Tyson Fury vs Oleksandr Usyk – wyniki gali boksu z Arabii Saudyjskiej

Gameplan Cordina to przeczekanie aż Cacace się wystrzela na jego mordzie
Irlandczyk 21(7 KO)-0 waciany ostatnio wygrał przez KO... w 2015 r, a później nawet nie dał rady skończyć (7-80-3) czy 10-21-2... a w ostatniej walce pełne 12 r z Wrzesińskim i to nie do 1 bramki...
 
Sporo skonczen na tej gali a przeciągają jak pojebani. Tam jest chyba 1 h do przodu to główna walka będzie w środku nocy:confused:
 
Banderowiec będzie walczył z cyganem? Komu kibicujecie?

To cygan ale taki inny, jaśniejszy. Zresztą podrzucę Ci wypowiedzi Furyego, żebyś wiedział, że zadałeś bardzo głupie pytanie:

– Są tylko trzy rzeczy, który muszą być spełnione, by diabeł przyszedł do domu – jedną z nich jest homoseksualizm legalny w niektórych krajach, kolejną jest aborcja, a ostatnią pedofilia. Kto by pomyślał w latach 50. i 60., że te dwie pierwsze rzeczy będą kiedyś zalegalizowane? – mówił cytowany przez Daily Mail. – Kiedy mówię, że pedofilia może być legalna, to brzmi jak szaleństwo, nieprawdaż? Ale gdybym powiedział ci o zalegalizowaniu dwóch pierwszych rzeczy w latach 50., to też spojrzałbyś na mnie jak na szaleńca – stwierdził sportowiec.
– Nie jestem seksistą. Wierzę, że jeśli mężczyzna może chodzić do pracy przez całe życie, to kobieta też może chodzić do pracy przez całe życie… Kim jestem, żeby mówić „nie rób tego, bo jesteś dziewczyną”? – rozpoczął jeden z wywiadów Tyson, zapytany o to, czy popiera kobiety występujące w boksie.

Jednak następnie Król Cyganów poszedł znacznie dalej w swoich przemyśleniach i odparł: – Uważam, że najlepsze miejsce dla kobiety to kuchnia i na plecach. Że będzie potrafiła zrobić mi dobrą herbatkę – w to wierzę. – Po czym dodał, że kobiety w boksie jednak mu się podobają. Ba, wręcz są dla niego inspiracją… kiedy w przerwach chodzą po ringu z kartami pokazującymi, którą mamy rundę.
– Wszyscy róbcie, co możecie. Słuchajcie, rząd podąża za wszystkimi jak owce, poddaje się praniu mózgu przez wszystkich syjonistów, Żydów. Oni są właścicielami wszystkich banków, wszystkich gazet, wszystkich stacji telewizyjnych. Oni piorą wszystkim mózgi. Mówią ci „po prostu słuchaj, a wszystko będzie okej, pójdziesz do nieba”. Och, przepraszam! Przecież w nowoczesnym świecie nie ma pojęcia nieba, prawda? Nikt nie pójdzie do nieba, bo takiego nie ma. Według nich, nie ma Boga – głosił pięściarz.
 
Skoro jesteśmy na gali boksu na najwyższym poziomie to zadam pytanie w temacie:

Jak tam Tomek Adamek?

:mamed:
Jak będzie szybki to wygra z każdym... Góral aka 47Y nawet z pogromcą (na pkt) Alana czy Szeligi :lol:
PS. 51 letni Strachu TKO1 Ciosa... pogromcę Cesarza... a przegrała była MŚ w boksie Piątkowska (40 lat)...
 
Back
Top