UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

A co miał robić ? Piłkę przepuszczać ? Robił to co każdy obrońca powinien i tyle, ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego
No tak, nic nadzwyczajnego. A jak napastnik strzela w sezonie 30 bramek to też nic nadzwyczajnego, w końcu tak ma grać. Gorszego debilizmu nie widziałem. Pazdan zagrał świetnie i tyle.
 
Od 2002 regularnie oglądam MŚ i ME i jestem skłonny stwierdzić, że to najgorszy turniej, jaki do tej pory oglądałem. Nie tylko pod względem efektowności meczów, ale i poziomu. W RPA też było chujowo, ale potem się rozkręciło. Oby i tutaj tak było.

Właściwie dla mnie ten turniej zaczyna się na dobre od 1/8. 16 drużyn, czyli tak, jak powinno być.
 
Od 2002 regularnie oglądam MŚ i ME i jestem skłonny stwierdzić, że to najgorszy turniej, jaki do tej pory oglądałem. Nie tylko pod względem efektowności meczów, ale i poziomu. W RPA też było chujowo, ale potem się rozkręciło. Oby i tutaj tak było.

Właściwie dla mnie ten turniej zaczyna się na dobre od 1/8. 16 drużyn, czyli tak, jak powinno być.

Niestety to prawda, poziom sie wyrownal tylko szkoda ze w dol. Moze to szansa dla teoretycznie slabszych (w tym Polski) na jakas niespodzianke.
 
Niestety to prawda, poziom sie wyrownal tylko szkoda ze w dol. Moze to szansa dla teoretycznie slabszych (w tym Polski) na jakas niespodzianke.
Akurat przy Polsce nie postawiłbym nawet stwierdzenia "teoretycznie słabsza". Dla mnie to jedna z lepiej grających ekip tego turnieju. Na papierze kadra też dobrze wygląda. Może efektowność to nie jest nasza domena, ale robimy swoje.
 
To euro jest tak marne przez liczbę zespołów, które się dostały. Kogo obchodzą mecze Czechy-Chorwacja , Albania - ktokolwiek , Węgry-Austria , Rumunia-ktokolwiek ... nie licząc obywateli danego państwa.

RPA faktycznie było tragiczne , dopiero jakoś od trzeciej kolejki przypomnieli sobie jak się strzela bramki
 
Co za dzbany :bad: Ich repra wygrywa, a oni nie dość, że ich dekoncentrują to jeszcze narażają na dyskwalifikację...
 
kwintesencja futbolu, jeszcze jakby czesi 3 strzelili to juz w ogole. pierwszy mecz na mistrzostwach z overem 3.5
 
Back
Top