UFC 182: Jones vs. Cormier - Zakłady bukmacherskie

Tavares dobry bet?
Kurs jest atrakcyjny, a chętnie bym go wrzucił do małej taśmy.
Po za taśmą oczywiście JJ+Cerrone za 200 zł poleci.
 
@Taran jak miałem złe przeczucie co do Cumminsa i Magomedova to pisałeś, żeby nie dygać :)
Wejdzie wejdzie.
 
No pewnie poleci do taśmy za 50 zł, reszta standardowo JJ+Kowboj.
Jak JJ/Kowboj przegrają, ciekawe jakie będą straty na cohones, bo pewnie grube tysiące, a może 10k pęknie?:D
 
Pudzian, ostro wjechałeś w tego JJ. W sumie kto nie ryzykuje, te nie ma, ale z drugiej strony, jak dla mnie, to walka 50/50. Cormier chyba jeszcze nie przegrał ani jednej rundy w karierze? :) Jeśli już grać, to raczej na niego. Kursy na DC powinny rosnąć i przed galą może być spore value :)
Poza tym myślę, że do grania jest Kowboj i ten chłopak z TAM, póki kurs wysoki.
 
Nie będę nikogo namawiał do grania Jonesa, chyba wszystko już zostało napisane na temat tej walki, ja jestem wystarczająco przekonany. Pudzian było w moim kierunku ? :>
 
95% cohones mimo, że większość nie lubi JJ będzie za nim bo hajsy stracą XD
Stunner niezłe stawki, ja przez cały rok tyle nie postawiłem co ty w jednym dniu
 
ja jak większość Jones+Cerrone tylko stawka mniejsza :D 50zł
i na tym kończę tą galę.
 
Nie będę nikogo namawiał do grania Jonesa, chyba wszystko już zostało napisane na temat tej walki, ja jestem wystarczająco przekonany. Pudzian było w moim kierunku ? :>
Do Ciebie;]
Nie chodzi o przekonywanie. Po prostu, moim zdaniem, nie warto iść grubą w tą walkę. W żadną stronę.
 
Ja gram na JJ, Tavares, Jury i Horiguchi przed czasem. Mało wrzucam więc nie będe żałował w razie porażki :)
 
Nie jestem przekonany co miało to oznaczać, ale jeśli sugerujesz, że jestem alterkontem pewnego pana z pewnego forum o bukmacherce, to nie, nie jestem. Zdziwiło mnie to, bo myślałem, że można to wywnioskować chociażby po stylu pisania, ale nie wnikam. Żeby nie robić syfu - nie wiem czy jeśli jakimś cudem kurs na Jona nie podbije do jakiegoś 1.7 (podobno Cormier się troche wyrzeźbił podczas tych przygotowań, to działa na stawiających), to nie postawie jeszcze jakiegoś hajsu. Na moich kuponach można zuważyć, ze w pewnym momencie stawiałem po kursach już ~1.55, myślałem, że zaraz spadnie do 1.4 albo niżej, a tutaj nie. Machina promocyjna UFC chyba robi tutaj niezłą robotę :)
 
ja postawiłem 250 na Codyego zobaczymy czy będzie płacz czy profit
stawia ktoś na niego w ogóle? kurs spadł z 2.95 do 2.45
 
Stunner, lepiej kontruj to szybko... Postawiłem na Jonesa zanim przeczytałem, że Ty go zagrałeś, także sorry za ewentualne 3k w plecy...:)
 
Poszły dwa kupony. Dubel dla zabawy z zaoszczędzonej kasy z zeszłego roku, przy JJ jestem nastawiony na zysk:

qp3kmcogp650.png
 
14jlz5j.jpg

ze stówy tysiak zrobiony :D warto czasem zaryzykować ,więc połowe wybieram żeby nie kusiło i za połowe gram sztos kupon i nawet nie będę bardzo zły jak nie wejdzie.
 
U mnie doszło jeszcze JJ+Garbrandt i dwie taśmy dla lepszego oglądania!!!
 
Trzymam kciuki Kiras, ja gram Jones Cerrone Cody. Limit pecha wyczerpałem po nieudanej decyzji Magomedova :D
Mysle jeszcze nad decyzją Tavaresa kurs 3,5
 
Też postawiłem na Codyego Garbrandta, teraz kurs na niego już sporo słabszy. JJ - Cormier miałem nie ruszać ale puściłem za grosze tasiemkę JJ + Cerrone + Mousasi z gali 24 stycznia.
 
Back
Top