UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jak wjebiemy Ukraińcom jeszcze jednego gola i wygramy bez straty bramek, a Niemcy z kolei wygrają z Irlandią 1:0, to kto wychodzi z 1 miejsca ?
 
Jeden fakt, po tych 3 meczach, mamy w chuj problem, ze strzelaniem bramek, w którymś momencie się to na nas zemści. . . mam nadzieję, że jak najpóźniej.
 
Dopisujemy 3 oczka, ale hurraoptymizmu już nie ma, Ukraińcy pokazali nam że nasi boczni obrońcy mają problem w grze 1 na 1, Zieliński na tym turnieju już jest spalony, Lewy jest bez formy strzeleckiej, a nasz dorobek bramkowy opiera się o duet Kuba-Milik gdzie ten 2 gra słabo a ma gola i asystę.
 
Niech przypadkiem nikt nie pierdoli, że Lewy nic nie gra. Nikt nie jest "bity" na boisku tak jak Robert. Gość ściąga na siebie połowę drużyny przeciwnika. Gość odpali bramkami w fazie pucharowej. Zobaczo wszyscy.

Jak to się odnosi do tego że marnuje sytuacje ? Bo tego co napisałeś to raczej nikt mu nie odmawia, a ja się podpisuję pod tym w 200%, o czym pisałem już przy meczu z Niemcami.
 
Dopisujemy 3 oczka, ale hurraoptymizmu już nie ma, Ukraińcy pokazali nam że nasi boczni obrońcy mają problem w grze 1 na 1, Zieliński na tym turnieju już jest spalony, Lewy jest bez formy, a nasz dorobek bramkowy opiera się o duet Kuba-Milik gdzie ten 2 gra słabo a ma gola i asystę.
Piszczek ==/== Cionek
tak tylko mówię :)
 
To teraz grajcie sobie ze Szwajcarią i Hiszpanią.

giphy.gif
 
Jak to się odnosi do tego że marnuje sytuacje ? Bo tego co napisałeś to raczej nikt mu nie odmawia, a ja się podpisuję pod tym w 200%, o czym pisałem już przy meczu z Niemcami.
Tak to się odnosi, że jeśli ktoś Cię napierdala przez 90 minut to może się pojawić problem z techniką przy strzale. Ogólnie kiedy "ktoś" by mnie kopał, a nie mógłbym legalnie oddać...mógłbym się sfrustrować i pospolicie spierdolić sytuację.
 
Niech przypadkiem nikt nie pierdoli, że Lewy nic nie gra. Nikt nie jest "bity" na boisku tak jak Robert. Gość ściąga na siebie połowę drużyny przeciwnika. Gość odpali bramkami w fazie pucharowej. Zobaczo wszyscy.
Kurde, ale on ma grać a nie być na boisku! Nie możemy go chwalić tylko za to, że przeciwnicy kryją go po 3 osoby dlatego, że jest królem strzelców Bundesligi. Kurwa Panowie proszę was. Wiadomo, że to jest mega ważne, że swoją osobą ściąga uwagę, ale on do chuja powinien coś grać a nie tylko tam być.
 
Tak to się odnosi, że jeśli ktoś Cię napierdala przez 90 minut to może się pojawić problem z techniką przy strzale. Ogólnie kiedy "ktoś" by mnie kopał, a nie mógłbym legalnie oddać...mógłbym się sfrustrować i pospolicie spierdolić sytuację.

Ale on miał z tym problem w 5 minucie. Rozumiem że wcześniej napierdalali go w szatni ? :smile:
 
Ci do Milika. Mało który napastnik na świecie ma taką łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i mało który ma taki talent do ich pierdolenia. Facet ma jeszcze 2-3 lata by zdecydować czy dołączy do grona elity światowej na swojej pozycji czy zostanie Polskim Welbeckiem.

Co do meczu. Mecz szczęścia i niewykorzystanych sytuacji. Szwajcaria jest spokojnie do porobienia. War !
 
Wygraliśmy, choć w średnim stylu. Wyszliśmy z grupy i w zasadzie to się liczy. Teraz tylko pytanie, czy to był nasz jedyny cel, czy możemy liczyć jeszcze na więcej?
Nie mniej, teraz cytując klasyka w związku z postawią (i wynikiem) Polaków z Ukrainą
14413994426800.jpg
 
Tak to się odnosi, że jeśli ktoś Cię napierdala przez 90 minut to może się pojawić problem z techniką przy strzale. Ogólnie kiedy "ktoś" by mnie kopał, a nie mógłbym legalnie oddać...mógłbym się sfrustrować i pospolicie spierdolić sytuację.
Zwłaszcza w 3 minucie meczu.
 
Back
Top