UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

Witam, czy możecie polecić mi jakieś bezpieczne zaufane buki ponieważ ostatnie 2 lata spędziłem poza polska a chętnie wróce do gry mam dalej konto na bet at home na którym wypłacałem spore kwoty bez problemów jednak teraz czytam o jakiś ściganiach przez skarbówke że jest nielegalne itp (ktoś coś wie na ten temat?) a z kolei że unibet powyżej 1000 zł robia problemy z wypłacaniem i sam juz nie wiem co robić a historycza gala tuż tuż.
 
Zrobilem Alves + Cerrone za ten zaklad bez ryzyka ak wygra to pakuje w Conor tko , dec i Eddie by dec innej opcji nie ma
Pomysł na main event jak najbardziej zacny. Bo Eddie raczej CM nie skończy, a Coner jak ma wygrać to bardziej widzę KO. Ciągle mam w pamięci co sprawny uderzacz Cerrone zrobił z Eddie Alvarezem.
 
Kowboj na singlu za bonus i potem ładuję w Conora.
Na fortunie macie fajną promocję, przy rejestracji kod promocyjny legia i macie bez depozytu, jakikolwiek chyba obrót trzeba zrobić 30 zł - 12% .Dałem na JJ Ko/tko
Jeszcze jest bonus 15 zeta na tej samej zasadzie co 120 na betssonie na eliminacje mś w nodze, to rzuciłem coś
 
Witam, czy możecie polecić mi jakieś bezpieczne zaufane buki ponieważ ostatnie 2 lata spędziłem poza polska a chętnie wróce do gry mam dalej konto na bet at home na którym wypłacałem spore kwoty bez problemów jednak teraz czytam o jakiś ściganiach przez skarbówke że jest nielegalne itp (ktoś coś wie na ten temat?) a z kolei że unibet powyżej 1000 zł robia problemy z wypłacaniem i sam juz nie wiem co robić a historycza gala tuż tuż.
pinnacle i bet365. Skarbówka nie będzie cię ścigać jeśli będziesz używał skrilla do celów bukmacherskich... każda normalna osoba używa skrilla/netellera jeśli gra przez internet i nie płaci podatków.
 
ja udarzam w Weidman, Conor i Aśka przed czasem. Szczególnie to ostatnie mi sie wydaję ok. Dobry kurs.
 
pinnacle i bet365. Skarbówka nie będzie cię ścigać jeśli będziesz używał skrilla do celów bukmacherskich... każda normalna osoba używa skrilla/netellera jeśli gra przez internet i nie płaci podatków.
Jestem nienormalny.Może sobie założę kiedyś, przy skrillu się jakiś list dostaje czy coś?
Jeżeli tak, to da się dać inny niż zamieszkania?
 
Tasiemka:
Alves
Asia przed czasem
Alvarez
Johnson
Cerrone
Thompson
Belal

za drobne
 
pinnacle i bet365. Skarbówka nie będzie cię ścigać jeśli będziesz używał skrilla do celów bukmacherskich... każda normalna osoba używa skrilla/netellera jeśli gra przez internet i nie płaci podatków.
Ile kosztuje "prowadzenie" skrilla to jest wypłaty i wpłaty, czy trzeba tą ich kartę zakładać?
 
@michi972 skrill i tak dowodem dla większych limitów trzeba zweryfikować, więc wpisz swoje dane :)
List dostajesz jak zamawiasz kartę skrill tylko, tak to nic nie przyjdzie do domu.

Ile kosztuje "prowadzenie" skrilla to jest wypłaty i wpłaty, czy trzeba tą ich kartę zakładać?
Nie trzeba karty zamawiać. Za konto się nic nie płaci. Za przelewy ze sktill na konto bankowe chyba 17-20zl za przelew.
 
Weidman przed czasem + Aśka przed czasem za bonusowe 120 zl

Johnson przez KO/TKO, sorry Khabib ale kurs kusi :(

Nurma przez decyzje
 
Weź nie pierdol:o o:
Pewne info?

Niestety tak.

Jacare wszedł na wagę i wniósł 189 funtów. Przypuszcza się, że zawalczy z Kennedym.

