UFC 182: Jones vs. Cormier - Zakłady bukmacherskie

Ja pierdole :) przypadkowa kontuzja... lucky punch... i żegnajcie pieniążki... Choć dla Ciebie te 5500 może być jak dla mnie 50 zł to szacun za odwagę hihi.
 
Mordo ja mam 20 lat i dla mnie to nie sa małe pieniądze, po prostu jestem jebanym hazardzista, jak znajde chwile to wrzucę kupon z początku grudnia, gdzie ze 100zl zrobiłem 1500zl a gdyby nie remis Strusa to byłoby 4000zl :/
 
Tez mam w kuponie over rundowy Tavaresa. Nie moglem sie oprzec. Ostatecznie jest Cody, JJ, Kowboj i ten overek.

@up
Jak Ci wejdzie to strate ze Strusa odrobisz :D
 
Handluj z tym
llllllloooooooooo kurwa 5.5tys trzymam kciuki
jak jj nie wejdzie to cale cohones przejebie z 20tys :Da jak wygra+cerone to miliony :D
tak przy okazji przelewem wplacales tyle hajsu?
kumpel co pracuje w banku mowil ze od 2tys sa sprawdzane przelewy i nie kazdy moze przejsc jak wyglada podejrzanie odbiorca,a pdobno kazdy bukmacher tak wyglada
 
Dla mnie Panowie to tez pierwsza taka gruba akcja, ogółem najwiecej straciłem pewnie rownież jak wielu z was na overeemie :d
 
llllllloooooooooo kurwa 5.5tys trzymam kciuki
jak jj nie wejdzie to cale cohones przejebie z 20tys :Da jak wygra+cerone to miliony :D
tak przy okazji przelewem wplacales tyle hajsu?
kumpel co pracuje w banku mowil ze od 2tys sa sprawdzane przelewy i nie kazdy moze przejsc jak wyglada podejrzanie odbiorca,a pdobno kazdy bukmacher tak wyglada

Wpłacałem za pomocą przelewy24, nie miałem żadnych problemów.
 
jak bedziesz wyplacal to chyba lepiej calej kwoty na raz nie wyplacaj , bo teraz sie biora za nas urzedasy :D
 
podatek w betsafe???
legalny buk w polsce to totomix,fortuna i sts , reszta sa na innych serwerach zagranicznych ,uwazaj zeby skarbokwa do ciebie nie zapukala :D
 
Przecież podatek jest juz opłacony przez bukmachera wiec w czym problem? ;)
nie
duże obroty na koncie i wypłacanie ich może być duże problemy
mogą Ci 75% podatek nałożyć i bank przy dużych obrotach CHYBA ma obowiązek to zgłosić do US a wtedy koniec imprezy
 
Ostro, myślałem ze bukmacherzy internetowi z góry opłacają podatek, dzięki za informacje w takim razie ;)
 
najlepiej chyba rozlozyc na pare rat albo jak kasa nie potrzebna mocno to raz w miesiacu ,jak wyplata z roboty :D
 
Przecież podatek jest juz opłacony przez bukmachera wiec w czym problem? ;)
ps 20 lat i 5 tyś nie robi różnicy to zazdroszcze, ja mam 21 i 300zł to objaw szaleństwa w moim przypadku
 
najlepiej chyba rozlozyc na pare rat albo jak kasa nie potrzebna mocno to raz w miesiacu ,jak wyplata z roboty :D
moim zdaniem dobrze zostawić u buka i wypłacać powiedzmy jak to jest duża suma na różne konta znajomych(najlepiej nie bliska rodzina) po te 1000zł
 
Nie zamierzam wypłacać całej kwoty, coby sie nie stało dzisiejszej nocy w dalszym ciagu będe obstawiał
 
zaden bukmacher ci nie wyplaci kasy na inne konto niz twoje ,dane musza sie zgadzac
o kurka to faktycznie lipa, można przelać na czyjeś konto, ale nie wiem czy to coś zmienia
bank przy dużych sumach chyba od 60tyś zł musi zgłosić do US gdzieś tak czytałem
a w innych krajach UE można legalnie grać i wypłacać pieniądze na takich stronkach jak betsafe itd? UK, Irlandia itd? wiesz może jak to jest?
 
innych krajach chyba jest podatek ,tak jak to jest u nas w sts, ale nie wiem dokladnie.
 
Nie wiem czy chcialbym te walke ogladac majac w puli postawione 5500 zl heh. W kazdym badz razie totalne szalenstwo na Cohones z obstawianiem tej gali a w szczegolnosci zwyciestwa JJ :) oby sie udalo!!! ;)
 
10898153_892417367457751_7726787295185822466_n.jpg


no to czekamy :D
 
u mnie 260 na Codyego poszło, więc już niedługo
wie ktoś o której tak około będzie walczył?
 
Bez kitu, nie mogę dać na Bonesa, bo jestem jego haterem i w przeciwieństwie do Was będę trzymał kciuki za Cormiera. Ale Cody + Cerrone + może coś jeszcze poleci
 
Najlepiej zamówić sobie kartę skrill i wypłacać w bankomacie. Ale to się opłaca tylko przy większych obrotach takich jak własnie gra za 5k.
 
Back
Top