UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Uczymy sie od najlepszych:
Greece-wins-Euro-2004.jpg


Prosze o wiecej antyfubolu w wykonaniu reprezentacji Polski, od kilku lat powtarzalem ze to jest jedyna szansa zeby slabsza druzyna mogla rywalizowac z lepsza.
 
w meczu z ukrainą wynik lepszy niż gra, Błaszczykowski kozak.


ps.
jak ktoś by mi powiedział przed mistrzostwami że nie stracimy bramki w grupie to bym go wyśmiał.
 
Taka ciekawowstka.

Toni Kroos zaliczył więcej podań (111) niż cała reprezentacja Irlandii Północnej (105).

Edit : Dane na oficjalnej stronie UEFA są trochę inne : Irlandczycy 183 podania 117 celnych, Kroos 129 podań 119 celnych. Więc celnych więcej. :lol:
 
Kurde, ale on ma grać a nie być na boisku! Nie możemy go chwalić tylko za to, że przeciwnicy kryją go po 3 osoby dlatego, że jest królem strzelców Bundesligi. Kurwa Panowie proszę was. Wiadomo, że to jest mega ważne, że swoją osobą ściąga uwagę, ale on do chuja powinien coś grać a nie tylko tam być.
Kiedyś grając w A klasie przeciwko Pogoni Szczecin Nowej nie interesowało mnie nic oprócz skoszenia Matlaka i Adamczuka, ani razu nie przeszli przeze mnie. Nic nie strzelili. My dostaliśmy 4:0.
 
Roman Kołtoń mówi że Milik graczem meczu i że kapitalnie sobie radzi w tym turnieju :facepalm::facepalm::facepalm:
Szpakowski natomiast stwierdził, że w meczu z Niemcami nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji bramkowej :)

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie walczyliśmy o zwycięstwo w grupie? Nie bardzo rozumiem dlaczego nie starali się strzelić drugiej bramki. Tacy pewni że wygrają ze szwajcarami? Według mnie bardzo niewygodny rywal.
 
Szpakowski natomiast stwierdził, że w meczu z Niemcami nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji bramkowej :)

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie walczyliśmy o zwycięstwo w grupie? Nie bardzo rozumiem dlaczego nie starali się strzelić drugiej bramki. Tacy pewni że wygrają ze szwajcarami? Według mnie bardzo niewygodny rywal.

Druga bramka nic nam nie dawała, potrzebowaliśmy dwie.
 
Kiedyś grając w A klasie przeciwko Pogoni Szczecin Nowej nie interesowało mnie nic oprócz skoszenia Matlaka i Adamczuka, ani razu nie przeszli przeze mnie. Nic nie strzelili. My dostaliśmy 4:0.
No to zajebiscie. Rozumiem, że zostałeś bohaterem dlatego, że nie przegraliście 15:0 tylko 4:0? Tylko zastanów się jak to świadczy o nich skoro jakiś chłopek z A klasy nie dopuścił do tego żeby strzelili bramkę.

Ja nic do Lewego nie mam, ale na pewno nie będę chwalił go za to, że po prostu jest na boisku.
 
Ci do Milika. Mało który napastnik na świecie ma taką łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych i mało który ma taki talent do ich pierdolenia. Facet ma jeszcze 2-3 lata by zdecydować czy dołączy do grona elity światowej na swojej pozycji czy zostanie Polskim Welbeckiem.

Co do meczu. Mecz szczęścia i niewykorzystanych sytuacji. Szwajcaria jest spokojnie do porobienia. War !
co ty pierdolisz za 3 lata to on bedzie juz mial 25 lat jesli ma cos byc z niego to teraz nie kiedys
 
No to zajebiscie. Rozumiem, że zostałeś bohaterem dlatego, że nie przegraliście 15:0 tylko 4:0? Tylko zastanów się jak to świadczy o nich skoro jakiś chłopek z A klasy nie dopuścił do tego żeby strzelili bramkę.

