Typer: sezon V

A kiedy w typerze będą wyniki wczorajszej gali? Pytam bo zawsze sprawdzałem wieczorem następnego dnia po gali i były a teraz chciałbym sprawdzić jak najszybciej :-)
 
Chyba wiekszosci dobrze poszlo, ja mialem 8:3, a nie jestem zadowolony :-)



Gala w tygodniu, wiec pewnie ci co podliczaja, sa w robocie.
 
No ja mam 9-2 po tej gali ale interesuja mnie tez te pojedyncze punkciki, bo nie pamiętam wszystkich jak obstawiałem... Tak wogole to graty za intuicje dla tych którzy obstawili tego calego Bruce'a Lee.. Dla mnie to jest największe zaskoczenie gali...
 
Hmm, dla mnie to nie bylo az takie zaskoczenie, ale poniewaz go nie lubie, to zawsze obstawiam jego przecinikow. Jedyny plusik ma za Jimmiego na wejsciu.
 
Czy w walce Stittgen vs Guimaraes napewno decyzja była niejednogłośna, bo wydaje mi sie ze spiker oglaszal ze wszyscy sedziowie punktowali 29:28 ???
 
Nie daruję sobie, jeśli przegram podium przez niewytypowanie jednej gali :). 290 pkt łącznie, a UFC 147 za okrągłe zero.
 
Ja również 9-2 i tak samo Natal plus stawiałem na Stittgena, ale niejednogłośnie jednak przegrał ;/
 
Utrzymałem swój poziom, ale zadowolony być nie mogę - strata do lidera wciąż rośnie.


7/4 i zastanawiam się, czemu nie zmieniłem typu na Caceresa i Weidmana...
 
9/2, 97 pkt. Umoczyłem na Page i Natal'u. Zaobserwowałem ciekawą zależność - im mniej się zastanawiam nad typami, tym więcej punktów zdobywam. :)
 
@szady coś w tym jest -mam podobnie:P



93 pkt za tą galę i spadłem o 2 oczka (msc 8) ale jest lepiej niż myślałem :)



Na najbliższym Strikeforce licze na 5-0 :-)
 
Back
Top