UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

Panowie, czego ja nie rozumiem? Kursy na betssonie JJ VS KK:
1. Zawodnik 1 wygra przez KO, TKO lub DSQ - 2,40
2. Way of Winning: KO, TKO, DSQ - 2,80
3. Fighter 1 Wins inside the distance - 3,00

Czemu zakład nr 2 jest wyższy od tego pierwszego?
Czy trzeci zakład oznacza wygraną JJ przed czasem? Jeżeli tak, to czemu też jest wyższy od tego pierwszego?
 
Panowie, czego ja nie rozumiem? Kursy na betssonie JJ VS KK:
1. Zawodnik 1 wygra przez KO, TKO lub DSQ - 2,40
2. Way of Winning: KO, TKO, DSQ - 2,80
3. Fighter 1 Wins inside the distance - 3,00

Czemu zakład nr 2 jest wyższy od tego pierwszego?
Czy trzeci zakład oznacza wygraną JJ przed czasem? Jeżeli tak, to czemu też jest wyższy od tego pierwszego?
Jeśli się nie jebnąłeś (bo wszędzie jest kurs wyższy) to znaczy, że oni to zrobili. Tak się zdarza, kiedy ludzie ładują dużo kasy w jeden zakład - kurs jest automatycznie (?) obniżany, dopiero po czasie pojawia się korekta
 
Jeśli się nie jebnąłeś (bo wszędzie jest kurs wyższy) to znaczy, że oni to zrobili. Tak się zdarza, kiedy ludzie ładują dużo kasy w jeden zakład - kurs jest automatycznie (?) obniżany, dopiero po czasie pojawia się korekta
Dzięki za szybką odpowiedź :beer:
 
Panowie obstawilem remis rumunia polska. Pierwszy zakład bez ryzyka, mecz juz leci, a status "otwarty na akceptację" Co to kurwa jest?
 
Czyli to samo co "fight goes to decision-no"

Pierwszy raz bd obstawiac,szukalem w slowniku pojec bukmacherskich ale nie znalazlem.
Nie. W pierwszym przypadku obstawiasz, że konkretny zawodnik skończy walkę przed czasem. W drugim, że ktokolwiek
 
Moje zakłady:
Eddie Alvarez @2.38
Eddie Alvarez (by dec) @6.50
Khabib Nurmagomedov (by dec) @2.20
Nurma + Cerrone + Thompson @3.46
Thompson (most s. strikes) + Alvarez (most TD) @1.82

Trochę mnie smali na Karolinę (most s.strikes) po @5.00. Karolina dużo bije. Nawet jeśli ma przegrać, to tam będzie szła seria za serią. Bo kurs na Aśkę, że zada więcej ciosów za @1.17 chyba się nie opłaca - przynajmniej dla mnie. Miałem ją dorzucić do Thompsona i Alvareza ale się rozmyśliłem.
 
Przeanalizowałem pojedynki Conora i Alvareza. Doszedłem do wniosku, że Alvarez niestety przegra. Nie uda mu się zagonić Conora pod siatkę. W stójce nie ma czego szukać, ponieważ mamy do czynienia zbyt dużą dysproporcją warunków fizycznych. Zakładam, że Eddie nadzieje się na krótki cios kontrujący w trakcie wyprowadzania kombinacji podczas szarży mającej na celu skrócenie dystansu.
 
@Comber co pozwala założyć teorie, że Eddie padnie przy probie obalenia?

Przykład który chciałbym podać pojedynek z Mendesem gdzie taka sytuacja nie miała miejsca. Jeśli jesteśmy już przy Chad-ie jego zasięg jest o wiele mniejszy niż McGregora a jednak trafiał. Pamietajmy też, że Eddie walczył z osobami z mocnym ciosem RDA, Pettis, Cerrone jak i tych z bardzo mocnym ciosem jak Chandler i Freire. Druga sprawa to sama siła Alvareza. Jak już wspominałem Rudy został podłączony przez Diaza.

Ktos grał Liz?
 
Last edited:
@Comber co pozwala założyć teorie, że Eddie padnie przy probie obalenia?