Ja nic do Lewego nie mam, ale na pewno nie będę chwalił go za to, że po prostu jest na boisku.
Po prostu masz problem z oceną sytuacji :)
 
  • Like
Reactions: Ian
Skończmy już z tym jaki to Lewandowski jest super bo ściąga na siebie obrońców. W meczu z Niemcami zjebał sytuację, a z gry wyłączył go sam Boateng. Jeżeli rozpatrujemy Lewego jako jednego z czołowych napastników na świecie to powinien się potrafić urwać tym obrońcom, a nie dawać kopać po nogach. Bale pokazał jak ma grać lider, ściągać na siebie rywali, a jednocześnie kreować sytuacje. Poza tym to skończmy powielać mit jakoby reszta Polaków miała więcej miejsca dzięki Lewemu. Nie, nie mają więcej miejsca. Lewy gra zwyczajnie słabo i niewiele daje drużynie. Śmiem twierdzić, że taki Błaszczu daje więcej tej reprezentacji niż Lewandowski.

@Khebabib o Zielińskim zapomniałeś. Jakby nie było to Milik załatwił nam wygraną z IRL
 
co ty pierdolisz za 3 lata to on bedzie juz mial 25 lat jesli ma cos byc z niego to teraz nie kiedys

Sorry, ale w przypadku napastnika wykańczanie sytuacji bramkowych przychodzi w wiekiem i doswiadczeniem. Jednemu te doświadczenie i spierdolone sytuacje pozwalają wskoczyć na international level(Pozdro Leo - wypijemy coś wierzę), a drugiemu zgnić w przeciętności.
Oczywiście, że nie zgadzam się z podejściem Polskim, w którym 24 letni zawodnik to ciągle młody talent, ale w przypadku napastników działa to ciut inaczej.
Jako przykład podam Higuaina. Jebał okazję za okazją, aż w wieku 28 lat coś w nim pękło i od 2 lat jest maszyną do zdobywania goli. U każdego w innym wieku.
 
Skończmy już z tym jaki to Lewandowski jest super bo ściąga na siebie obrońców. W meczu z Niemcami zjebał sytuację, a z gry wyłączył go sam Boateng. Jeżeli rozpatrujemy Lewego jako jednego z czołowych napastników na świecie to powinien się potrafić urwać tym obrońcom, a nie dawać kopać po nogach. Bale pokazał jak ma grać lider, ściągać na siebie rywali, a jednocześnie kreować sytuacje. Poza tym to skończmy powielać mit jakoby reszta Polaków miała więcej miejsca dzięki Lewemu. Nie, nie mają więcej miejsca. Lewy gra zwyczajnie słabo i niewiele daje drużynie. Śmiem twierdzić, że taki Błaszczu daje więcej tej reprezentacji niż Lewandowski.

@Khebabib o Zielińskim zapomniałeś. Jakby nie było to Milik załatwił nam wygraną z IRL

Nie zapomniałem. Nie zapomniałem również ile setek zjebał. Milik jest prawdopodobnie jednym z najmniej skutecznych napastników na Euro. (W stosunku ilość sytuacji - bramki). Nie będę się nim zachwycał bo strzelił jedną bramkę. Gdyby na jego miejscu był ktoś skuteczniejszy (każdy?) to teraz byśmy byli na pierwszym miejscu w grupie.
 
Kiedys o Hiszpanii przy kazdej kolejnej przegranej imprezie mowilo sie ze "grali jak nigdy, przegrali jak zawsze", dzisiaj mozemy spokojnie powiedziec o naszych ze "graja jak zawsze, wygrywaja jak nigdy" i mam nadzieje ze jak najdluzej.
 
Nie zapomniałem. Nie zapomniałem również ile setek zjebał. Milik jest prawdopodobnie jednym z najmniej skutecznych napastników na Euro. (W stosunku ilość sytuacji - bramki). Nie będę się nim zachwycał bo strzelił jedną bramkę. Gdyby na jego miejscu był ktoś skuteczniejszy (każdy?) to teraz byśmy byli na pierwszym miejscu w grupie.
W takim razie co zrobił Lewy? Oprócz miejsca innym :) Nie oddał celnego strzału i zjebal dwie setki, a na papierze jest znacznie lepszy od Milika i oczekuje się od niego więcej niż tylko obecności w składzie.
 
Kurwa oglądaliśmy chyba inny mecz. Tak jak Milik w pierwszych dwóch meczach dawał ciała, tak dzisiaj zagrał przyzwoite spotkanie, a asysta to poziom światowy. Przegląd pola od Iniesty zabrał w tej sytuacji.
 
Back
Top