TUF Brasil 3 - Team Wanderlei vs. Team Sonnen

Nowy odcinek taki sobie. Niezły slugfest, a w sumie nawet gasfest na końcu walki. Musze powiedzieć jedno - ci wszyscy goście w tym Tufie mają tak słabe cardio, że przy nich nie jeden ciężki z których drwimy lepiej wygląda. Ciekawe jak będzie z nogą Lyoto, po tym jak tamten odbił tego lowa. Brakuje mi tu jednego - tak jak ktoś pisał przy TUF'ie Edgar - Penn, że Dana tam jest. Co by nie mówić, jednak on potrafi podkręcić emocje,tutaj zwyczajnie tego brakuje.
 
a spodziewalem sei walki sezonu po tych zawodnikach. szczegolnie rozczarowal mnie borracinha w ktorym upatrywalem nawet zwyciezce tego sezonu, a tu kondycja na 1 runda. Pod koniec 3 rundy jak probowal obalic fajnie na morde polecial :).



Tsubasa jezeli czytasz ten temat to sprawdz maila bo nie chce mi sie pisac 2 postow.
 
Na szybko po E07



1. Spodziewałem się dobrej walki a wyszło The Walking Dead



2. SPOILER Biedny Chael w końcu wygrał to i tak go wyjebali z tym tępym konkursem na końcu, wybiera dalej Wand lol KONIEC



3. Rzeczony konurs pokazał że zieloni to jednak kaleki
 
Ultimate Cardio Championship: Paulo Borranchinha vs Sheldon Westcott, ktoś jeszcze chce to zobaczyć? :-) Szczególnie jakby taka walka dotrwała do 3 rundy to by byla miazga, fight of the year.



I jak na brazylijskiego TUF'owca przystalo , Lyoto zapewne wyleci przez kontuzję. Ciekawe ilu fighterów w tym sezonie poleci.



A apropos Lyoto, ta ksywka do niego pasuje jak ja pierdole, nie ma co. Zero kontroli dystansu, kondycja na 1,5 rundy, szybkość taka sobie, no i te cepy w drugiej rundzie. Poziom talnetu w tym TUF'ie zaczyna gwałtownie opadać w moich oczach. Powoli odechcciewa mi się tego oglądać, ale i tak dobrnę do końca.



PS. jak bardzo ślepy / głupi musiał być sędzia który dał trzecią rundę Borranchinhi?
 
Brazylijczycy jak to brazylijczycy, wieczna drama.



Konkurs na końcu trochę nie fair, ale Aligeiter słusznie napisał, oni są jacyś niepełnosprawni.
 
Po tej walce byłem równie zmęczony jak zawodnicy. Cardio tragedia. Po Kanadyjczykach z TUF Nations Brazylijczycy wyglądają jak z innej dyscypliny.
 
No i mamy 4-2 odcinek taki sobie , bardziej mi sie podobała zabawa niż walka , chociaż skończenie było ładne ale do samego końca to słabo wyglądało
 
Podobał mi się dzisiejszy odcinek i wróciła mi chęć na oglądanie tego sezonu. Lyoto nie wyleciał przez kontuzję i będzie walczył, dzięki Bogu. Fajna walka i ładne skończenie, Vitora w stojce super się ogląda. Ciekawe jak u niego z zapasami i parterem.
 
Ja również uważam ten odcinek za jeden z lepszych. I nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Vitor będzie jednym z finalistów tego TUF'a. Naprawdę, jego stójka kozacka, a jak odpali się z kombosami, to rzadko kiedy nie wchodzą.
 
Fight pass / linki od Voranka



http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-fighter-linki-torrenty-video/page/7
 
Najlepszy moment jak wbił Okami i był rozmiarów tych brazylisjkich hewiłejtów. Odcinek niezły.
 
Warrley bestia. :-) Silent assassin, lubię takich fighterów. Nokaut pierwsza klasa.



Ciekawie się zapowiadają ćwierćfinały średnich - czterech niepokonanych fighterów, łącnzy rekord 25-0. Jeśli nie zestawią ich ze sobą, to Warlley i Abreu powinni dojść do finału.
 
Te kolana Alvesa zajebiste. Dobrze, że Sonnen wygrał zadanie trenerskie. Jak było 4-0 dla Wanda to myślałem, że będzie powtórka z TUF Belfort - Wanderlei, ale tym razem na korzyś Wanda. Teraz 4-3 więc jest ok.
 
Ja myślę, że Pezao to wygra i będziemy mieli 4-4. Co do Nokautu, to braaawo :-) jak przycelował, nie było co zbierać. Nie wiem co myśleć o tym kogo ze sobą zestawią, jednak myślę, że Warrley, a z HW - Vitor mogą wygrać tego TUF'a.
 
