UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jak te leszcze nie wygrają ostatniego meczu to tam kurwa pojade na to słoneczne zadupie i będzie wbijany chuj do dupy każdemu.
 
Najlepsze jest to, że Portugalia jest nadal faworytem do wygrania grupy z kursem zaledwie 1.50. Musxą wygrać z Węgrami.mpo tym co tu widzę, to się martwie.
 
Camel toe :DC:
ClQ1HRfXIAAZh2u.jpg
 
Właśnie do mnie dotarło, że przez te 2 kolejki Cris był moim kapitanem w tym Fantasy Euro Managerze :DC:

:boystop:
 
Może się obudzi jak w 2012 i po drugim beznadziejnym meczu, w trzecim rozpierdoli system. Wtedy w pojedynkę ograł Holandię i Czechy, może teraz znowu się to uda.

Jest jeden warunek: Portugalia musi stać się chociaż zalążkiem drużyny, nie zlepkiem indywidualności.
 
Może się obudzi jak w 2012 i po drugim beznadziejnym meczu, w trzecim rozpierdoli system. Wtedy w pojedynkę ograł Holandię i Czechy, może teraz znowu się to uda.

Jest jeden warunek: Portugalia musi stać się chociaż zalążkiem drużyny, nie zlepkiem indywidualności.
Lepiej niech nie rozpierdala bo kurs na Weegry cos ok 9.5:D
 
Może się obudzi jak w 2012 i po drugim beznadziejnym meczu, w trzecim rozpierdoli system. Wtedy w pojedynkę ograł Holandię i Czechy, może teraz znowu się to uda.

Jest jeden warunek: Portugalia musi stać się chociaż zalążkiem drużyny, nie zlepkiem indywidualności.
Przeciez dobrze grali, tylko nuc nie wpadlo
 
Ciągłych bezsensownych wrzutek dobrą grą bym nie nazwał.
Jak dla mnie zdanie kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jeden słupek i co najmniej dwa razy austriacki bramkarz musiał się nieźle natrudzić żeby wyciągnąć po tych wrzutkach. Poza tym Portugalia dominowała bezapelacyjnie i wogóle nie wiem, o czym mowa. Zagrali dobrze, zabrakło skutecznościł. Gdyby Ronaldo z Quaresmą skupili się bardziej na graniu niż machaniu łapami i strzelaniu durnych, ironicznych uśmieszków może skończyłoby się lepiej.

No i brawa dla austriackiego bramkarza. Nie można nie docenić jego wkładu w ten cenny dla Austrii remis.

Ed: o karnym zapomniałem, też po wrzucie przecież
 
Last edited:
Nie śledzę na bieżąco co tam UEFA robi, ale są jakieś konsekwencje dla Chorwacji za akcje z piro na murawie? Ewentualnie dla Węgrów za mecz z Islandią? W tym drugim przypadku chyba jeszcze za szybko.
 
Back
Top