Typer: sezon V

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
UFC-Undisputed-3-strategy-Guide.jpg




Osobny temat do komentowania 5 sezonu Typera MMAROCKS:



Z gigantycznym opóźnieniem ale w końcu jest. 5 sezon Typera MMARocks rusza 8 czerwca równo z galą UFC on FX: Johnson vs. McCall 2



Pierwszą kolejkę będzie można typować już od soboty wieczór. Konto do logowania się na typerze jest takie samo jak na MMARocks.pl i Cohones.pl



Nagrodą jak zawsze będzie wypasiona konsola, tym razem X Box 360 oraz gra UFC Undisputed 3 ufundowana przez firmę CD Projekt



Link do pierwszego typowania
 
Opis zasad na stronie Typera jest błędny, jest problem z cache. Jutro już powinno być ok :)
 
Nie widzę przycisku zapisz i nie da się obstawić czasu i sposobu zakończenia walki u mnie :(
 
przycisk "zapisz" pojawia sie dopiero po wytypowaniu jakiejs walki ale zpaisac mozna kiedy sie wytypuje wszystkie
 
Mam taką dziwną prośbę, do któregoś z adminów.



Czy mogłby któryś z was wysłać na mój mail, moje hasło do strony MMARocks? :P



Zawsze logowałem się automatycznie, wiec mi wyleciało z głowy, ale przez to nie mogę wziać udziału w typerze.



Mój mail - [email protected]
 
Już wcześniej pisałem o tym ale nie dostłem odpowiedzi walki Pierca z Rochą nie można typować?



Bo u mnie nie widać.
 
@FrostBite



Jak raz zle wpiszesz haslo to mozna odzyskac, no chyba ze haslo do mejla tez zapomniales :D
 
Dzięki za odpowiedź chciałem się tylko upewnić że wszyscy nie mają tej walki a nie tylko ja.
 
W ogóle odwaliłem manianę, bo nie zauważyłem, ze profilu jest ustawianie nowego hasła... :P
 
W końcu liczy sie tylko zwyciezca, czy sposób i runda tez, bo jestem zakrecony jak słoik po ogórkach?
 
Masz przy kazdej rzeczy opisane, ile punktów dostaniesz za poprawne wytypowanie - 10 punktów osoba, 1 punkt runda, 1 punkt sposób.
 
No to porzadek, zawsze to jakieś urozmaicenie. Dziekowac. I już mozecie mi gratulować, bo mam opracowany system, cos jak na duzego toto lotka ;)
 
Ile walk było liczonych do typera? Jak typowałem kilka dni temu to było ich ok. 10, teraz przy wynikach w typach pozostały mi tylko 4, a niektórzy mają 68 pkt w typerze co sugerowałoby że jednak innym podliczyło punkty za więcej walk.
 
identyczna sytuacja jest u mnie, wyglada na to, ze wdarly sie kolejne bledy.
 
Na moje oko te co zostały podliczone do punktów, to już ich nie ma na stronie, pozostały 4 nie podliczone (u mnie tez). Czyli nie ma błedów, po prostu trzeba poczekać na podsumowanie wszystkich.
 
Według mnie jest inaczej, zostały 4 walki z głównej karty (pokazuje je w miejscu gdzie się typowało) i to one zostały tylko podliczone (przynajmniej u mnie, bo mam 21 pkt a poprawne moje typy to zwycięstwo Pyle + to że wygra przez KO/TKO oraz zwycięstwo Silvy), a reszta gdzieś sobie po prostu zniknęła mimo to, że typowałem te walki i jakieś punkty bym z nich z tego co pamiętam uzyskał.







A część osób miała szczęście i podliczyło im wszystko :)
 
Frostbite, wytypowales 6/6 wygranych ? Plus sposob i czas zakonczenia w 4 na 6? Jesli tak, to gratki :-)
 
Z 4 walk nie wyszłoby mi 68 punktów, tym bardziej, ze nie trafiłem Main Eventu i raczej rundy i skończenia też nietrafne podałem (a max 12 punktów za walke można dostać). A tych co znikneły, było chyba 6, wiec z tego spokojnie by się tyle uzbierało.



A gdyby mi podliczyło wszystko, to jeszcze troche wiecej by było tych punktów u mnie
 
No by się uzbierało, ale nie pamiętasz jak typowałeś te walki z undercardu? Bo by wtedy było jasne czy coś nie działa czy jednak wszystko ok.
 
Az tyle osob trafilo dobrze caly undercard ? Tak troche ciezko mi w to uwierzyc :-)
 
Back
Top