Dokładnie przyglądałem się zadawanym kolanom, a potem i powtórkom by się utwierdzić, że były świetnie wyprowadzone, z takim czuciem, że rzadko się to zdarza. Może i Warlley zmienia się w klatce, ale widać, że myślał w tym momencie na szczęście dla niego. Myślałem, że Marmota większy opór stawi, ale rekordy jednak nie myliły do końca i spodziewałem się, że Alves będzie zbyt mocny dla Marmoty, fizycznie przede wszystkim.



Wanderlei jaki leszcz piłkarsko, że nawet Sonnen go ograł. Czuję, że w ten sposób obraził bardziej Brazylię niż Sonnen kiedykolwiek mógł to zrobić słowami ;-) Aż fajnie zobaczyć jak tacy weterani, ci akurat nie do końca kompletni, ale jednak wszechstronnie niby usportowieni, a tu prowadzenie piłki sprawia taki problem :D No i blondyna w końcu była, choć zapewne nie naturalna, ale do Jhenny się nie umywa i tak ;)
 
Fight pass wyspoilerował kto będzie w finale TUF'a. Gratuluję UFC, dobra robota - żeby nie psuć wam zabawy tak jak zepsułem sobie , nie będę niczego mówił. Ciekawe tylko kiedy UFC odkryje babola jakiego palnęli w rozpisce na fight passie.



No chyba że zrobili to celowo żeby zmylić ludzi, ale po ostatniej wpadce z TUF'em 19 trochę wątpię. :-)
 
Fight pass wyspoilerował kto będzie w finale TUF'a.


Nieźle. I tak nie oglądam na FP, to nie będe dociekał. A co do odcinka, to jak mówiłem się sprawdziło, heh 4-4 i jedziemy dalej :-) Jak była ta akcja z palcem, to nie wiedziałem o co biega, a tak poza tym to odcinek spoko. Czekam na końcówke :-)
 
Jebane spoilery z fight passa się sprawdzają, nie oglądałem wiec walk z takimi emocjami co nie zmienia faktu że jestem pod wrażeniem obu finalistów.



Warrley może nie zawojuje UFC od razu, jak twierdzi Sonnen, ale chłopak ma potencjał, i to wielki. Myslę że wygra tego TUF'a niezależnie z kim zmierzy się w finale. No chyba że nagle pseudo-Machida bądź Abreu czymś niesamowitym mi zaimponują.



Podobne zdanie mam o Carlosie. Widać było jednak że uwielbia swoją stójkę i ma tendencje do brawlu , co w wypadku gdyby jego rywalem był Vitor mogłoby się na nim zemścić, jeżeli chciałby walczyć w tej sposób. Jeżeli jednak w finale położy nacisk na swoje BJJ, to nie ma na niego mocnych.
 
Półfinał MW za szybko, poza tym spodziwałem się skończenia ciosami, połfinał HW w sumie też zgodnie z przewidywaniami, Cara de Sapato 96 kg na wadze trolololo
 
Jak narazie jeden mój faworyt - Warlley w finale. Vitor też tam się znajdzie, mam nadzieję. I liczę, że obaj wygrają
 
To tylko pokazuje jak waga ciężka jest słaba.



de Sapato spokojnie powinien walczyć w średniej.



Warlley szybciutko się uporał, jednak coś w tym jest że na sucho poddania lepiej wychodzą
 
Warrley jaka bestia. :O



Calo, nie chcesz dac jakiejs podpowiedzi kto awansuje? szczegolnie chodzi mi o HW, chcialbym Mirande! :)



de Sapato walczy w LHW, bylo juz to mowione.
 
baju, jak mówiłem, nie będę tu nic pisał , odcinek już za tydzień i nie będę psuł wam zabawy :-) Powiem tylko, że jeżeli te spoilery to 100%owy fakt, to jak na moje typy, to szykuje się jeden upset.
 
co to kurwa ma byc, spoilery juz UFC samo wypuscilo? jak ktos nie chce zobaczyc to niech nie wchodzi. :C



http://www.mmafighting.com/2014/5/26/5751458/the-ultimate-fighter-brazil-3-finale-fight-card-miocic-vs-maldonado



rozumiem, ze karte wrzucic, ale po chuj uzupelnili o wyniki z kolejnych polfinalow?
 
no nie dziw sie baju, odcinek był w nocy, i zaraz po premierze wypuścili kartę :-)



Ale jebane spoilery z fight passa się sprawdziły , już nigdy nie wejde tam na rozpiski. Świetny odcinek , chociaż Lyoto mimo zwycięstwa kompletnie mnie do siebie nie przekonał. Ale dostanie wpierdol od Warrleya,.
 
Back
Top