Turniej wagi ciężkiej UFC

1ab1a.jpg
 
Dobra grafika, ale na siłę robiona bo wystarczyło znać 2 finalistów JDS i CAIN'a, a później sobie dopisujesz.:)
 
no przecież o to chodzi, żeby sobie dopisać. UFC zrobiło turniej nikomu o tym nie mówiąc, bo tak działa dobry matchmaking. Zwycięzca zbliża się do pojedynku o pas, przegrana oddala.
 
Cała sztuka polega an tym aby zbudować Drabinki PRZED a nie PO.
Tak to mozna sobie wszedzie znaleśc "turnieje".

UFC nie jest w stanie teraz zbudować tunieju, bo zawodnicy albo kontuzjowani albo wystrzelani.

Co da nam UFC w 2011?
Nelson, Mir, Schaub, BigSexy, lekko zdechli Cro-cop i Minotauro?

W tunieju SF.
Drabinka bedzie WYPELNIANA, i bedziemy wiedzieli kto gdzie wskoczy i z kim zawalczy, jaka jest droga do finalu,
To znacznie wiecej zabawy niz to co daje UFC... czyli ich "tittle shoty"
W SF mamy najlepszych zawodnikow, zebranych w jednym turnieju, i to co chca ludzie ogladac Fedor, Overeem, Werdum w starciu miedzy sobą a nie z kelnerami.
 
kurcze a myslalem ze UFC chcialo nam zrobic psikusa;)


a tak serio to takie drabinki w poszczegolnych kategoriach w UFC to pewnie nic dziwnego,mozna tez sobie niezle ja ulozyc pod konkretnego zawodnika...


ps.kiedy byl ostatnio organizowany jakis turniej w UFC?
 
Cała sztuka polega na tym, żeby dawać kibicom pojedynki które chcą oglądać. Turniej Strikeforce na razie się nie odbył, więc wstrzymałbym się z jego oceną.


A Velasquez, Cigano, Carwin i zapewne Lesnar wszyscy zawalczą w 2011 roku.


UFC ostatni raz zrobiło turniej w 2003 roku o pas w wadze lekkiej.
 
Co do LEsnara to nie wiadomo chyba do konca.
Z resztą on, Cain, JDS, Carwin, to sa zawodnicy tylko z kilkoma poważnymi walkami na koncie. Dosłownie. Brak doswiadczenia wychodzi, wystarczy zobaczyć jak walcyzł Carwin z Brockiem, amatorskie błedy.
Fedor z Overeemem maja chyba ze 2 razy walk na koncie niz oni razem wzięci.
 
PiorunPL powinienem się ugryźć w język, ale Fedor z 30 walkami na koncie wpakował się Werdumowi w trójkąta, brak doświadczenia? Werdum dał się znokautować Cigano w 81 sekund, brak doświadczenia? itd. itp.


Wstawiając ten obrazek chciałem tylko zwrócić uwagę, że turnieje w zawoalowanej formie odbywają się w UFC non stop, na tym właśnie polega dobry matchmaking.
 
no przecież o to chodzi, żeby sobie dopisać. UFC zrobiło turniej nikomu o tym nie mówiąc, bo tak działa dobry matchmaking. Zwycięzca zbliża się do pojedynku o pas, przegrana oddala.

Chodzi o to, że UFC jest na tyle silne, że nie musi sięgać po marketingowe zagrania typu Grand Prix. Z tego punktu widzenia SF bliżej do KSW niż UFC ;]
 
Stawiam na SF, imponują mi, bo potrafią stworzyć coś co mnie interesuje, i są w tym lepsi od UFC imo, mimo ze tamci maja niemal monopol

w 2011
SirikeForce HW > UFC HW
 
UFC ostatni raz zrobiło turniej w 2003 roku o pas w wadze lekkiej.

wtedy jeszcze MMA i walki w klatce kojarzyly mi sie raczej z platnymi mordercami)


PiorunPL jak slusznie zostalo napisane...turniej w SF sie jeszcze nie odbyl.
 
Venom, jeśli takie turnieje są cały czas, to czemu Akiyama co chwile dostaje lepszych przeciwników? Wydaje mi się, że nie zasługuje na to.
 
Jak by wyłączyć drabinkę w turnieju SF to wtedy ich rozpiska ma sens. Mistrz walczy z pretendentem, dwóch kolejnych najlepszych walczy o pretendenta, druga część drabinki walczy o to kto będzie następny w kolejce. A to że ludzie spuszczają się na słowo turniej...
 
Mort bo Akiyama dzięki swojej magii zbliża się do walki o pas nawet dzięki porażkom :D A poważnie, też nie bardzo rozumiem zestawianie go z Marquardtem, ale fakt taktem obaj wracają po porażkach.
 
Jak dowiedziała się dzisiaj w godzinach popołudniowych redakcja SPORTY-WALKI.ORG, federacja UFC zrobiła turniej w dywizji ciężkiej, nikomu o tym nie mówiąć! Co Wy o tym myślicie?
:P


Jak wszystkie walki w SF się odbędą to będzie dobrze
 
ej jak to, to to nie będzie na jednej gali? co to za turniej? ewentualnie finał na innej, ale ćwierćfinały i półfinały powinny być wszystkie razem na jednej gali moim zdaniem
 
Nie zrobią na jednej. Gdyż robiąc np trzy gale zamiast jednej (bez finału) po prostu mniej zarobią.
 
Chodzi ci chyba o to, że trzema galami zarobią więcej niż jedną? Ja myślę odwrotnie, mogliby zrobić kasę na PPV jakoś (o ile to możliwe technicznie, bo strikeforce chyba jakoś inaczej działa, czy też sprzedają ppv?)
 
no właśnie, niby ogólnie wychodzi im to na plus, bo jakby ktoś zestawił ppv ufc i sf to wtedy byłaby kiszka.. choć w tym przypadku, mielibyśmy REKORDY!!! ..dla sf tylko ofkors
 
he he chlopaki ze SPORTY-WALKI.ORG pojechali;)
Poprawka - to ekipa buraki.org znana przede wszystkim z tego, że do nie dawna byli na krótkiej smyczy pewnego promotora bokserskiego i jego kolesi, co determinowało "linię ideologiczną" i tym samym treści na niej zawarte.
Obecnie już robią na swój własny rachunek, ale nadal nawyków sprzed kilku miesięcy się nie oduczyli..
 
Dyrma, widzę że nazewnictwo z BoxingNews nie jest Ci obce. :)


Nie zapominaj jednak że na początku to Furman próbował "szantażować" Yalego. Potem były rozstania , powroty, kwiaty(!)...
 
Spamteam, to nazewnictwo od dawna krąży w świadku fanów boksu.
O epopejach związanych z ich działalnością zaczynają krążyć legendy Kto, ile, za i po co...
 
Back
Top