Przykład który chciałbym podać pojedynek z Mendesem gdzie taka sytuacja nie miała miejsca. Jeśli jesteśmy już przy Chad-ie jego zasięg jest o wiele mniejszy niż McGregora a jednak trafiał. Pamietajmy też, że Eddie walczył z osobami z mocnym ciosem RDA, Pettis, Cerrone jak i tych z bardzo mocnym ciosem jak Chandler i Freire. Druga sprawa to sama siła Alvareza. Jak już wspominałem Rudy został podłączony przez Diaza.
Alvarez nie obala jak Mendes tj. za dwie nogi. Nie ma tak agresywnych oraz zdecydowanych wjazdów. Tego na pewno obawiał się Conor dlatego wyłapywał ciosy (kazus JDS vs Cain). Alvarez raczej wypracowuje obalenia i wywraca w klinczu. Conor będzie walczył na wstecznym, Alvarez pewnie będzie nacierał i prędzej czy później się nadzieje na cios, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie dysponuje dobrą defensywą, a dużo zawdzięcza swojej wytrzymałości.
 
Last edited:
@Comber osobiscie licze na przebieg podobny do walki z Pettisem.
Ja oczywiście liczę, że Alvarez zapędzi Conora pod siatkę, stłamsi, wywróci i utłucze, ale niestety niewiele na to wskazuje, mimo, że taką miałem wizje zaraz po ogłoszeniu starcia.
 
Ja też im bliżej walki, tym widzę większe szanse Conora. Początkowo uważałem, że go Alvarez zajedzie, ale teraz jak sobie przeanalizowałem to wszystko, to uważam, że Eddie padnie prędzej czy później. Albo 1 runda albo któraś z późniejszych, może nawet 4, jak już Amerykanin trochę opadnie z sił.
 
Poszło za bonus 120zł Francja, Słowenia, Asia przed czasem i Conor przed czasem. Francja i Słowenia już siedzą.
Myślę, że jeśli nie dojdzie jakaś bomba, to Aśka zajedzie Karolę tak, że sędzia koło 4 rundy przerwie walkę. Podobnie walka z Conorem dla mnie wygląda, będzie unikał parteru i kąsął w stójce, czekając na jakiś błąd Eddiego lub po prostu metodycznie go zajedzie i w 4,5 rundzie podkręci ataki.
 
McGregor - Alvarez jak dla mnie 50/50. Widzę że mało kto stawia na Woodleya, zlekceważyłem go już przeciwko Lawlerowi i słono za to zapłaciłem. Thompson oczywiście ma większe szanse ale Woodleya że wygra przez KO/TKO w pierwszej rundzie za drobne chyba warto zagrać bo jak trafi to żegnaj Thompson.

U mnie za bonusowe 120 zł poszło Aśka przed czasem + Weidman
 
McGregor - Alvarez jak dla mnie 50/50. Widzę że mało kto stawia na Woodleya, zlekceważyłem go już przeciwko Lawlerowi i słono za to zapłaciłem. Thompson oczywiście ma większe szanse ale Woodleya że wygra przez KO/TKO w pierwszej rundzie za drobne chyba warto zagrać bo jak trafi to żegnaj Thompson.

U mnie za bonusowe 120 zł poszło Aśka przed czasem + Weidman
W stojce Conor w parterze i klincz Eddie, może być róznie ale coś czuje że Conor go poskłada.

Co do Thompsona to stoczył koło 60 wygranych walk w kickboxigu napewno miał do czynienia z takim body typem jak Woodley, jedynie czym czarny może mu zagrozić to szybkim nokautem w pierwszej rundzie bo jego szybkosc i sila to jest cos z czym trzeba sie liczyc i naciskac go zamiast dawac mu wolne miejsce do wyprowadzenia takiego ataku. Cos czuje ze to bedzie powtorka z Woodley - McDonald no ale zobaczymy to mma wszystko sie moze zdarzyc.
 
z tych ryzykowniejszych z fajnym kursem myślę, że można nad tym się zastanowić

Weidman runda 3 - 15,00
Aśka przed czasem
Woodley runda 1
Woodley runda 2
Johnson przez KO/TKO
 
Miczi, grasz Conora?
giphy.gif
 
Back
Top