Panowie szybkie pytanie, jak to jest z zakladami na bet 365 jesli walka odwolana bo mam mozliwosci zamkniecia zakladu wole to zrobic niz zeby wstrzymali hajs albo tylko JJ mi rozliczyli , mam dubel gastelum x joanna

@Puczi @Pietagoras

Możesz zamknąć zakład za 95% postawionej stawki, o ile kursy nie uległy zmianie (jeśli się zmieniły, to % będą wyglądać inaczej). Jeżeli tego nie zrobisz, to po prostu zostanie Ci singiel na JJ. Powinno Ci to pasować, bo dubel Gastelum + JJ to nic innego, jak singiel na Gasteluma i ponowny singiel za kwotę brutto na Joannę.
 
Last edited:
Panowie szybkie pytanie, jak to jest z zakladami na bet 365 jesli walka odwolana bo mam mozliwosci zamkniecia zakladu wole to zrobic niz zeby wstrzymali hajs albo tylko JJ mi rozliczyli , mam dubel gastelum x joanna

@Puczi @Pietagoras
 
Panowie szybkie pytanie, jak to jest z zakladami na bet 365 jesli walka odwolana bo mam mozliwosci zamkniecia zakladu wole to zrobic niz zeby wstrzymali hajs albo tylko JJ mi rozliczyli , mam dubel gastelum x joanna

@Puczi @Pietagoras
Bet365 to banda inteligentow. Mam czekać 30 dni na zwrot moich 100 PLN, bo Daley może jeszcze zawalczy :DC:
View attachment 4791
View attachment 4792
wyglada ze za 30 dni odzyskasz hajs, o ile JJ wygra :boss:
 
Kennedy ma walkę z Evansem na 206. Co ty piszesz.

Na twitterze ktoś tak pisał. Rzeczywiście, walkę Kennedyego przełożono na 206. Może w takim razie Jacare zawalczy z Gastelumem? Cholera wie.
Przecież dla jaj Souza nie wchodził na wagę.
 
Ależ to chujowe, trzymają sprawnego zawodnika w rezerwie, który dostanie wypłatę jakby walczył, ale nie wcisną go na galę, mimo że ktoś z tej samej kategorii wypadł...
@Puczi na wagę wszedł, żeby dostać hajs, a najwidoczniej miał być opcją awaryjną tylko w przypadku kontuzji Romero lub Weidmana. Wkurwiłem się
 
Ależ to chujowe, trzymają sprawnego zawodnika w rezerwie, który dostanie wypłatę jakby walczył, ale nie wcisną go na galę, mimo że ktoś z tej samej kategorii wypadł...
@Puczi na wagę wszedł, żeby dostać hajs, a najwidoczniej miał być opcją awaryjną tylko w przypadku kontuzji Romero lub Weidmana. Wkurwiłem się

Ale po co miałby wchodzić na wagę teraz (na dodatek przekraczając limit o 3 funty), skoro jego odwołana walka miała się odbyć 26 listopada?

Edit: nie doczytałem drugiego zdania, sorry :confused:

 
Last edited:
Ale po co miałby wchodzić na wagę teraz (na dodatek przekraczając limit o 3 funty), skoro jego odwołana walka miała się odbyć 26 listopada?
Najwidoczniej wcześniej umówił się z UFC, że robi wagę i jest gotowy do zastąpienia kogoś z tej dwójki. Żeby mogli mu hajs wypłacić to musiał wejść na wagę i to udokumentować. Taka sama procedura jest przecież przy zawodnikach, którym przeciwnik wypadł przed galą
 
I się posypała rozpiska jak domek z kart. Do kurwy nędzy... Paski do wyjebania, całe misterne obliczenia w pizdu :) świnia pazerna, jak chce się wpierdalać to się w wyższej wadze roztrząsa... A najgorsze to to, że z świetnej gali wyleciały już 2 fajne walki. Nie mogła Tate wylecieć, czy ta pani Faber?
 
Last edited:
Mi trzymali kase na bet365 30 dni co do dnia. Jak CB Dolloway wypadł. Pojebane to jest ale tak robią.
 
No to jest debilizm konkretny żaden inny buk tak nie robi tylko usuwaja walke z kuponu.

Gadam z typem na tym ich czacie i daje ciagle odpowiedzi jak robot jebany nic nie idzie tam zalatwic. Moglem to kurwa zamknac doslownie minute po tym jak tu posta napisalem to zamkneli ten zaklad.
 
Back
Top