UFC 182: Jones vs. Cormier - Zakłady bukmacherskie

Pinnacle i unibet. Betsafe ma słabą ofertę.
Unibet Jones decyzja 3.20, Cormier 4.50.
Ja zagrałem 2 tygodnie temu Jonesa za 2.62 :confused:
 
Pinnacle i unibet. Betsafe ma słabą ofertę.
Unibet Jones decyzja 3.20, Cormier 4.50.
Ja zagrałem 2 tygodnie temu Jonesa za 2.62 :confused:
To dorzuć coś ananasku :D będziesz bogaty powiadam
 
Nie mam nic na koncie, bo dorzuciłem resztę kasy na Codyego i under 1.5 w walce Hectora.
 
Nie wiem jak tak można deprecjonować skille Cormiera. Czytam komentarze dotyczące walki po necie i wszędzie widze easy win dla Jonesa. Na forum bukmacherskim nawet zachęcają do sprzedawania dobytku i stawiania na JJ, traktując to jak lokatę kapitału...
Dla mnie wynik walki to jedna wielka niewiadoma. Minimalnie skłaniam się ku Bones'owi, a że ten strasznie działa mi na nerwy ( w dodatku kibicuję DC ) więc na kuponie siedzi Dan.
 
Chyba się skuszę na postawienie na DEC przez JJ na unibecie.
Nie ma problemów z tym bukiem? Nigdy nie korzystałem.
 
No to wpłacę kilka złotych i chyba postawię JJ decyzja + Kowboj.
Dobry kurs, a są duże szanse że kuponik się uda.
 
zastanawiam sie czy do 190 dorzycic jeszcz100 na jj+cerone
do tego juz zagrane ahmedov+castillo zagrane
za 30
i zagram tavareza za 30
na unibet na donalda 1.53co daje z jj 2.45
 
zaszalalem
345jx4p.jpg
 
Ja zagrałem Jonesa, Jones decyzja, Garbrandta, Tavaresa, under 1.5 Lombard, Tavares + Kowboj + Castillo.
 
na Codyego nikt nie gra? ja myśle czy by jeszcze stówy nie puścić
kurde zawsze grałem po 40-50zł, a tutaj już 150zł poszło i jeszcze 100 w planach
pozniej placz bedzie ;p
 
Od sobotniego do poniedziałkowego wieczoru postanowiłem żyć bez komputera czy komóry- obecnie mam za słabego neta na odpalenie walki, a nie chcę natrafić na spoilery :> Oj będzie ciężko ze świadomością o sianku u buka.
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    40.2 KB · Views: 47
Dobra panowie,poszła mi się jebać ta taśma sztosowa,następnie wyjebali nas bez mydła na tym Pellerginim i ze 100 bonusu Betsafe zrobiłem już 250 i planuje to UFC zagrać grubiej i jak nie wejdzie to faktycznie przerwa na DUŻE stawki.Jon Jones + Donald Cerrone + no właśnie ? strasznie myśle o tym Castillo bo z Fergusonem był skazywany na wpierdol a dobrze wyglądał w tym pojedynku.Felder nikogo mocnego nie rozjebał i zapaśniczo na pewno gorszy będzie.Do nikogo w razie przypału nie będę miał żadnej spinki ale lubie jak ktoś mnie czasem poprze bo pomaga to w podjęciu decyzji.Z Tavaresa się wyleczyłem bo jest większe ryzyko niż z Castillo.
@baju (wiem ,że podsuwałeś mi Dannego więc pytam o rade) @zychal @Szady @Puczi @Tomasz Chmura @Pietagoras @mmammag i reszta co myślicie ?
 
