UFC 182: Jones vs. Cormier - Zakłady bukmacherskie

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
da2ed.jpg


Wraz z każdą galą UFC na forum będzie pojawiał się nowy temat ściśle związany z konkretnym wydarzeniem. To w nim będzie od teraz pisać wszelkie analizy kursów, predykcje, wymysły, zamysły oraz typy bukmacherskie. W ten sposób komentarze o danej gali nie będą ginąć w "Zakładach Bukmacherskich" a temat ten będzie nieinwazyjnie łączony z "Analizami kursów BetSafe" gdy ta już się pojawi.

Zakłady Bukmacherskie natomiast traktować będą o wszystkich kursach niezwiązanych z UFC.
 
dawno się tak nie jarałem jakąś walką, do tego ta bójka i wyzwiska aż chce się oglądać
Cormier może wygrać tylko przez sprowadzenie lub klincz inaczej zostanie zmielony
zobaczymy czy uda mu się sprowadzać przez 5 rund, w stójce jest zajebiście szybki i mocno bije, ale Jones warunaki fizycznymi go zniszczy i żaden cios nawet nie dojdze do niego
oby JJ i do ciężkiej to byłoby zajebiście, bo tam Cain nie ma rywali
 
Moja kolejna taśma grana na totolotek z bonus king 12% wieksza wygrana

Schlierenzauer - Kraft typ 1
Cerrone - Jury typ 1
Jones - Cormier typ 1
Castillo - Felder typ 1
Lombard - Burkman typ 1
Southampton - Chelsea typ 2
City - Burnley typ 1

Za 100
EW 1005.31
 
W sumie to najbardziej bym się martwił o tego Cormiera. Parke i Uriah moim zdaniem mogą spokojnie ugrać:).
 
W sumie to najbardziej bym się martwił o tego Cormiera. Parke i Uriah moim zdaniem mogą spokojnie ugrać:).

Oba nazwiska pojawią się na singlach przed kolejną galą. Co do Cormiera, to JJ dalej pozostaje dla mnie faworytem tego starcia, ale nie aż tak wielkim i po cichaczu liczę na upset. Samą walkę biorę jak symulację starcia Cain vs Jones i nie mogę się jej doczekać jak cholera!!!:cool:
 
Dobra 1szego stycznia będe miał 480 do zagrania z Pellerginiego.Jones+Cowboy+.......może faktycznie Castillo bo Tavares jednak ryzykowny a pasuje mi teraz coś ugrać bo tamten nowy rok chujowo zacząłem bukmachersko a tak tu do wygrania byłoby 1600 więc odrobiona taśma #950 i jeszcze troche siana na czysto.Jeszcze spróbuje bonusik od Betsafe obrócić do tego czasu. @baju widzisz Castillo w tym pojedynku hm ? a tak w ogóle to stawiasz sam coś teraz ? choinka i te sprawy ? jak bede miał jeszcze z 3 dyszki uciułane na boku to postawie na Burkmana bo oglądałem ostatnie walki wczoraj i jestem zdania ,że Lombard może to przejebać .
A co sie dzieje z Tsubasą do kurwy nędzy ?!
 

Tutaj macie jak zwykle kilka ciekawych szczegółów od Johna i Dana.

Tak poza tym - czy tylko ja na bieżąco śledzę Unibet:Inside The Octagon czy są tutaj jeszcze inni fani tego cyklu?
 
Samą walkę biorę jak symulację starcia Cain vs Jones i nie mogę się jej doczekać jak cholera!!!:cool:
Nie no Cain jednak ma chyba trochę lepszą stójkę, cardio, jest silniejszy i większy. Zapasy na korzyść Cormiera, jednak Velasquez wydaje się być bardziej kompletnym i groźniejszym zawodnikiem. Chociaż fakt, będzie to swoista symulacja, bo zapewne Cormier zastosuje taktykę Velasqueza z walki z JDS.
 
@Rades moim faworytem jest za to Brimage :D Załatwi on tego stójkowicza mocnymi kopnięciami.

Mnie jakoś Brimage nigdy nie przekonywał wymęczył decyzje z Blanco który później nie okazał się takim kozakiem jak zakładano pokonał Hettesa gościa z ABS (absolutny brak stójki) później szybki nokaut od króla i porażka z Doanem i rozklepanie słabego Teirxene, Codiego obejrzałem dzisiaj wszystkie zawodowe walki i zapowiada się interesująco jedyne minusy to względnie wysoko notowany rywal na debiut w ufc i przewaga zasięgu Brimage'a ale myśle, że będzie dobrze :D
 
Akurat porażka z Doane to nieco zły przykład - wszystkie media (słusznie) punktowały ją dla Marcusa, ale wskazywała ona na jedno - chłopa nie tak trudno obalić, a Cody chyba jest w tym całkiem niezły ;)
 
Akurat porażka z Doane to nieco zły przykład - wszystkie media (słusznie) punktowały ją dla Marcusa, ale wskazywała ona na jedno - chłopa nie tak trudno obalić, a Cody chyba jest w tym całkiem niezły ;)

Nie oglądałem tej walki bo chyba wtedy na jakimś weselu byłem bo nawet zapomniałem o Ufc 175 na tapology ale coś mi się z tym słabym TDD Brimage'a kojarzyło myślałem, że przez to został wypunktowany :P
 
Troszke na zapas ale kursy fajne w obu walkach :
Benson - Alvarez 1.38 3.0
Howard - Larkin 2.30 1.63

Dwa fajne bety które trzeba rozważyć
 
Costas i jego pierdolniecie vs jedna z wiekszych chimer jesli chodzi o charakter w MMA.

1.77 wyglada ciekawie, ale nigdy nie polozylbym duzych pieniedzy na tak 'nieobliczalnym' (pozytywnie/negatywnie, pick) zawodniku jakim jest Uriah. mam nadzieje, ze poukladal sobie glowe, ale nadzieja zawsze jest chujem. :D
 
Siema na tego gościa ktoś planuje grać?
http://www.sherdog.com/fighter/Cody-Garbrandt-50381

zainteresowalo mnie jakis czas temu 5 zwyciestw i wszystkie przez KO w tym 4 w pierwszych rundach. Ogólnie trenuje w TAM ma bardzo mocny cios i dobrze się porusza no i zapaśniczo też jest mocny







2,95 w Betsafe :cool:

może być dobry bet, Marcusa tylko z walki z Conorem kojarze
Codyego obejrzłem jedną walke i wygląda zajebiście, trzeba to obadać bo kurs ciekawy
 
dobra poszło 67 bo tyle tylko mam, chociaż zastanawiam się czy więcej nie postawić
 
Myślę o postawieniu na JBJ już od ponad tygodnia, i przez to miałem naprawdę dziwny sen. (Co w tej głowie sie dzieje to nie wiem :D)
Śniło mi się że zapomniałem pomyliłem daty gali i nie postawiłem, rano się budzę a tam bez problemu JBJ wygrał i dużo osób kase wygrało, a ja nic.

Przez ten sen nie mam wątpliwości że postawie kasę na JBJ - sen proroczy?:D
 
Zawsze istnieje szansa, że walka skończy się w 1 rundzie po jakimś latającym łokciu ; )
Nie mówie chłopaky, że nie obali, ale po takim kursie...
 
Back
Top