Turniej cohones - grupa C

dokończymy kiedys te mecze? co z tego ze ten jut napisal ze bedzie,jak go nie ma,byl tylko na chwile napisal ze bedzie i znowu go nie ma..bezsensu..akurat wtedy kiedy on bedzie to pozostale 3 osoby beda chetne do gry..przeciez to bezsensu jest..lepiej dac tego masiora za niego i bysmy skonczyli nawet dzis
 
Przeczytaj ile czasu jest na te rozgrywki. Teraz taki weekend... na bank wszyscy myślą o turnieju w haxballa ;) daj na luzzzz ziom, jak coś będzie nie tak to organizatorzy temu zaradzą ;)
 
@jut liczę ze tak jak mowiles(ze od poniedzialku mozesz grac o kazdej porze) ze znajdziesz wreszcie te 5minut na ten meczyk.. ja prawie ciagle jestem dostepny.. mozemy grac i o 3 rano i o 22 w nocy, bez roznicy mi
 
Jak już wcześniej wspominałem - mogę grać od ~1:00 (w nocy). Granie o wcześniejszej porze odpada z racji tego, że pingi skaczą mi nawet do kilku tysięcy (taki net, niestety).
 
@Luke swietnie ! juz to widze jak kazdy bedzie od 1 w nocy
pozdrawiam

nie chce byc zlosliwy ale my nie zagramy tych meczy przez was. Ja i suchar jestesmy tu czesto , ale jak ty luke bywasz tez czasami tu , to juta w ogole prawie nie ma , raz cos napisal i zwiał.. no to jaki to sens? czy nie mozna sie umowic na konkretna date i godzine? czy tak bedziemy sie ganiac dniami i nocami?ludzie umawiamy sie na jakas konkretna date np jutro godzina 20 . i koniec tematu. a nie kazdy bedzie wymyslal swoje godziny i sie bawil w kotka i myszke.
 
ale jak ty luke bywasz tez czasami tu , to juta w ogole prawie nie ma , raz cos napisal i zwiał.. no to jaki to sens?
No ale co ja na to poradzę ? Z Nim trzeba na ten temat rozmawiać, nie ze mną.
czy nie mozna sie umowic na konkretna date i godzine?
Przecież już raz się umawialiśmy - na sobotę po KSW. To byłem wtedy tylko ja, jut i Chmura.

Od samego początku powtarzałem, że mogę grać codziennie od 1:00.
 
@Luke no ale skoro widzimy jak jest,to czy nie mozna tobie zmienic tego kompana?byl jakis tu chetny do gry w miejsce tego juta. Przeciez wszyscy widzicie jaki kontakt z tym jutem jest
 
jut mówił, że od poniedziałku będzie dostępny i grał dzisiaj z nami, także wszystko jest w porządku. Problem z graniem po 1, bo wtedy nigdy nie jestem przy komputerze.
@karik25 za bardzo się spinasz, odżywka nie ucieknie
 
@Luke swietnie ! juz to widze jak kazdy bedzie od 1 w nocy
pozdrawiam

nie chce byc zlosliwy ale my nie zagramy tych meczy przez was. Ja i suchar jestesmy tu czesto , ale jak ty luke bywasz tez czasami tu , to juta w ogole prawie nie ma , raz cos napisal i zwiał.. no to jaki to sens? czy nie mozna sie umowic na konkretna date i godzine? czy tak bedziemy sie ganiac dniami i nocami?ludzie umawiamy sie na jakas konkretna date np jutro godzina 20 . i koniec tematu. a nie kazdy bedzie wymyslal swoje godziny i sie bawil w kotka i myszke.
mi dzisiaj 1 pasuje
@jut @Cloud @Luke może być?
 
Back
Top