TUF Brasil 3 - Team Wanderlei vs. Team Sonnen

Ten jeden odcinek był ciekawszy niż cały sezon chińskiego TUF'a :-)



Tylko po co te "trenerki" ? :-)
 
No te trenerki to lekki niewypał.



Po pierwszym odcinku nabrałem smaku na następne, sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Zawodnicy widac nie są jakimiś wielkimi ogórami, którzy znaleźli się tam przez przypadek, no ale to w sumie Brazylia, a nie Chiny. Spina pomiędzy Chaelem, a Wanderleiem widać ze pod publiczkę, myślałem że będzie to lepiej rozegrane.



Jako fan obu kołczów nie opuszczę żadnego odcinka.



Jestem w trakcie tłumaczenia napisów na nasz rodzimy język. Downloadu proszę szukać jutro późnym wieczorem w odpowiednim temacie.







Pozdro !
 
W średniej zapowiada się dużo ciekawiej. Ciekaw jestem Borrachinhi.



Generalnie dobry sezon, który postaram się oglądać.



A odnośnie "trenerek" - no bez sensu, ale aż tak bardzo nie wadzą.
 
Zobaczymy jak pociągną temat trenerek, może coś fajnego się z tego urodzi.
 
Dla mnie obecność Cheala w kraju gdzie go nie rozumieją jest wielkim błędem. Mistrz jest znany z błyskotliwych wypowiedzi i płomiennych mów, tutaj może sobie gadać równie dobrze do ściany. Z Bones'em też sezon opierał sie niby na konflikcie, ale na pierwszym planie tak naprawdę była postać Sonnena jako świetnego trenera. W tym sezonie czuję, że nie zostanie to wykorzystane, zamiast tego dostaniemy jakieś idiotyczne przepychanki słowne... " ja zbije Ciebie, nie ja Ciebie" pffff
 
The Ultimate Fighter Brazil S03E01 HardSub-PL HDTV x264



translated by gLt



DOWNLOAD: http://speedy.sh/BXmQx/The.Ultimate.Fighter.Brazil.2014.S03E01.HardSub-PL.HDTV.x264.avi



640x360 650kbps x264



2ch 128kbps AAC







***



Czekam na opinie, bo nie wiem czy dalej sie w to bawić.
 
mam prosbe do wszystkich wrzucajacych linki w tym temacie, macie specjalny temat do tego przeznaczony. Ten jest do dyskusji o TUF Brasil 3



http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-linki-torrenty-video/page/4#post-747051 tutaj wrzucajcie linki
 
gLt szacun jeśli to zrobiłeś, ale ja osobiście staram się oglądać możliwie szybko z angielskimi subami chociaż, bo nie mam problemu zwykle, więc nie wiem na ile ludzie woleliby poczekać na PL.
 
gLt propsuję, Tłumacz dalej... będę najwierniejszym widzem i fanem twoich tłumaczeń. :)
 
teraz tak patrze, ze kilka kwestii, zwlaszcza Chaela pozostawilem nieprzetlumaczonych.. nastepnym razem postaram sie oddac plik bez takich bykow. Pozdrawiam i dzieki za propsy !
 
Nie mogę słuchąć tych trenerek - ,,o Boże, juz chciałam wyjść gdy uslyszałam od Wanderleia że Abreu może złamać mu rękę" i tego typu kwiatki. Nie mam pojęcia po co one tam w ogóle są, no chyba że będą jakoś pomagać w przygotowaniach ( np. kondycyjnych) zawodników.



Antonio Carlos Junior w ciężkiej , Paulo Henrique Costa i Ricardo Abreu w średniej - to nazwiska póki co warte uwagi.
 
Odcinek na plus jednak te trenerki troche psuja show :-) Jak dla mnie dobrze wypadli : Paulo Costa MW Edgar Castaldelli HW Wagner Silva MW Ricardo Abreu MW Antonio Carlos HW
 
Czy Ricardo Demente Abreu jest w jakiś sposób powiązany z ostatnim dominatorem ADCC Roberto Cyborgiem Abreu czy tylko zbieżność nazwisk?
 
Ile już było odcinków? 2? Czas sę chyba zabrać za oglądanie, Voran, jutro powinienem się odezwać o linki :)
 
Hahah jaka dramaturgia pod koniec odcinka :) Wanderlei zachowuje się jak palant ;)
Jeżeli ktoś już oglądał i nie wie o co chodzi to przetłumaczę z portugalskiego.
 
Tak.

Chodzi o koncówkę ?

SPOILER.

Wanderlei podczas wybierania drużyn,powiedział że nie zacznie wybierać zanim Sonnen nie przeprosi wszystkich za to co mówił o Brazylii.
Sonnen odpowiedział że nie ma zamiaru tego robić i nie ma nic do brazylijczyków,za to ma coś do jednego konkretnego(Wand).
Sonnen dodał że jest gotów wprowadzić wszystkich tych fighterów do UFC i jak Wand chce wyjśc to może to zrobić,bo i tak sie nie przyda.
Wand zagroził kilka razy że jeżeli nei przeprosi brazylijczyków to show skończy się w tym momencie.Chael kolejny raz odmówił.Wand dodał że jeżeli to się nie stanie to on kończy nagrywanie i wyszedł do szatni.

Rozmowa w szatni.
Chael : Chcę z Toba pogadać,sam na sam.
Wand : Nie chcę bys mnie przepraszał,ani nikogo konkretnego,chcę abyś przyznał przy nich że sobie z nich żartowałeś.Tylko to.
Chael : Wanderlei,słuchaj,nie zrobię tego.Tak to działa,ktoś coś mówi,wchodzi do oktagonu i walczy,i tyle,koniec.Już walczyłem z Andersonem,widziałeś to ?
Wand : Tak.
Chael : Nie skończyło się to dobrze dla mnie,to był trudny wieczór.
Wand : Idź przeproś.
Chael : To się nie wydarzy nawet za milion lat.
Wand : Tchau (Ciał :D )

Po rozmowie.
Chael : Szanuję jego pomysł,ale będę kontynuował program bez niego.
 
Wow,no to szacun.Pytanie teraz z czystej ciekawosci-do roboty Ci potrzebny ten język czy tak sam z siebie.Trudny język?
 
Back
Top