Turniej cohones - grupa C

nie bede sie znizal do twojego poziomu,skonczylem dyskusje z toba. 24 jestem ,jestesmy umowieni
 
Cześć Karik25. My wiemy, że w nocy mama włącza na kompa kontrolę rodzicielską i nie możesz grać po wieczorynce. Mamy tylko prośbę: czytaj komentarze i wyluzuj. Luke napisał już wcześniej, że ze wzgledu na lagi nie da rady wcześniej.
Ja dziś niestety nie dam rady. W razie czego w sobotę przez cały dzień i noc mnie nie ma, podobnie 10.11 (we wtorek). jutro, piątek i niedziela pasuje.
 
@jut , sluchaj leszczu, po pierwsze to termin na rozegranie meczy jest do poniedzialku, a po drugie to przez caly pierwszy tydzien ciebie nie bylo, mimo ze sie zapisales. Wiec po cholere sie zapisujesz jak potem sie nie odzywasz? potem nagle zjawiasz sie i mowisz ze bedziesz w takich godzinach sklonny do gry, po czym znowu ciebie nie ma. Czy ty gosciu myslisz ze ja bede siedzial odswiezal temat bo moze ty sie zjawisz i bedziesz zdatny do gry?
nie mozna jak ludzie umowic sie na dokladny termin ? tylko wpadasz o 3 rano i piszesz ze jestes? przeciez to chore .
po drugie, to ja tez mam swoej zycie,i zapewniam ciebie ze jestem starszy od ciebie.
Widac lubisz szukac zaczepki. Mnie nie ma cala sobote i niedziele(bo tez mam swoje zycie) . DLACZEGO NIE MOZEMY TERAZ ZAGRAC SKORO JESTES?
bo lagi? ja nawet na 500 pingu was ogarne.
i kultury troche,obwiesiu. Nie umiesz sie dogadac to chociaz nie obrażaj innych
 
@jut ,a dlaczego niby ja mam sie dopasowywac do waszych chorych godzin 1-3 rano? wytlumacz mi to :) mnie to nie obchodzi jaki on ma ping , bo ja na kazdym z wami wygram, a nie bede specjalnie warował do 3 rano bo moze bedziecie na komputerach i moze on ping bedzie mial dobry. Masz caly dzien mozemy grac teraz,mozemy grac o 20 , ale nie, 3 rano wpadniesz i zglosisz ze gotowy do gry ,wtedy jak ja spie.gratuluje
 
Czwartek północ, bez wymówek! Kończymy grupę, bo mnie oczy bolą od czytania komentarzy mojego współgracza
 
@Suchar , spoko , mi pasuje czwartek polnoc, ale zapewne im znowu cos wypadnie :) wiecej na nich nie bede czekal , jutro czwartek polnoc 24:00 jestesmy umowieni i koniec tematu. a jak ich nie bedzie,to niech wezma sobie 2x 5-0 ze niby wygrali i tyle.
 
Ok, mi czwartek północ pasuje. Byłeś informowany dlaczego możemy grać w nocy, ale drążysz temat za każdym razem. Osobiście życzę Ci wygranej w całym turnieju (tak jak każdej ekipie z naszej grupy). Jak chcesz pograć poza turniejem, to będzie mi miło. Daj cynk kiedy jesteś, to w miarę możliwości w czasie dnia pogramy.
 
o widzisz?mozna milo?mozna,nikt tu nie szuka awantur,tylko sie zirytowalem ze nie mozemy sie złapać tyle czasu
jak was to urazilo to przepraszam

jasne,moge pograc 4fun w dzien ,czesto jestem
 
  • Like
Reactions: jut
ja ide spac chyba,nie bede specjalnie godziny czekal,nawet nie odpiszecie nic a jestescie, to nawet zero pewnosci ze i o tej 24:00 bedziecie
 
nikt ciebie tutaj o zdanie nie pytal, a to naturalne ze w takich godzinach raczej ludzie spia:) a caly dzien jestem mobilny i moge grac,wiec trudno miec do mnie pretensje ze nie daje rady zagrac o 24 czy 3 rano
 
ale dobra,bylismy umowieni na 24:00 wiec czekam do tej 24:00 specjalnie sie poswiecam max 00:15 jak was nie bedzie to ide i po prostu nie gramy w ogole
 
Umawialiśmy się na 24 i będziemy grać o 24. Miliard razy Luke tłumaczył dlaczego nie może wcześniej, wszystko omówiliśmy jasno i dokładnie. Nie możesz teraz nagle wyskakiwać, że chcesz grać wcześniej, bądźmy poważni. Chcesz iść spać, proszę bardzo, nie będę miał do ciebie pretensji, możemy oddać walkowera. To tylko gra, w której biega się 4 większymi kulkami za 1 mniejszą
 
co nie zmienia faktu,ze nie jest on panem od tej gry, a ja tez moge sobie powiedziec ze moge grac tylko o 4 rano bo wtedy mi komputer dziala, no i co? co mnie obchodzi ze od 24 moze grac? ale dobra,koniec tematu
czekam specjalnie na tą 24:00 , ale jak ich nie bedzie- to zero pretensji do mnie, i robcie sobie z tym meczem co chcecie

ps. pewnie ,to tylko gra, i nic ciebie nie obchodzi ten turniej, w ogole, szkoda ze tyle natłukłeś postów o haxballu i o tym turnieju, a kto pisal o bronieniu honoru mmarocks? i inne kacapoły? to tylko gra.. wyluzuj :)
 
Lubię grać w tę grę, co nie znaczy, że traktuje ją poważnie. Komentarz o honorze o dziwo nie był na poważnie :).
Chodzi o to, że zgodziłeś się grać o północy, klamka zapadła. Marudzić mogłeś wcześniej.
 
