Twoje BMI - wpisujecie liczby i miasta

:benny:

Nie no w 1 wieczór to nie ale 5kg w tydzień to się da zrobić
:roberteyeblinking:
Poatan robi dyszkie w jeden wieczór, to ty nie zrobisz? A poważnie to nie mam pojęcia co on tam wpierdala, że tyle odzyskuje... Brazylijski serniczek z jajek jakiegoś dinozaura z Amazonki? :beczka:

Ja w sumie nie wiem, ile mógłbym przytyć w jakiś krótki okres czasu, ale w sumie zważę się przed świętami i po, wtedy tutaj dopiszę.

Parę dni temu miałem nadal 86, więc żadnych zmian w wadze nie ma. Po świętach już pewnie BMI wypierdoli poza grzeczną skalę :robertmakeup:
 
Poatan robi dyszkie w jeden wieczór, to ty nie zrobisz? A poważnie to nie mam pojęcia co on tam wpierdala, że tyle odzyskuje... Brazylijski serniczek z jajek jakiegoś dinozaura z Amazonki? :beczka:
Ponton robi dyche tyle ze wody na kroplówach jak większość fighterów robiących wagę.

Najszybciej to przyjebalem kolo 12kg w nieco ponad miesiąc. To nie byla woda :korwinlaugh:
 
Ponton robi dyche tyle ze wody na kroplówach jak większość fighterów robiących wagę.

Najszybciej to przyjebalem kolo 12kg w nieco ponad miesiąc. To nie byla woda :korwinlaugh:
Na marginesie to myślę że w UFC jest znowu ciche przyzwolenie na kroplówki. Ostatnio jakoś mniej wizyt w szpitalu przy okazji gal.
 
Na marginesie to myślę że w UFC jest znowu ciche przyzwolenie na kroplówki. Ostatnio jakoś mniej wizyt w szpitalu przy okazji gal.
Patrzac na islama to wręcz jestem tego pewien :beczka: brodacze zawsze patologicznie cieli bo bali sie isc wyżej.

Jest przyzwolenie bo i tak jest to stosowane takze to walka z wiatrakami, teraz przynajmniej zawodnicy nie wywracaja im sie o wlasne nogi po ważeniu
 
Jak w temacie - dla frajdy i dla statystyk można sobie wpisywać swoje BMI co miesiąc i porównać progres lub regres.

Zainspirowany dzisiejszym wyzwaniem - @Roshi VS @Halibut 2.0 postanowiłem dołożyć coś do tej zabawy.

Wpisujcie by można było się inspirować nawzajem - bo łatwiej się działa w grupie.

Używamy jednego kalkulatora - dla jaj niech będzie kalkulator od sponsora

https://bodychief.pl/kalkulatory/bm...O0ZX4JGKVY_x5t0gj41OR19653IHxffhoCXj0QAvD_BwE
Sprawdziłem ten kalkulator kolegi (sam używam apki)
Tak z ciekawości 100 cm i 100 kg i nie można obliczyć...
Screenshot_2024-02-26-19-50-06-268~2.jpg

:benny:
Bowiem wzrost na tej stronce zaczyna się od 130 cm... :lol: waga kończy się na 300 kg i wzroście 250 cm:confused:
Preferowane wielkie chłopiska a nie liliputy...
A najwyższy człowiek w historii miał 272 cm!, a obecnie żyjący ma 252 cm...
Moje aktualne BMI to 24.33
Ważę 85.9 i mam 188 wzrostu. Całkiem nieźle, bo w zeszłym roku ważyłem pod 150 kg.

Zacząłem się źle czuć i postanowiłem działać. W sumie jak wpisałem teraz 147 kg z moim wzrostem, to wyskakuje chorobliwa otyłość III stopnia... BMI 38.76 :usunto:

To pokazuje też że warto słuchać się swojego ciała - ono praktycznie nigdy nie kłamie.
A 147 kg przy 188 cm to troszkę większe BMI niż podał kolega... :lol:
Screenshot_2024-02-26-19-50-45-169~2.jpg

A teraz taka ciekawostka najcięższy człowiek w historii Jon Brower Minnoch (1941-83) obliczono że musiał ważyć ponad +635 kg!!!, przy 185 cm wzrostu, co daje BMI 185,5 !!! (otyłość VI stopnia)
:brainoverload::siara::joe:
 
Last edited:
Moje aktualne BMI to 24.33
Ważę 85.9 i mam 188 wzrostu. Całkiem nieźle, bo w zeszłym roku ważyłem pod 150 kg.

Zacząłem się źle czuć i postanowiłem działać. W sumie jak wpisałem teraz 147 kg z moim wzrostem, to wyskakuje chorobliwa otyłość III stopnia... BMI 38.76 :usunto:

To pokazuje też że warto słuchać się swojego ciała - ono praktycznie nigdy nie kłamie.
Jaki Ty jesteś jebniety, pewnie krokodyl upierdolił Ci nogi i ręce stąd taka roznica w wadze, a wpisy na cohones to wackiem piszesz.
 
Waga 79 kg i BMI 25,22. To już "nadwaga" czy jeszcze "prawidłowa" masa ciała?
Przy wzroście kolegi (177 cm) to jest dobra waga na wagę lekką... w samym oktagonie UFC :hi:
Ten sam wzrost co Gamer i podobna waga, bo on chyba ok. 80 kg czyli idealnie, a jak tam z zapasami i stójką kolegi, na podobnym poziomie, czy trzeba jeszcze trochę podszlifować, bo jak tak to można pukać już do UFC...:lol:
 
Back
Top