UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Do Wikingów mam sentyment przez ich dominacje w WSM w latach 80. i 90, a Madziarów nie da się nie lubić z racji historii. Remis jest spoko.
 
Węgrów lubię, dobre mordeczki i mają bramkarza w przypałowych spodniach, Nikolica oraz Dzsudzsaka, ale szkoda mi dziadka Eidura, było tak blisko. ;cc
 
4Pkt= awans
Peace

W grupie A dwie drużyny prawdopodobnie będą miały również 4 pkt, B raczej więcej niż cztery będą miały trzy drużyny (jak Słowacja zremisuje lub wygra z Anglią), w C akurat mniej no i w E mniej. To może i racja, na 90% mają awans. Ale nic pewnego i tak :D

Jak typujecie Portugalia-Austria?
Ja stawiam na nudny mecz i 1-1.
 
W grupie A dwie drużyny prawdopodobnie będą miały również 4 pkt, B raczej więcej niż cztery będą miały trzy drużyny (jak Słowacja zremisuje lub wygra z Anglią), w C akurat mniej no i w E mniej. To może i racja, na 90% mają awans. Ale nic pewnego i tak :D

Jak typujecie Portugalia-Austria?
Ja stawiam na nudny mecz i 1-1.
Stawiam dziewictwo michiego na to ze wegry wejdą
 
Ale Hajto irytuje, masaraksz. Nie sądziłem, że bd kibicował Austrii, ale Krystynka irytuje na równi z Tomaszem H.
 
Ronaldo zaraz odleci w kosmos od machania tymi łapskami, wiecznie sfochana paniena, bo rywale nie nabierają się na jego sztuczki haha.
 
Bardzo podoba mi się jak gra w tym meczu Andre Gomes. Widać, że odzyskuje formę z sezonu 2014/15. Bardzo dobra kontrola piłki, świetne podania i dobry przegląd pola. Jako kibic United mówię mu wielkie TAK.
 
Bardzo podoba mi się jak gra w tym meczu Andre Gomes. Widać, że odzyskuje formę z sezonu 2014/15. Bardzo dobra kontrola piłki, świetne podania i dobry przegląd pola. Jako kibic United mówię mu wielkie TAK.

Gomes i W. Carvalho grają świetnie, za to Moutinho bardzo słabo.
 
Nie wiem co gra ta Portugalia, ale strasznie sie mecza. Austria natomiast to jakies straszne nieporozumienie. Gdzie jest ta druzyna, ktora prezentujac piekny i szybki futbol rozklepala chociazby Szwedow 4-1. Alaba w tym meczu to jedno wielkie DNO :o o:
 
Back
Top