Ja mam złe przeczucia co do Kowboja, tzn. jest faworytem - słusznie - ale patrząc na kurs, to nie jest aż tak atrakcyjny. Jones powinien ogarnąć, ale kciuki trzymam mocno za Cormiera. Castillo powinien ogarnąć, zwłaszcza swoimi zapasami, ale... nie lekceważ gości bez porażki. ;)
Ogólnie z wszystkich kursów najbardziej podoba mi się Garbrandt, no ale też byłbym daleki od nazwania tego prezentem. Tavares - Marquardt -> loteria
Jak dobrze, że nic nie stawiam. :D
 
Po 1.30 nie byłby atrakcyjny ,1.50 jest tak w miare :D .Lubie rekordy bez porażki bo jak przychodzi mocniejsze wyzwanie to przeważnie pojawia się ta jedynka przy przegranych.Będę jeszcze kminił - czekam na reszte.
Kowboj myśle ,że mocno zmotywowany bo po ewentualnym zwycięstwie z Jurym będzie chciał walke o pas czyli rewanż z Pettisem który zrobił mu to co mu zrobił - czytałem na ufc.com
 
Kurs na Danielka powyżej 2.35 to istny prezent;)
 
ja osobiscie mialem grac jj za 1000 co daloby zarobku 600
zagralem jednak cerone+jj za 360 po kursie2.45 co daje zarobku 522
wiec chyba lepiej postawic 360 i niz 1000, ryzyko wieksze, zysk podobny ,jak byscie wy wybrali?
 
W sumie co do Cormiera to chyba z poprzednich pojedynków Jonesa DC jest numerem 1 jeśli chodzi o prowokacje i chuj wie czy to nie będzie jakiś sposób bo ewidentnie Cormier szuka wszystkich sposobów.
 
Dobra panowie,poszła mi się jebać ta taśma sztosowa,następnie wyjebali nas bez mydła na tym Pellerginim i ze 100 bonusu Betsafe zrobiłem już 250 i planuje to UFC zagrać grubiej i jak nie wejdzie to faktycznie przerwa na DUŻE stawki.Jon Jones + Donald Cerrone + no właśnie ? strasznie myśle o tym Castillo bo z Fergusonem był skazywany na wpierdol a dobrze wyglądał w tym pojedynku.Felder nikogo mocnego nie rozjebał i zapaśniczo na pewno gorszy będzie.Do nikogo w razie przypału nie będę miał żadnej spinki ale lubie jak ktoś mnie czasem poprze bo pomaga to w podjęciu decyzji.Z Tavaresa się wyleczyłem bo jest większe ryzyko niż z Castillo.
@baju (wiem ,że podsuwałeś mi Dannego więc pytam o rade) @zychal @Szady @Puczi @Tomasz Chmura @Pietagoras @mmammag i reszta co myślicie ?

Jestem małym fanem Castillo i z zaoszczędzonej kasy z zeszłego roku postawiłem na niego ;) skoro potrafił obalać Fergusona, to i z Felderem da radę...trochę mysle, ze Danny jest niedoceniany, a to jest naprawdę solidny zawodnik.
Oczywiście Szady ma nieco racje, aby nielekrcewazyc gości bez porażki jak Felder ;)
 
Castillo powinien wygrać, ale ... no właśnie, powinien. Chciwość nie zawsze popłaca, moją grubą taśmę zgubiło zagranie Juniora przez KO, zamiast po prostu jego samego. Osobiście bym więcej nie dokładał, bo i tak obie te walki (Cormier i Jury) nie będą spacerkiem.
 
@kiras
Dufresne też nie jest złym rozwiązaniem. Powinna ogarnąć kombinacją przewagi warunków fizycznych i zapasów. Metoda 'obalić i przeleżeć' raczej zda egzamin . Stawiam na Dufresne przez decyzję.
 
Na Jonesa poszło jakieś 3.2-3.5k PLN do tej pory w singlach, planuje jeszcze kafla na Jones + Cerrone i będzie finito. Jak przed Aśką miałem obawy, to tutaj na luzie, oba zera w rekordach zostaną złamane #weryfikacja
 
Na Jonesa poszło jakieś 3.2-3.5k PLN do tej pory w singlach, planuje jeszcze kafla na Jones + Cerrone i będzie finito. Jak przed Aśką miałem obawy, to tutaj na luzie, oba zera w rekordach zostaną złamane #weryfikacja
pokaz kupon
 
Back
Top