Turniej wagi ciężkiej UFC

Hmm... może, ja się na BN pierwszy raz z tym spotkałem.


Razor żyje, ale został zaobrączkowany... ja czekam na wywiady przed KSW 15. FAŁ vs KSW vs Drwal - Prezes lubi te tematy :)
 
Ich artykuł o zarobkach w UFC też mocny. O procencie z ppv i kontraktach reklamowych zawodników nikt nie słyszał na tej stronie.
 
Właśnie Venom, moglibyście jakieś instrukcje względem konkurencyjnych stron wydać, bo szczerze to ja się już powoli gubię, kto jest "be" a kto nie, no poza stroną "pamiętnikiem".
Co do bokseorgów to od jakiegoś czasu zadziwiająco sporo piszą nt. MMA na tej swojej sportowowalkowej stronie.
Dyrma, to że ktoś pisze newsy przychylne za kasę to mnie niestety nie dziwi, skoro "X" wie, ze pewien dziennikarz lokalnej gazety brał kasę za pisanie w pozytywnym świetle o piłkarzu drużyny... V ligowej.
 
Szczerze to po za artykułami rip_doreya na mmaction i pojedynczymi newsami z kraju na konkurencyjnych portalach nie ma nic wartego uwagi. 90% newsów jest słowo w słowo przepisywanych z USA, często z użyciem google translate i bez podawania źródeł. Do tego pojawiają się takie głupoty jak "redakcja sporty-walki w godzinach popołudniowych dowiedziała się o turnieju UFC" :D.
 
ej nie ma tam ktos konta zeby im wytlumaczyc ze tylko grafika przedstawiajaca ze walki w UFC tez mozna interpretowac jako turniej?:) Po co maja zyc w niewiedzy?:)
 
Venom muszę przyznać, że dziwię się, że nawet Ty czytasz ten szit z innych stron. Ja tam prócz MMAROCKS.PL (głownie przez cohones) nie korzystam z innych źródeł wiedzy z tego co się dzieje z Polskim i światowym MMA. Ale fakt faktem trzeba być czujnym i wiedzieć czego spodziewać się po konkurencji :)
 
Piszą, piszą bo wódz naczelny chce stworzyć sieć swoich serwisów. Oni już nawet robili portal o koszykówce....


Aha, żeby założyć u nich konto trzeba wysłać smsa za zeta + VAT! ):
 
Nie wiem ale ich portal Bokser.org jest całkiem rzetelny. Przynajmniej nie owijali w bawełnę jak Boxingnews że wydymano Lebiedieva w walce z Huckiem.
 
slowik_1991 czytam z dwóch powodów, po pierwsze pilnuje by konkurencyjne portale nie kradły od nas informacji co niestety dzieje się dość często, po drugie czasami pojawi się u nich coś ważnego i wartego uwagi, wtedy podajemy to u nas na stronie oczywiście z zaznaczeniem źródła.


na sporty-walki miałem konto, niestety kiedy zwróciłem im uwagę, że przedstawiają rankingi Bloody Elbow jako swoje własne, zostałem zbanowany :D
 
Strona Razora, ma plus, że pisze prawdę o polskim boksie no i za promocję MMA. Jej minusem są straszne i zatrważające błędy ort., składniowe, które nie przystoją dziennikarzom! Chociaż jeżeli chodzi o błędy to niestety, ale strona KSW też nie jest lepsza, a jak widzę regulannie coś na styl: "zawodniką", zamiast, "zawodnikom" (ą zamiast om), to mnie aż krew zalewa.
 
A włacha macie jakąś nie wiem jak to nazwać . . .współpracę czy jaki kolwiek kontakt z wp? Często powołują się na wasze rankingi i info zawarte na MMAROCKS (jak podaje portal MMAROCKS.PL...) ;)
 
Ja też tylko MMARocks czytam, po co mi tracić czas na inne portale jak ten jest najlepszy!?:D
 
Skoro już przy innych portalach jesteśmy, były kiedyś czasy, że na forum cyber-sportu były dobre i unikalne materiały z UFC - zresztą część z nich wklejano już tutaj. Cyber (właściciel portalu) miał przez jakiś czas zajawkę na mma, odwiedzał fighterów w gymach, robił wywiady itp. Potem pojawiły się jakieś problemy, a co się dzieje teraz, nie wiem. Jeśli jednak nadal mają się ku MMA, to może wartałoby się z nimi jakoś dogadać, bo są na miejscu i "mają bezpośrednie możliwości".
 
nie wiem o czym piszecie ale ja na sherdogu juz dawno to widziałem

i utrzymuje swoje zdanie...

to jest takie gadanie.. "o, o, patrzcie UFC tez zrobiło turniej hahhaha."

ale to brzmi zalosnie bo turniej SF bije na głowe wszystko co działo sie w UFC HW w ostatnim czasie.

