Tyson Fury vs Oleksandr Usyk – wyniki gali boksu z Arabii Saudyjskiej

Agit teraz robi się specjalista od dołów i wykańczania tak faworytów... i zabierania im zera w rekordzie (18-0) teraz (24-0)
 
Witam wszystkich fanów szermierki na pięści !

:conorsalute:


IMG_0053.jpeg
 
Niemiec zamęczył Sancheza ciągłą presją i ciosami na dół. Walczył takim stylem niemieckim - wysoka garda i presja. Pamiętam tak walczącego Artura Abrahama w wadze średniej. Moim zdaniem może być niebezpieczny dla zawodników z czołówki wagi ciężkiej.
Nawet nie wiedziałem, że w tej walce był jakiś Niemiec, żadnego nie widziałem w ringu. Muszę chyba jakieś krople do oczu zapodać.
 
Pamiętam jak chodziły ploty, że Kabayel ma ze Szpilką w KSW zawalczyć :lol:, a tu chłop niepokonanych ciężkich wyjaśnia
To chyba nawet nie były płoty tylko jakieś rozmowy się toczyły. Kabayel walczy zawsze tak samo i jest przeciętny do bólu a teraz jest pretendentem do pasa WBC:wall:
 
To chyba nawet nie były płoty tylko jakieś rozmowy się toczyły. Kabayel walczy zawsze tak samo i jest przeciętny do bólu a teraz jest pretendentem do pasa WBC:wall:
Nie jest może widowiskowy, ale do bólu (rywali) skuteczny w tym co robi, a teraz nawet kończy przed czasem takich rywali, a wcześniej wygrywał tylko na pkt z Belgiem, Grekiem czy Rudenko
 
Nie jest może widowiskowy, ale do bólu (rywali) skuteczny w tym co robi, a teraz nawet kończy przed czasem takich rywali, a wcześniej wygrywał tylko na pkt z Belgiem, Grekiem czy Rudenko
Obstawiłem te walkę i to chyba najgorszy bet jaki zrobiłem od roku. Zupełnie inaczej to sobie wyobrażałem nie wiem cały czas czym spowodowana była dyspozycja Sancheza.... To bylo od 2 rundy jednostronne bumobicie. Do dzisiaj uważałem że Sanchez to najbardziej niewygodny zawodnik HW...
 
Back
Top