt jeszcze tego nie dokonał, ale kto z jego rywali miał go skończyć?

Alvarez? Guida? Benson? Nawet Barboza nie jest finisherem, choć może by zastopował Pettisa, gdyby to było 5 rund. Jedynie lanie, które przetrwał z łap Anjosa było czymś niesamowitym, Max jednak więcej tłucze na korpus, co może wycieńczyć Pettisa, dodatkowo zmordowanego ścinaniem wagi. Myślę, że Showtime nie podoła kondycyjnie.

Wiem, że nieładnie się wymądrzać, ale... :bleed:
 
Wiem, że nieładnie się wymądrzać, ale... :bleed:
Spoko, ja nie mam problemu z przyznawaniem się do błędów - przyzwyczaiłem się.

Ale żeby nie było żem aż taki głupi, to chociaż z jednym się nie myliłem:
Cerrone druga, albo trzecia runda. Tylko jeszcze nie wiem, czy TKO, czy sub.
Zawsze jak się nie zgadzamy, to wchodzi to twoje, więc pewnie Brown wygra. :crazy:
 
Spoko, ja nie mam problemu z przyznawaniem się do błędów - przyzwyczaiłem się.

Ale żeby nie było żem aż taki głupi, to chociaż z jednym się nie myliłem:

Nie miałem zamiaru krytykować/śmiać się z Ciebie, tylko sam sobie winszowałem dobrej analizy.
 
1 gala poszła jak widać.
2 gala , - 150 poprzez Leteorneu,Choi , a były fajne taśmy ;]
 

Attachments

  • 1 kupon.png
    1 kupon.png
    53.6 KB · Views: 53
  • 2 kupon.png
    2 kupon.png
    56.8 KB · Views: 55
Niestety kanadyjka nie dała zarobić 700-800 zł bo konczyla wiekszosc tasm (z dzisiaj i z wczoraj). Na szczęście boks dał zarobić tej nocy + inne walki bez kanadyjki
+350 ten weekend a mogło być 1100. Kanadyjka zawalczyła beznadziejnie ale i tak nie wiem jak sędziowie mogli dać wygraną Brazylijce...
 
Zaczynam dochodzic do wniosku, ze im dluzsza i bardziej doglebna analiza tym gorsze wyniki. Wczoraj, a w zasadzie dzisiaj nad ranem, zagralem z marszu, wlasciwie po to zeby odgonic sen przed finalowymi walkami gali. Weszlo elegancko, niemal wszystko. Szczerze mowiac bylem w szoku jak zobaczylem kurs na zwyciestwo Maxa przed czasem.
upload_2016-12-11_17-48-28.png
 
Ja 47 funtow na plusie. A mogło być wincy. Co do Browna, to było blisko... Niestety za blisko nie płacą pieniędzy.
 
Back
Top