Jesli UFC teraz potrafiło by zbudować turniej z wypisanymi zawodnikami na 8 czy 16 miejsc, to hyle czoła
ale oni jedynie co sa w stanie zrobic to dac Mira na Nelsona
A Brock z JDS niby ciekawa ale oni obaj są nowicuszami wypromowanymi dosłownie na kilku walkach.
 
A co pojedynek Mira z Nelsonem, jest niby gorszy od walki Barnett vs Rogers, albo Arlovski vs Kharitonov?


Podczas gdy UFC zrobiło swój "turniej", w zeszłym roku najlepsi ciężcy w Strikeforce walczyli: Fedor (1 raz), Overeem (1), Werdum (1), Barnett (0), Silva (2), Arlovski (1), Rogers (1), Kharitonov (0).


Cigano stoczył 6 kolejnych walk z zawodnikami z szerokiej światowej czołówki, wszystkie wygrał zdecydowanie, w tym znokautował najwyżej notowanego ciężkiego w Strikeforce. Całkiem nieźle jak na "nowicjusza".
 
SF ma zdecydowanie lepszą dywizję ciężką... jak się żyje przeszłością.
 
JA nie mowie ze Mir vs Nelson jest jakaś tragicznie zła,
no ale o co oni walczą?

Mowie w tym sensie ze ułozenie tego w turnieju wyglada znacznie ciekawiej.

Zresztą juz wyobrazam sobie jak ta walka wyglada i jak na niej zasypiam...
No ale zobaczymy, Ostatnio z Cro-copem Mir nie zaszalał

JDS tez tam swoje zrobił, ciekawy pretendent...

Ale mowie ulozenie tego w turnieju "PRZED" jest ciekawsze niz "PO"
Bo to jest raczej ukladanie sie w rankingu i czekanie na okazje do walki o pas.
niektoryz dostaja go wczesniej jak BROCK dostał od razu,
a JDS musi czekac niewiadomo dlaczego (oczywiscie kontuzja CAIna) - w tym sensie ze moze stracic szanse do title shota walczac z LEsnarem a Lesnar od razu dostac nowy.

Po prostu formuła jaka daje SF jest ciekawsza i bardziej przejrzysta dla mnie
pozatym są tam ciekawsi zawodnicy, bardziej ofensywni
 
Rozumiem, że komuś podoba się idea turnieju, ale PiorunPL na prawdę nie musisz wymyślać argumentów z kosmosu jak JDS jest niedoświadczony, albo w Strikeforce są zawodnicy bardziej ofensywni, tylko po to, żeby deprecjonować UFC.


Jak dotychczas to UFC potrafi z większą regularnością organizować pojedynki czołowych zawodników wagi ciężkiej. Turniej Strikeforce może to zmienić, ale na razie się jeszcze nie odbył.
 
Nie podwaze pozycji UFC i nie mam zamiaru tego robić
Natomiast dywizja HW wyglada lepiej w SF teraz.

B osie ludzie przyzwyczaili ze UFC ma wszystkich najlepszych ale teraz to sie zmienia.

Fedor sam jeden pokonał wiecej notowanych wysoko rywali niz JDS, CAin, Brock, Carwin razem wzięci.

Po prostu mowie o tym ze Turniej SF jest naprawde - jesli sie odbedzie, wysokiej ranki, i ciekawy, z zawodnikami wyzszej ranki niz UFC (ze wzgledu an doswiadczenie). Overeem tez tam jest.
I imo wynik polfinałow lewej drabinki da nam juz zawodnika top 1 na swiecie.
A Finał całego GP da nam potwierdzenei kto jest najlepszy.

UFC nawet jesli chce nie jest w stanie tego przebić
w zaden sposob, przynajmniej w roku 2011 ja widze SF 5 razy ciekawsze niz UFC w mojej ulubionej kategori wagowej
 
(...) zawodnikami wyzszej ranki niz UFC (ze wzgledu an doswiadczenie)

Skoro doświadczenie ma być wyznacznikiem to proponuję SF sięgnąć po Monsona (choć na niego bym nie psioczył) i Fultona.
 
ale użytkownicy spory-walki.org też są dobrzy

Ironbaca


hmm dziwne szukałem na stronie ufc tego turnieju i nic nie znalazłem ;p ciekawe skąd to macie ;p
 
Back
Top