Turniej cohones - grupa C

Patrz jak starają się zdyskredytować naszą grę. Niektórzy po prostu nie umieją przegrywać!
 
Już się tak nie ekscytujcie. Kilka bramek wpadło po naszych błędach. :crazy:
Nie chce was dołować, ale przegraliście z chyba najgorszą druzyną turnieju. :boystop:
a najgorszy strzelec wjebał Wam w ostatnimmeczu 5 bramek, więc nie odbierajcie nam radości po pierwszym zwycięstwie. :fly::fly::fly:
 
Last edited:
to dzis zagramy? mam nie spac specjalnie i czekac na 1 godzine na was na ten arcyważny pojedynek ?:)
 
wy normalni jestescie? nie dosc ze sie nie umowicie wczesniej zeby byc w nocy ,to jeszcze czekacie na nas o 2 rano..no bez jaj ludzie..jest tyle godzin w ciagu dnia i nie mozecie 5minut znalezc?

raczej o 2 rano to ludzie śpią,bo to noc panowie,wiec jak chcecie o takich godzinach grac to wypada najpierw sie umowic na taka godzine,ja byłbym skłonny sie poswiecic i zarwac noc zeby te 3 minuty na mecz z wami poswiecic..ale nie wiem jak moj kolega @Suchar

PS. ty jut,zdaje sie miales od poniedzialku miec ciagle czas:) a wychodzi na to ze masz ten czas ale od 1 czy tam 2 rano
 
wy normalni jestescie? nie dosc ze sie nie umowicie wczesniej zeby byc w nocy ,to jeszcze czekacie na nas o 2 rano..no bez jaj ludzie..jest tyle godzin w ciagu dnia i nie mozecie 5minut znalezc?

raczej o 2 rano to ludzie śpią,bo to noc panowie,wiec jak chcecie o takich godzinach grac to wypada najpierw sie umowic na taka godzine,ja byłbym skłonny sie poswiecic i zarwac noc zeby te 3 minuty na mecz z wami poswiecic..ale nie wiem jak moj kolega @Suchar

PS. ty jut,zdaje sie miales od poniedzialku miec ciagle czas:) a wychodzi na to ze masz ten czas ale od 1 czy tam 2 rano
Przecież Ci, Człowieku, @jut napisał wczoraj w odpowiedzi na Twój wcześniejszy post z propozycją gry o 1:00 - "ok, będę o 1:00". Ja z kolei od początku powtarzam, że mogę grać codziennie, począwszy od 0:00-1:00. I w tych właśnie godzinach zgłosiłem swoją gotowość do gry.
Z tego co widziałem, Suchar też był. Zabrakło tylko Ciebie.

Umawiamy się dzisiaj na 0:00. Pisać, czy Wam pasuje.
 
Back
Top