@jut , czekalem specjalnie na ciebie i sie nie doczekalem,ani ja,ani luke,ani suchar, dzieki,wydymales nas bez mydła,a mowiles ze bedziesz:) wiecej z wami nie bedziemy sie ganiali,bierzcie sobie 2x5-0 i temat zamkniety.nie chce wiecej widziec ciebie jut na oczy

karik25 i suchar - jut i luke 2x 0-5
 
@jut , czekalem specjalnie na ciebie i sie nie doczekalem,ani ja,ani luke,ani suchar, dzieki,wydymales nas bez mydła,a mowiles ze bedziesz:) wiecej z wami nie bedziemy sie ganiali,bierzcie sobie 2x5-0 i temat zamkniety.nie chce wiecej widziec ciebie jut na oczy

karik25 i suchar - jut i luke 2x 0-5
Skoro nie było @jut -a, to my powinniśmy przegrać walkowerem.

karik25/Suchar vs jut/Luke - 2:0 (5:0, 5:0)
 
@jut
@Luke
@karik25
@Suchar
Skończcie mi tu pierdolić o walkowerach, jak dopiero piątek się zaczął. Po to jest taki terminarz, żeby gracze mieli możliwość kilku podejść do umówienia meczów. O walkowerach lub innym rozwiązaniu pomyślimy jak Wam się czas skończy.

@Luke przecież internet nie działa tak, że np. o 23:59 masz ping 1000 a o 24:00 spada do 50. Umówcie się na wcześniejszą porę np. 22:30 i może internet będzie w porządku, a jeśli nie to pogracie chwile "for fun" i będziesz chociaż widział jak spada. Poza tym z pingiem 200 też da się grać. Lepiej zagrać z jedną osobą na lagu niż wcale.

@karik25 jak jeszcze raz zobaczę, że spinasz dupę, albo mi powiesz, że nie chcesz już grać z jut'em to @Masior wejdzie za Ciebie. Turniej jest dla zabawy, a Ty tą zabawę psujesz ludziom, nawet swojemu partnerowi z drużyny... Pisz kulturalnie, bez spiny, z szacunkiem do ludzi.

@Ariske
@kkkacperrr
Nie spać! Umawiać się z resztą ludków!

Edit: A i wyniki meczów zgłaszajcie do głównego turniejowego wątku, bo nie chce mi się skakać po 5 wątkach. http://cohones.mmarocks.pl/threads/...es-pl-dla-zwycięzców-wspaniałe-nagrody.25714/
 
Last edited:
dzis moge grac do godz 20. od tej pory do poniedzialku mnie nie ma bo nie mam dostepu do komputera, o czym juz informowalem.pozdrawiam
 
@jut @Luke @Ariske może byśmy spróbowali zrobić serwa wcześniej i zobaczyć jakie będą te pingi bo w ciągu tygodnia po 24 nie mogę grać. Teraz przez weekend postaram się być ale różnie to bywa ;)
 
przecież internet nie działa tak, że np. o 23:59 masz ping 1000 a o 24:00 spada do 50. Umówcie się na wcześniejszą porę np. 22:30 i może internet będzie w porządku, a jeśli nie to pogracie chwile "for fun" i będziesz chociaż widział jak spada. Poza tym z pingiem 200 też da się grać. Lepiej zagrać z jedną osobą na lagu niż wcale.
Tu nie rozchodzi się o ping rzędu 200, tylko ten skacze nawet do kilku tysięcy. Przecież sam widziałeś jak graliśmy jakiś czas temu w curling o "normalnej porze".
Dostawca zwiększa mi przepustowość łącza po północy + mniej ludzi w mojej sieci (radiówka) korzysta z internetu = akceptowalne pingi i komfort gry.
Skończcie mi tu pierdolić o walkowerach, jak dopiero piątek się zaczął. Po to jest taki terminarz, żeby gracze mieli możliwość kilku podejść do umówienia meczów. O walkowerach lub innym rozwiązaniu pomyślimy jak Wam się czas skończy.
Nie mam zamiaru dłużej się z Nim użerać. Oddajemy planowany na wczoraj mecz walkowerem, jako że z powodu nieobecności członka naszej drużyny nie mogliśmy go rozegrać. Koniec, kropka.

Spróbujemy jeszcze zagrać z kkkacprem i Ariske, ale skoro nie złapaliśmy się przez tyle czasu, to pewnie do poniedziałku też nam się to nie uda.
 
Back
Top